X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 maja 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, sroda 36.6, czwartek 36.28 piatek 36.4 sobota 36.44. No i zobaczymy co dalej.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 21 maja 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie bo wrzuciłam 4 testy jeszcze jeden z popołudnia. Ciemniejsza krecha czy poprzedni taki sam?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 maja 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie bo wrzuciłam 4 testy jeszcze jeden z popołudnia. Ciemniejsza krecha czy poprzedni taki sam?
    Czy Ty dziołcha siebie czytasz? Halloooooooooooooooooo jest na sali lekarz?!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 maja 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Dawno mnie nie było.
    Jakos maly detoks od forum żeby sie nie nakręcać :) szkoda tylko ze owulki nie moge i nie moge się doczekać...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 22 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim. Jesli chodzi o owulacje to o u mnie chyba wczoraj pecherzyk pekl. Niesamowity bol lewego jajnika trwajacy ok godz, a dzis tylko klucie w prawym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2016, 09:32

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 22 maja 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    U mnie zaczyna sie pojawiac plodny sluz pomalutku :)
    W piatek robilam test ovu ale negatywny, wczoraj mnie mialam kiedy wiec dzis zrobie kolejny zobaczymy co pokaze

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Witajcie.
    Dawno mnie nie było.
    Jakos maly detoks od forum żeby sie nie nakręcać :) szkoda tylko ze owulki nie moge i nie moge się doczekać...


    witaj, faktycznie dlugo nie widac owulki, trzymam kciuki aby sie zjawiła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Dzien dobry wszystkim. Jesli chodzi o owulacje to o u mnie chyba wczoraj pecherzyk pekl. Niesamowity bol lewego jajnika trwajacy ok godz, a dzis tylko klucie w prawym.


    to dobry znak, a temp dzisiaj jaka? byl skok?

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 22 maja 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) widząc ze weekend na forum :) nowe dziewczyny na czerwiec witamy ;)
    Inna Ciebie jeszcze nie przyjmujemy :) jeszcze bety nie ma to sio ;)
    Ja drugi dzien na diecie o niskim IG, wczoraj oczywiście zjadłam ciastko owsiane i to nie jedno i wtedy zrozumiałam hak moj organizm działa na takie rzeczy, takze dziekuje juz nie zjem (choc nie mowie ze juz nigdy przenigdy :P) odkupiłam sie w ksiazki z przepisami aby moje jedzenie nie stało sie jakies mdłe w końcu tak juz do konca życia :/ juz teraz sie do tego stosuje nie czekam na wizytę, bo jak h cos sie tam gnieździli w srodeczku to zeby nic mu tam nie przeszkadzało, żadna insulina :) ja mam weekend pod znakiem spania :) śpię non stop, wczoraj cały dzien przespałam i o 22juz znowu spałam :) tak jak mowilam nie obserwuje siebie, swoich reakcji, swoich cycków :) bo sie nakręcę i znowu bedzie płacz :)
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze owulki :) moja temperatura tez nie wiem czy dobrze tam działa no ale cóż :) tak sie to dzieje u początkujących z temperatura-zero interpretacji :)
    Pozdrawiam was w ta upalna niedziele :) duzo spędzenia wolnego czasu na zewnątrz buziaki :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 22 maja 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miala skok do 36.54. Co ma byc to bedzie. Tylko mam problem z luteina czy brac ja od jutra czy dac sobie spokoj na jeden miesiac.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny...mam do Was pytanie...czy moze tez tak mialyscie, albo slyszalyscie o takich przypadkach...moze to tylko pech i nic wiecej..ale zanim zabralam sie za leczenie i przyjmowanie euthyroxu, metforminy, witamin itd to bez problemu zaszlam w ciaze ...teraz 3cykle i nic... mam wrazenie ze to wina tych lekow:( slyszalyscie o kims, komu metofrmina zaszkodzila? mam ja przepisana tylko na podst. obrazu jajnikow z usg...

    pijecie moze ziola ojca sroki?chociaz juz z tym nie chce eksperymentowac, pozdrawiam serdecznie!

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test pozytywny :)
    Zaczynamy pełna parą :D
    chciałam wstawić fotkę testu ale coś mi nie wychodzi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2016, 13:55

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f03c8946927c.jpg

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaa wrote:
    witajcie dziewczyny...mam do Was pytanie...czy moze tez tak mialyscie, albo slyszalyscie o takich przypadkach...moze to tylko pech i nic wiecej..ale zanim zabralam sie za leczenie i przyjmowanie euthyroxu, metforminy, witamin itd to bez problemu zaszlam w ciaze ...teraz 3cykle i nic... mam wrazenie ze to wina tych lekow:( slyszalyscie o kims, komu metofrmina zaszkodzila? mam ja przepisana tylko na podst. obrazu jajnikow z usg...

    pijecie moze ziola ojca sroki?chociaz juz z tym nie chce eksperymentowac, pozdrawiam serdecznie!


    witaj, Euthyrox nie szkodzi na 100%, 3 cykle to nic... muszę spytać czy poprzdnią ciąże poroniłas? jeśli tak to lekarze wiedzą co robią i zapisali Ci te leki żeby sytuacja się nie powtórzyła. Nie panikuj bo 3 miesiace to naprawde nie powod do zmartwien. Nic nie eksperymentuj i zaufaj lekarzowi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    f03c8946927c.jpg


    piekny test owu ;) działajcie działajcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Dzisiaj miala skok do 36.54. Co ma byc to bedzie. Tylko mam problem z luteina czy brac ja od jutra czy dac sobie spokoj na jeden miesiac.

    ja bym nie brała dopóki wykres nie wyznaczy owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis87

    u Ciebie temperatura ładna, wykres idealny na zielone zakończenie ;) oby tak dalej ;)

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis my miałyśmy razem testować. U Ciebie już odliczane, a u mnie jeszcze owu nie oznaczona :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jak robilyscie testy to kreska kontrolna była mocno bordowa czy różnie z tym bywa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Jak robilyscie testy to kreska kontrolna była mocno bordowa czy różnie z tym bywa?

    tak mocno bordowa zawsze

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ