X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan12, naprawdę szkoda, powinnaś być już na fioletowej stronie! :(

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś czytałam że nie w każdym cyklu można zajść w ciążę ...może mam słabe to jajeczko. Po owulacji 9,80 progesteron małe i słabe a było dużo nawet w owulacje. Za 2 dni zaczynam brać CLO i zobaczymy narazie 1×1

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dziś mały spadek temperatury, jak widać na wykresie. Robiłam test facelle z Rossmanna i niestety negatywny :(

    Rosa, ale masz piękny jednodniowy spadek, a teraz wzrost znaczny, czyżby implantacja? Trzymam mocno kciuki za to :)

    Awf3p2.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też spadek jak widać na okres jeszcze za wcześnie ale tak będzie pewnie spadać przez z 2 dni aż do @.

    Roza86 zaszalała, ale też 7dpo to ja już nie wiem co z tym zagnieżdżeniem, może jednak wzrost, albo jak ktoś napisał to max progesteronu. Emocje w każdym razie rosną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2016, 09:41

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Odnotowałaś ostatnio śluz rozciągliwy dlatego program zmienił dzień, bo przy tylu zaburzonych temperaturach, nie można jednoznacznie wyznaczyć granicy, więc program wziął pod uwagę śluz, który jest najważniejszym wyznacznikiem owulacji.


    Magda87 - dziekuje za odpowiedz. Prpblem w tym, ze ten sluz w tym cyklu pojawia sie w roznych okresach cyklu. Dzis tez, wiec nie wiem czy to dobry wyznacznik ;).

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Prpblem w tym, ze ten sluz w tym cyklu pojawia sie w roznych okresach cyklu. Dzis tez, wiec nie wiem czy to dobry wyznacznik ;).
    W fazie lutealnej może wystąpić pojedynczo śluz rozciągliwy i nie jest to nic niepokojącego, ale ostatni dzień śluzu rozciągliwego jest też dniem szczytu śluzu, który jest utożsamiany z owulacją.
    Dlatego, jeśli masz więcej niż jedną zaburzoną temperaturę po sobie, to śluz jest pewniejszym wyznacznikiem.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trochę zmienię temat ale muszę się Wam pochwalić jakiego mam cudownego męża!

    Wstaje dzisiaj rano, śniadanie na stole (to standard u mnie zawsze w weekend mąż robi śniadanko, więc nie o to chodzi :) )po czym mój mąż przychodzi ze storczykiem, Raffaello i kartką Dla Super Żony, oraz oznajmia, że dziś w planie ma obiad i kręgle lub kino co wolę. Myślę co to za okazja, a on pokazuje na kalendarz, a tam markerem dopisane przy dzisiejszej dacie "DZIEŃ ŻONY"!! No popłakałam się....

    AJA_S, Roza86, Athia, Maciejowa, Olcc. lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam skok w tym cyklu ciazy nie ma to chyba sprawka progesteronu bynajmniej w moim przypadku.Masz zieziulka fajnego męża. Ja po kościele pojechałam do Carrefour kupic jedzenie dla labradorka i nimfy tak jedzą że nie nadążam i znów słabo mi się zrobiło przez ten okres masakra. A w piątek w pracy prawie ze zendlalam 1dzień okresu upał tak bolalo ze się lało ze mnie. Jak macie też takie bóle to polecam ibuprom spirit super pomaga ze wogole nie czuję że okres mam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2016, 11:08

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka aż zazdroszczę :)

    Zieziulka lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Ja miałam skok w tym cyklu ciazy nie ma to chyba sprawka progesteronu bynajmniej w moim przypadku.
    to ze ciąży nie ma, to nie tylko sprawka słabego progesteronu.
    W ten sposób sobie tego nie tłumacz.
    Jak sama wspomniałaś, jesteś po poronieniu, do tego masz za długie cykle. Nie wiem w czym tkwi u ciebie problem, ale progesteron tylko odzwierciedla w drugiej fazie zły stan twojej płodności, na którą ogromny wpływ ma pierwsza faza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2016, 11:17

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziula, jestem mega wzruszona, właśnie czegoś takiego spodziewałabym się od swojego chłopaka! Niestety on nie jest w stanie wykrzesać z siebie tyle fantazji i polotu. Dostaję prezenty, ale zawsze z jakiejś okazji, jakby nie znał znaczenia słowa NIESPODZIANKA. Świetny ten Twój mąż! Dzięki niemu na pewno nie ześwirujesz w tych zmaganiach ciążowych.

    Kasiniaczek, mały spadek jeszcze nic nie znaczy. Gorzej jak temperatury zejdą do poziomu linii podstawowej. Po ile dni masz zazwyczaj cykle? Jak tam inne parametry u Ciebie? :) Głowa do góry i nie wiem skąd, ale cierpliwości! Jesteśmy z Tobą!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2016, 12:44

    Zieziulka lubi tę wiadomość

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roza86 wrote:

    Kasiniaczek, mały spadek jeszcze nic nie znaczy. Gorzej jak temperatury zejdą do poziomu linii podstawowej. Po ile dni masz zazwyczaj cykle? Jak tam inne parametry u Ciebie? :) Głowa do góry i nie wiem skąd, ale cierpliwości! Jesteśmy z Tobą!!!

    Cykle mam nieregularne, więc ciężko powiedzieć. Przeważnie od 26-31 dni. Zależy kiedy mam owulacje. Druga faza zawsze trwa 13 dni, w 13 spadek temperatury i 14 dnia przychodzi @. Lekko pobolewa mnie brzuch na @. Jeszcze nie ma godziny, o której badam szyjke, więc ciężko powiedzieć. Nastawiam się na @, najwyżej się miło "rozczaruje" :)

    Awf3p2.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem w tym cyklu kazała mi wziąść clostybegyt i duphaston od 16 do 25 dc zobaczymy

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak raz brałam clo to szybko miałam owulacje jak na mnie bo 19 dc pękło wszystko ładnie dwa pęcherzyki były zaszlan w ciążę ale na krótko był to 3-4 tydzien

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka! Po przeczytaniu Twojego wpisu oznajmiłam mężowi, że dzisiaj dzień żony! Hahaha ale czytam ze zrozumieniem :-P miłego dnia!

    Zieziulka, AJA_S lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzicie za dużo szczęścia po prostu nie może we wszystkim iść tak łatwo ;)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka to mój nieświadomie w dzień żony też się spisał. Śniadanie z rana że świeżymi bułeczkami. Sam z siebie robi obiad i mam zapowiedziany masaż wieczorem ^^

    Zieziulka lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie co niedziela jak mam wolne mam śniadanie do łóżka a zeszłej niedzieli nawet obiad zrobił przed moją pracą :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • darek Koleżanka
    Postów: 60 68

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak jak pisałam okres miał się pojawić wczoraj. Wieczorem pojawiła się jakaś brązowa kropka na papierze. Dziś trochę śluz podbarwiony na brązowo i delikatne kłucie jajnika. Zero bólu brzucha itd... Myślicie, że jest jakaś szansa na fasolke? Nie chce latać po testy i znów oglądać jedna krechę... :(

    Wizyta:
    Wizyta: 16.09.2016
    Szpital: 20.09.2016
    Prenatalne 22.09.2016
    hchy9jcgqql15z4o.png

    Kropek :*
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darek leć po test ! Podobno plamienia w ciąży się zdarzają jak Ci się @ nie rozkręciła to jest nadzieja!

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ