X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 28 maja 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślicie że to może być oznaką ciąży.? Moja koleżanka i ja w swojej pierwszej też tak miałam ale teraz nie wiem bo nie chce się nakręcac
    Ale dzisiaj znowu swędzi przemywam specjalnym płynem a to nic nie daje chyba aptekę będę musiała odwiedzić

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 maja 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    A myślicie że to może być oznaką ciąży.? Moja koleżanka i ja w swojej pierwszej też tak miałam ale teraz nie wiem bo nie chce się nakręcac
    Ale dzisiaj znowu swędzi przemywam specjalnym płynem a to nic nie daje chyba aptekę będę musiała odwiedzić
    U mnie było tak samo w poprzednim cyklu, a ciąży niestety brak. :( Na moje oko to z tego badania szyjki i wciskania tam termometru, bo wcześniej infekcje w miejscach strategicznych zdarzały mi się tak często jak śnieg w lipcu.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna no ładniusi ten samochód :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny wykresy macie obiecujace :) czerwiec juz lada dzien ale ja chyba testowac nie bede bo cykl bezowulacyjny w pon ide do gina i zobaczymy czy cos tam jest.

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z targu, jakbym mogła kupiłabym wszystko :) chyba jakiś zajad mi sie robi czy to cos groźnego? Bo wiem ze opryszczka nie jest dobra dla fasolki :( mnie cos od dwóch dni brzuch boli jak na @ takze zobaczymy ;)
    Kochana u Ciebie na wykresie tez ładnie widac skok do góry, u mnie co chwilka wahania no i ten bol okresowy- zobaczymy ale przestraszyłam sie tego zajada :(
    W ogole to mam strasznie gorące sutki nie wiem czemu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2016, 10:31

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Pierwszy raz mierze temperaturke i jeszcze jestem troche nieigarnieta do konca w tej kwestii ;D
    Ale..tak mi mow tak mi mow :D
    Zaczynam wierzyc ze moze gdzies tam mala kropeczka wlasnie sie tworzy ;D

    w sumie to już 3 raz jak robię pomiar z wykresem, podczas starań o pierwsze dziecko 2 wykresy tylko prowadziłam a podczas tych starań pierwszy.

    Innamorata dobrze że wrzuciłaś na luz, bo tak jest najlepiej. A autko bardzo mi się podoba i kolor też. Znając mojego męża to samo by powiedział co Twój :P

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis te sutki to chyba dobry objaw :p
    Mnie tylko bola piersi od owulki i juz drugi dzien jestem nie do zycia, spiaca i cmi mnie glowa

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    U mnie było tak samo w poprzednim cyklu, a ciąży niestety brak. :( Na moje oko to z tego badania szyjki i wciskania tam termometru, bo wcześniej infekcje w miejscach strategicznych zdarzały mi się tak często jak śnieg w lipcu.

    Ja bardzo łatwo łapię infekcję, dlatego pomiaru temperatury dokonuję w pubie :P nawet nie sprawdzam szyjki ... wolę sobie tam nic nie wkładać bo boję się infekcji a wtedy cykl poszedłby na straty. Śluz też powinno badać się przez włożenia tam palucha ale ja oceniam ten co wydostaje się na zewnątrz.

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis moja znajoma w ciazy wlasnie miala opryszczke a te piersi to tez raczej dobry objaw :)
    A u mnie nie ma takiego skoku jak zawsze moze przez to ze bralam eye q z wiesiolkiem i moze zablokowalo mi owulke

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam zimne cycki :P a od kilku dni bardzo ciepłe i gorące sutki, cos tam bola ale mnie jakos nigdy cycki nie bolały :P do tego łaskocze mnie tam na dole i czasami jakby mi ktoś igle wbijał ale bardziej tak do pipki ;) nie nakrecam sie bo tak jak mowie niestety ale boli mnie brzuch jak na @ a to chyba nie za dobry objaw :( w środę mam dostac @ i jak nie przyjdzie beda testy :) ogólnie to nic wiecej mi nie jest :)czyli nie martwic sie tym zajadam? Czekam M ma mi cos przywieźć z apteki. Ja tez jestem z tych co szybko łapią infekcje, ale moj termometr wieczorem myje, oskarżam spirytusem kosmetycznym i mam nadzieje ze wystarczy :) jak na razie nic mi nie jest, tfu tfu tfu ;) ale momentami tez mnie cos zaswędzi, ja jestem wtedy przerażona bo jak poroniłam to w szpitalu mi mówili, ze widac oznaki infekcji (niby juz wyleczona, ale strach jest)
    Helmi czyli dobre wieści z objawami Twoimi :) zonaboba a to moZe zablokować owulke? Ja pierwszy miesiąc na oleju z wiesiołka z omega 6

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZONABOBA NIE przejmuj się, ja mam 28 dc i też jeszcze niemam owulacji czasem się może przesunąć przez nerwy, złe odżywianie i nawet czytałam nadwagę że tam wszystko jest ospałe nie mówię tego do Ciebie ale ogólnie czasem z różnych powodów może się przesunąć jak spojrzysz na galerię wykresów sporo dziewczyn zaszło w ciąże przy cyklach np. 50 dni albo i więcej...będziemy się zamartwiać jak przyjdzie okres a narazie go niema więc czekamy :)

    zonaboba lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bralam wiesiolka do dnia owulki 3x 2 tabletki dziennie. W sumie nie zauwazylam jakies mega poprawy w sluzie ale chyba bylo go troche wiecej niz zwykle :)
    Za to teraz po owu totalna susza nie wiem czy to dobry znak

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby te objawy u nas byly dobrymi objawami :D
    Mi to sie zdaje ze czasem jak sie tak chve to az za bardzo wsluchujemy sie w nasz organizm hehe.
    Lisku wlasnie czytalam ze duzo kobiet bolal brzuszek jak na okres i byly pewne ze malpa idzie a potem dwie krechy na tescie :)
    No i kolezanka ktora jest w ciazy miala tak ze kilka dni po owu cycki jak dwa glazy i byly wlasnie takie gorace i jakby palily ja.

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wlasnie tak brałam wiesiołka tyle ze 4tabletki dziennie i to samo zero jakiegoś mega śluzu, zmian nie zaobserwowałam -jedyne teraz ale to czuje jakby cos leciało ale to tak malutko ale kremowo :) ja wlasnie staram sie nie wsłuchiwać w te objawy bo zeszły cykl miałam książkowa ciaze a tu dupa :P dlatego teraz nie daje nic na wykres, nie mam detektora ciazy oprocz śluzu wiec 8pkt :D nie chce znowu tyle płakać co ostatnio :)
    Zastanawiam sie bo wiele dziewczyn mówiło, ze po wiesiołka super wręcz potop a ja cisza ;) widze ze Ty podobnie

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez liczylam na wiekszy efekt. Ale zznalazlam tez opinie ze dopiero w drugim czy trzecim cyklu dziewczyny zauwazaly wieksze rezultaty. Mam nadzieje ze my nie bedziemy sprawdzaly kolejnych cykli :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisku u mnie podobnie też mnie na dole coś łaskota. Biegam do łazienki jak zwariowana bo ciągle mi się wydaje że chce mi się siać. A tu parę kropelek i nic. Czuje się jak bym tam w środku coś mała. Nic mnie nie boli tylko łaskocze. Strasznie dziwne uczucie. Od ovu mam napięte i ciężkie piersi, ale czasem tak miałam tylko nie przez tyle dni co teraz. No zobaczymy czy to będzie :-)

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ból brzucha jak na @ moze oznaczac ciaze. duzo dziewczyn tak ma. Ja na ovu jestem dlugo to sporo się naczytalam ;)

    lis87 lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    ZONABOBA NIE przejmuj się, ja mam 28 dc i też jeszcze niemam owulacji czasem się może przesunąć przez nerwy, złe odżywianie i nawet czytałam nadwagę że tam wszystko jest ospałe nie mówię tego do Ciebie ale ogólnie czasem z różnych powodów może się przesunąć jak spojrzysz na galerię wykresów sporo dziewczyn zaszło w ciąże przy cyklach np. 50 dni albo i więcej...będziemy się zamartwiać jak przyjdzie okres a narazie go niema więc czekamy :)
    PANAN NIE CHCIALAM POLUBIC!
    U mnie nerwow nie ma wcale chyba zs jak patrze na moj obecmy cykl otyla nie jestem wyniki z 3dc b.dobre a chyba ten wiesiolek mi zablokowal owu bo innej przycsyny nie widze.

    A co do wykresow dziewczyn w galerii to ja juz tam nie zagladam bo moze jakies 2lata temu znalazlam dwa takie same wykresy obydwa ciazowe tylko obiawy byly troche inne i test ciazowy w innym dpo troche to dziwne gdzies to na jakies forum wrzucilam.

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tylko mnie nic nie boli raczej tak łaskota i drażni nie jest to uciążliwe czy nieprzyjemne. Bałam się że może jakaś infekcja ale w środku czyściutko. Pierwszy raz takie odczucie mam tam na dole.

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 maja 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam wiesiolek od 5dc i sluzu moje jest troszke wiecej ale jest wodnisty moze tez dla tego ze nie bylo owu ale troche wiecej jest :)
    Kiedys gdzies czytalam ze moze wydluzyc cykl ale to bylo jakis czas temu i nie pamietam czy byla jednak u tej dziewczyny owu czy jednak nie i tak pmyslalam ale nie wazne kochane pojde do gina i powiem zeby dal mi dupka na wywolanie :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ