X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Własnie wróciłam ze szpitala ... Diagnoza poronienie ;( chyba nigdy nie czułam takiego bólu w sercu jak teraz ;( moja mały Aniołek (*)


    Nie wiem co czujesz, ale bardzo mi przykro :( Odpocznij troszkę od forum od starań zrób coś dla siebie ;) basen, kino z przyjaciółkami :*


    Czincja a może idź na wyniki? może coś pokażą

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie było testowania nawet. Nie mam jajeczek. Odpuszczam starania nie wiem jeszcze na jak długo. Nie wierze już w to że będę kiedyś mamą, zawsze mam w życiu pod górkę więc mie już to nie dziwi. Agniecha wiem co czujesz.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z mężem staram się w sumie od niedawna, więc mam jeszcze duże pokłady energii, zapału, wiary i nadziei. Rozumiem, że części z Was może już sił brakować, nie dziwię się zupełnie. Także mogę robić za bank dobrej energii kto potrzebuje niech pisze :)Jak to mówią, gdzie Bóg zamyka drzwi gdzieś otwiera okno, więc my tym oknem wejdziemy, a jak nie to piwnicą!

    AJA_S, Iśka79 lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Staram się uzupełniać 1 str ale nie nadążam czytać. Poza tym był okres, że rzucałyście się mięchem i odechciało mi się tu w ogóle wchodzić. ;)

    Uwagi jakieś do 1 str? coś pominęłam, coś źle uzupełniłam?

    No ja już pisałam, że u mnie nici z dzidzi. Ale rozumiem, że nas dużo tu, musiałabyś mieć dodatkową część etatu, żeby nadążać :) I tak podziwiam za dyscyplinę.

    Ale jak mogę mieć prośbę, to dopisz mnie jeszcze na ostatni dzień czerwca (30.06) Będzie to 12 dpo, więc ewentualna ciąża powinna być już widoczna... :)
    Uwzięłam się trochę na ten czerwiec, ale to miesiąc moich urodzin i mam do niego duży sentyment, haha...

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki przepraszam Was ale ja znikam na jakiś czas, nie mam sił... Psychika wykończona do maksimum ... Powodzenia wszystkim i całuje każda z osobna oby Wasze przygody zakończyły sie sukcesem

    Dorciaa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    U mnie nie było testowania nawet. Nie mam jajeczek. Odpuszczam starania nie wiem jeszcze na jak długo. Nie wierze już w to że będę kiedyś mamą, zawsze mam w życiu pod górkę więc mie już to nie dziwi. Agniecha wiem co czujesz.


    Aksamitna nie poddawaj się. Przynajmniej wiesz z czym walczysz! Zobacz u mnie wszystko ok, a ciąży brak nie wiadomo czemu. Trzymam za Ciebie kciuki

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tam nie idę szkoda kasy mi już :) 6 dni do okresu to wytrzymam jakoś.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie szła dopóki by mi nie wyszedł pozytywny test. Bo człowiek jest jeszcze bardziej zdenerwowany niż po negatywnym tescie . Czincja przy długim cyklu kiedy może wyjść test jak jest ciąż? Bo kiedyś słyszałam że jak się ns nieregularne cykle i pozna owulacje to może test wyjść później

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Nie tam nie idę szkoda kasy mi już :) 6 dni do okresu to wytrzymam jakoś.

    Słuchaj moim zdaniem nie wyjdzie Ci jeszcze test ovu pokazuje wyższe temp a nie termin kiedy była owulacja. To Ci tylko monitoring pokaże ale musialabys chodzić codziennie. Ovu występuje 2 dni po szczycie lub 2 dni przed szczytem . 6 niższych temp musi być i trzy wyższe zobacz mniej więcej na swój wykres i będziesz wiedzuiala mniej więcej kiedy mogla wysrapic owulacja. Trzy wyższe jak będą wtedy zaczyna się okres nieplodny .12,14,15 Maj trzy wyższe jak ktoś się zna niech mnie poprawi. Może Czincja Masz problem z określeniem sluzu bo czasem kobieta nawet w okolicy owulacji nie ma rozciagliwy sluz i przejrzysty tylko miałam mleczne niteczki. A ovu pokazuje pierwszą wyższą ale te trzy wyższe muszą być większe od temperatur z 1 fazy. Jak np sa dwie wyższe z dwóch dni a trzeciego dnia jest niska jak z 1 fazy czekamy do czwartego dnia i jeśli jest wyższa wtedy zaczyna się faza niepłodności.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2016, 08:56

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w nocy zakuło mnie w okolicy lewego jajnika, tak w sumie bliżej środka. Było to tak dziwne uczucie, że aż się wybudziłam. Inne niż kłucie, ból owulacyjny i na pewno nie takie, jak na @. Powtórzyło się kilkakrotnie i przeszło. Któraś z Was tak miała może?


    Panan mam do Ciebie prośbę. Mogłabyś wstawiać przecinki, jak coś piszesz? To bardzo przydatny znak interpunkcyjny. Jeszcze Twoje krótkie wiadomości da się jakoś rozszyfrować, z dłuższych to chyba nikt nic nie kuma.

    AJA_S, kark, gosia89 lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Jak to mówią, gdzie Bóg zamyka drzwi gdzieś otwiera okno, więc my tym oknem wejdziemy, a jak nie to piwnicą!


    Zieziulka dokładnie! Ja całe życie pcham się oknem, jak mnie nie chcą drzwiami wpuścić :) Determinacja w dążeniu do celu i niezliczone pokłady cierpliwości w tej kwestii to cała ja. Zawsze słyszę, że ja bym się już dawno poddała na Twoim miejscu, a Ty dalej dążysz do celu. Jak się poddasz, to nic z tego nie będzie, a tak zawsze jest szansa, a i jaka radość z osiągniętego celu :D

    Zieziulka lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Dorciaa Koleżanka
    Postów: 86 12

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Dziś w nocy zakuło mnie w okolicy lewego jajnika, tak w sumie bliżej środka. Było to tak dziwne uczucie, że aż się wybudziłam. Inne niż kłucie, ból owulacyjny i na pewno nie takie, jak na @. Powtórzyło się kilkakrotnie i przeszło. Któraś z Was tak miała może?


    Panan mam do Ciebie prośbę. Mogłabyś wstawiać przecinki, jak coś piszesz? To bardzo przydatny znak interpunkcyjny. Jeszcze Twoje krótkie wiadomości da się jakoś rozszyfrować, z dłuższych to chyba nikt nic nie kuma.

    Wiesz co...ja mam dzisiaj dostać @ ale miałam dokładnie to samo wczoraj. Nigdy wcześniej tak mnie nie bolał jajnik a tym bardziej przed @ ....

    Córcia 2002r., Synek 2004 r., Aniołek 07.07.2010 r., (8 tc) [*], Synek 2012 r. Starania od 10.2015 r.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa jeżeli tak czujesz to jasna sprawa, zrób przerwę, może gdzieś wyjedźcie na trochę daleko od komputera i termometru ;) Czasem to pomaga.

    Moja mama starała się o mnie 7 lat (jestem jedynaczką), więc ja też się nie poddam! Jestem żywym dowodem, że się udaje. Z tym, że po paru latach jej latania po lekarzach okazało się, że to tata miał nieleczoną świnkę i był praktycznie bezpłodny, także przestroga dla nas by też chłopa porządnie przebadać, a nie brać wszystkiego na siebie. Mi jak się teraz nie uda też wysyłam męża na badania, tak mi zalecił ginekolog.

    Dorciaa, kasieniaczek oby to był dobry znak! Trzymam kciuki ;*

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sie czujecie po owulce? Ja jestem 8 dpo a bardzo mam wrazliwe sutki piersi bola ale sutki jakby ursz byl macie tez tak? I wzdety brUch

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dziewczyny jak sie czujecie po owulce? Ja jestem 8 dpo a bardzo mam wrazliwe sutki piersi bola ale sutki jakby ursz byl macie tez tak? I wzdety brUch
    Zupełnie normalnie. Jak co miesiąc. Ale ja już pisałam ze w tak wczesne objawy ciąży to ja nie wierzę.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czesto Was podczytuje nadal i trzymam mocno kciuki za kazda z Was :)
    To na pewno jeszcze nie koniec czerwonych truskawek w czerwcu :*

    Ja przed pozytywnym testem tez mialam kilka wypryskow jak przed okresem a jednak sie nie pojawil wiec nie traccie nadziei ;)

    Iśka79 lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś obolale sutki? Mi strasznie spuchly i bardzo bola przy dotyku. Zawsze to mnie piersi bolały a tym razem sutki

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Dziś w nocy zakuło mnie w okolicy lewego jajnika, tak w sumie bliżej środka. Było to tak dziwne uczucie, że aż się wybudziłam. Inne niż kłucie, ból owulacyjny i na pewno nie takie, jak na @. Powtórzyło się kilkakrotnie i przeszło. Któraś z Was tak miała może?


    Panan mam do Ciebie prośbę. Mogłabyś wstawiać przecinki, jak coś piszesz? To bardzo przydatny znak interpunkcyjny. Jeszcze Twoje krótkie wiadomości da się jakoś rozszyfrować, z dłuższych to chyba nikt nic nie kuma.

    O dziwo mam to samo od 3dni i straszne bóle pochwy... Bóle mam tylko gdy mam obfitą @. A o dziwo jeszcze trochę do małpy. U mnie jakiś nowy objaw cyklu... znając moje szczęście :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie P rzekreslaj dopóki nie dostaniesz @. Różnie z organizmem się dzieje i czasem te objawy to ciaza a czasem @. Pewnie czytaliście że na @ objawy są takie same co na ciaze. Dopiero pozytywny test daje 100%

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieniaczek - mnie też kłuły jajniki - zaczęły tak parę dni po owulacji, notowałam to jako ból jajników, teraz już tak mniej, bardziej mnie rozpiera w dole, a kłuje czasem w różnych miejscach...także wszystko możliwe, trzymam kciuki :)

    2nn3gov3pka4krpz.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ