X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    O dziwo mam to samo od 3dni i straszne bóle pochwy... Bóle mam tylko gdy mam obfitą @. A o dziwo jeszcze trochę do małpy. U mnie jakiś nowy objaw cyklu... znając moje szczęście :(

    Bóle pochwy też miałam, ale to na 2-3 dni przed @. Jeszcze niedawno krwawienia były obfite i trwały 5-7 dni. Teraz mi się wszystko pozmieniało. Ból pojawia się dopiero po tym, jak pojawi się @, a ta trwa 3 dni + ok. 2 dni słabego plamienia. Mam wtedy strasznie silne skurcze na szczęście tylko przez 1 dzień. Takie kłucie mam pierwszy raz. Chociaż w tamtym cyklu pierwszy raz bolały mnie piersi i sutki strasznie. Nie miałam tak obolałych nawet w okresie dojrzewania, a i tak przyszłą fr@nca. Nie chcę się nastawiać. Nie biorę żadnych leków, czy ziół, prócz kwasu foliowego, a tu takie zmiany w organizmie. Człowiek myślał, że zna swoje ciało, a tu psikus. Nie ogarniam.
    Iśka79 wrote:
    Kasieniaczek - mnie też kłuły jajniki - zaczęły tak parę dni po owulacji, notowałam to jako ból jajników, teraz już tak mniej, bardziej mnie rozpiera w dole, a kłuje czasem w różnych miejscach...także wszystko możliwe, trzymam kciuki :)

    Oby, oby :) Jak mawia mój Tata "Pożyjom, uwidim", czyli w wolnym tłumaczeniu "pożyjemy, zobaczymy" ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2016, 11:18

    Awf3p2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieniaczek tylko teoretycznie jestem 5dpo (sama nie wiem czy w końcu była, ale od 5dni nie mam płodnego śluzu) i nigdy tak nie miałam... no może na początku jak zaczęłam współżyć... Ból miałam silny po ♡ aż wiłam się z bólu, a wczoraj i dzisiaj w sumie bez niczego z samej siebie boli... mam już serdecznie dość tych objawów, chętnie gdzieś bym się zaszyła :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też kluja i tak jakby cmilo a sutki to już nie wspomnę bola bardzo jakbym mi spuchly

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też dzisiaj jajniki kłują :)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie bóle jakby skurcze, czy kłucie jajników i do tego bóle w podbrzuszu (wręcz budziło mnie to w nocy), po owulacji były dość silne, aż do samej @ i podczas niej, a teraz już takie delikatniejsze, sama nie wiem czym mogą być spowodowane, bo nigdy wcześniej tak nie miałam... Myślę, że przy staraniach nasz organizm zaczyna świrowac tak jak my :P

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan, ja w tym cyklu tak mam że od owu bolą sutki
    dopiero wczoraj zaczęły boleć piersi, a dziś to już tak bolą że nie wiem...

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia a może coś w tym jest. Ja jestem 8 dpo na okres zawsze mnie bralo a jak pobolewalo przed okresem to sutki nigdy nie bolały tylko piersi ale jak dotykam je od boku. A teraz to mnie tak bola jak np się myje leje woda dotykam poprostu przy dotyku bardzo bola są gorące. A piersi nie bola . Kiedy Marcia testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2016, 13:06

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misKolorowy wrote:
    Myślę, że przy staraniach nasz organizm zaczyna świrowac tak jak my :P

    Też mi się tak wydaje, chociaż nie powiem, że każdy nowy objaw zwiększa nadzieję na zielony finał. Miałam podejść na luzie do tego cyklu, ale jak widać to nie takie proste. W następnym cyklu akurat wyjeżdżam w okresie owulacji na 10 dni, więc będzie bez mierzenia temperatury i robienia testów i jest szansa, że zupełnie na luzie :)

    kark, AJA_S lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Też mi się tak wydaje, chociaż nie powiem, że każdy nowy objaw zwiększa nadzieję na zielony finał. Miałam podejść na luzie do tego cyklu, ale jak widać to nie takie proste. W następnym cyklu akurat wyjeżdżam w okresie owulacji na 10 dni, więc będzie bez mierzenia temperatury i robienia testów i jest szansa, że zupełnie na luzie :)

    panan, nie mam pojęcia :-)
    w tamtym cyklu miałam całkiem inne objawy jak zawsze, do tego @ spóźniła się pierwszy raz od kilku lat i nic.
    chyba nie wytrzymam i jutro będę testować, a Ty?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Też mi się tak wydaje, chociaż nie powiem, że każdy nowy objaw zwiększa nadzieję na zielony finał. Miałam podejść na luzie do tego cyklu, ale jak widać to nie takie proste. W następnym cyklu akurat wyjeżdżam w okresie owulacji na 10 dni, więc będzie bez mierzenia temperatury i robienia testów i jest szansa, że zupełnie na luzie :)

    u mnie na luzie było przy owulacji, a później to czekanie...
    wykańczające

  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę wam żeby u was był to objaw zielonej kropeczki :D

    marciaa lubi tę wiadomość

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak czuję, że tych zielonych kropeczek to tu jeszcze w czerwcu przybędzie :)

    panan12 lubi tę wiadomość

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia Ty możesz testować bo 13 dpo a ja jeszcze poczekam dopiero 8 dpo. Od wtorku będę jechała z testami będzie 10dpo. Tylko Marcia nie idź na betę zrób test . A może kupisz dwa i dziś zrobisz pierwszy ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2016, 14:33

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan, nie - dzisiaj już nie będę robić bo wolę z porannego moczu :-)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że już powinna wyjść chociaż blada kreska chyba że się owulAcja przesunela to 2 dni później trzeba będzie powtórzyć . Mówię o Tobie. A popatrz na moje temperatury pewnie za wcześnie jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2016, 14:42

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan, u Ciebie to ciężko powiedzieć bo masz bardzo długie cykle...

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to prawda że przy długich cyklach pozniej test wychodzi?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan, nie mam pojęcia szczerze mówiąc.
    A Ty nie byłaś u lekarza z tymi cyklami? żeby Ci je jakoś wyregulował?

  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan nie ma co podkręcac innych, po co robić test przed spodziewaną @ i to z wieczornego moczu..? Marciaa spokojnie poczekaj i zrób test -trzymam kciuki ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Czyli to prawda że przy długich cyklach pozniej test wychodzi?

    Ciężko powiedzieć, teoretycznie powinien wyjść najwcześniej 10 dni po owulacji. Wydaje mi się, że bardziej chodzi o to, że przy tak długich cyklach jak u Ciebie, to ciężko powiedzieć, w którym konkretnie dniu była owulka, no chyba, że chodzisz na monitoring. Ja obstawiam, że owulacja u mnie była dzień wcześniej, niż wyznaczył ovu, czyli też jestem 8 dpo. Dziś jeszcze do kłucia jajnika, doszedł ból typowo małpowy i ciągnięcie do lewej pachwiny. 22 czerwca mamy 3 rocznicę ślubu i fajnie byłoby zatestować, a jeszcze lepiej zobaczyć dwie kreski, ale będzie za wcześnie. No chyba, że mnie coś podkusi ;)

    Awf3p2.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ