X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abby, właśnie też słyszałam o tym że 25 były czulsze od 10.
    i koleżanka lekarka mi mówiła że 10 to własnie pic na wodę...

    Pinka raz robiłam i pokazał negatyw - ale prawidłowo ;p


    xbumx, jasne! :D
    napisz coś o sobie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2016, 18:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 19:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Nie P rzekreslaj dopóki nie dostaniesz @. Różnie z organizmem się dzieje i czasem te objawy to ciaza a czasem @. Pewnie czytaliście że na @ objawy są takie same co na ciaze. Dopiero pozytywny test daje 100%

    widzisz masz racje, dobrze mowisz . Zastosuj to rowniez do siebie. to ze bola cie sutki, piersi nie bola... moze to byc @ jak i ciaza. Jesli dobrze kojarze bierzesz Castagnusa a on łagodzi bóle piersi przed @

    marciaa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich obserwacji opinii na forach jednym z pierwszych najbardziej charakterystycznych objawów jest właśnie ból sutków. Mnie zawsze bolały całe piersi nigdy sutki i zawsze przychodziła @. Moja przyjaciółka jest w 13tc i też mówi, że sutki bolą.

    marciaa lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zawsze narzekalam ze o pewnie ciaza bola cycki po bokach haha sutki dotykalam nigdy mnie przed @ nie bolały a teraz sa gorące i bola w dotyku no nic czekamy :) obym miała rację :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Z moich obserwacji opinii na forach jednym z pierwszych najbardziej charakterystycznych objawów jest właśnie ból sutków. Mnie zawsze bolały całe piersi nigdy sutki i zawsze przychodziła @. Moja przyjaciółka jest w 13tc i też mówi, że sutki bolą.


    bolały Cię piersi + sutki czy same piersi?

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przed @ zawsze piersi a sutki były mięciutkie i flaki a po bokach od pach bolały a teraz sutki bola jak dotykam jakby spuchniety byly

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie zawsze przed okresem bolą sutki :D czasem piersi... a czasem piersi i sutki :D to nie jest żadna reguła... i nie czytajcie o pierwszych objawach bo to bezsensowne nakręcanie się :) przeczytacie, że w pierwszych dniach po zapłodnieniu ma się zgagę, metaliczny posmak w ustach, kłucie jajników, zawroty głowy itp. itd.
    I same sobie wkręcacie. W kolejnym cyklu 50% objawów ciążowych u was występuje...
    Kurdę no bezsensu :P byłam pięć razy w ciąży i wiem co piszę...

    marciaa, AJA_S, innamorata88, kark lubią tę wiadomość

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt się nie nakręca ja przynajmniej sobie opowiadam że coś odmiennego mnie spotkało ale zawsze trzeba być przy nadziei a nie myśleć negatywnie

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    mnie zawsze przed okresem bolą sutki :D czasem piersi... a czasem piersi i sutki :D to nie jest żadna reguła... i nie czytajcie o pierwszych objawach bo to bezsensowne nakręcanie się :) przeczytacie, że w pierwszych dniach po zapłodnieniu ma się zgagę, metaliczny posmak w ustach, kłucie jajników, zawroty głowy itp. itd.
    I same sobie wkręcacie. W kolejnym cyklu 50% objawów ciążowych u was występuje...
    Kurdę no bezsensu :P byłam pięć razy w ciąży i wiem co piszę...
    Tak!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan mozesz powiedziec co bierzesz na regulacje cykli? pisalas ze od kilku miesiecy regulujesz.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przed @ zawsze jeżeli już to bolą piersi po bokach, ale sutki mnie nigdy nie bolały i nigdy nie byłam w ciąży. Teraz też mnie nic nie boli :( Ale pewnie za wcześnie jest.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie za to całe bolały a teraz po bokach

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cycki nic, sutki nic :) tylko brzuch boli ale ostatnio zawsze @ przychodzi na czas albo wcześniej to pewnie ona;)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore bromergon a on zmniejsza bóle piersi przed @, castagnus podobnie dziala.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas jest inna i pewnie każda będzie miała inne objawy typowe dla siebie. Koleżanka zrobiła test po tym jak prawie zasnęła przed komputerem w pracy i wyszedł pozytywny. Ja natomiast jestem od zawsze ciągle zmęczona i senna, więc to dla mnie żaden objaw. Piersi mnie bolą przed @ zawsze, ale nie sutki, więc tak sobie wmówiłam, że to będzie u mnie objaw ciąży i jak go nie ma to wiem, że nic z tego i jak dotąd się sprawdza.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo... inaczej by testy nie były potrzebne :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ostatnio coś swędzą xD nie cały czas ale tak momentami :P
    A co do bóli piersi? Ja zawsze mam tak obolałe przed @ że nie idzie spać. najpierw po bokach, potem takie ociężałe a na koniec bolą strasznie 1dzień przed małpą :/
    Niestety nie ma reguły co do objawów :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Castagnus biorę na uregulowanie raz brałam clostybegyt zaszlam w ciążę i poronilam. A co do piersi zawsze odkąd miesiaczkuje a w ciąży nie byłam bolały mnie piersi od boku i były ciężkie. Sutki dotykalam nigdy nie bolały takie sflaczale były :) a u mnie wczoraj lekki spadek dziś wzrost :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9 dpo. I nic nie czuję :( nawet cycki jeszcze porządnie nie bolą jak zawsze. Zaczynam łapać doła :(

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ