X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Mignona :) moja rówieśniczko :) ja Wam powiem dziewczyny, że z tymi testami owu to nie wiem jak jest... pozytywny wyszedł w poniedziałek, a skok miałam dopiero w piątek. I bądź tu człowieku mądry...

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Fiolk@ i Helmi :)
    Cześć Crisperss :)
    Na jednym teście wynik wyszedł mi dodatni po dobie od zrobienia go :p Wiem, nieważny, ale ktoś-tam gdzieś-tam pisał, że jak druga krecha się w ogóle pojawi to jednak coś jest na rzeczy. Prawda, nieprawda?

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... Ja tak na chwilkę... Plamię :(

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Mignona ja pracuje na 3 zmiany. jak chodze na rano to mierze o 4.30, jak na druga zmiane to nastawiam sobie budzik tez na 4.30, zmierze, wynik zapisuje i ide dalej spac. a jak chodze na nocke to mierze po obudzeniu u mnie to kolo 14 ;) ale temp ta z nocnej zmiany nie jest wiarygodna i czesto jej nie nanosze na wykres, ale to nic nie szkodzi jak sie pominie klika dni temperatur (no gorzej jak te dni wypadna w okolicy owulacji) wtedy trudno sie mowi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mignona szczerze mowiac mnie nigdy sie to nie zdarzylo. jak byl negatyw to na drugi dzien nadal byl negatyw.Ale moga zachodzic jakies reakcje tak tez czytalam. spróbuj za 2 dni powtórzyc albo moze 1 czerwca tak jak ja i duzo dziewczyn :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 20:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć gosia89 :) Tylko ja po nocce rzadko kiedy idę spać.. Jak mi się uda w pracy kimnąć godzinkę, dwie, to nie śpię później w dzień. Albo śpię b. krótko. Ogólnie bardzo mało śpię, to pewnie nie za bardzo pomaga w staraniach o dziecko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Hej... Ja tak na chwilkę... Plamię :(

    niedobrze ;( a wiesz moze co jest powodem ze plamisz przed @. bo to nie pierwszy cykl jest nie?

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam o to samo pytać?? co jest powodem?

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mignona to Cię podziwiam ze dajesz rade. ja jak nie odespie porzadnie to nie jestem do zycia. a nawet jak odespie to w pracy mnie muli i to ostro ;) jak nie mozesz mierzyc a co za tym idzie nie wiesz kiedy masz owulke to pozostaje Ci kochac się z mezem co drugi dzien w dni plodne. oczywiscie jesli macie ochote to czesciej ;)

  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina - co się dzieję? Możesz się nam wyżalić. Od tego tutaj jesteśmy, żeby się wspierać. Nie spisuj jeszcze cyklu na straty.

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolka Masz piękny wykres i coś się święci. Kiedy robisz test? Bo widać tam zielonego kropka :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuję z dziewczynami na Dzień Dziecka - mam nadzieję, że będzie w tym dniu dużo pozytywnych testów. :)

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi mówi, żebym zrobiła dopiero 3.06... Ale może dołączę do grupy 1.06., oby była szczęśliwa :)

  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według listy testowej to 01.06 - 6 testów pójdzie w ruch :)
    Mignona Zerknij sobie na 1 stronkę, tam jesteśmy wszystkie zapisane.
    Zobacz sobie na wykresy staraczek. Wtedy zauważysz że u każdej inne temperatury, inne objawy, ale jedno co nas łączy to wyczekiwane II kreski :)

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probuj 1.06 a noz owulka byla wczesniej i bedzie piekny prezent :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Witam witam i o testowanie pytam - kiedy? :)
    Misia zapisz mnie na 9.06 do testowania :)

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na rozluźnienie wzięłam sobie nalałam mała lampkę czerwonego wina...juz powiem Wam, ze jakos nie czekam na ta środę, juz jestem jedna noga w kolejnym cyklu.
    Ale i tu widze, ze dzien dziecka bedzie bardzo owocny :) jak zaczną od rana sie sypać tekściki pozytywne :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pracuje na 2 zmiany naszczescie tylko 6 nocek w miesiacu taki plus :)
    I nie mierze temp nawet jak sie przespie w pracy z 1,5h bo co tyle musze wstawac nie chce sie dolowac bo u mnie zazwyczaj po nieprzespanej nocy mam niska temp
    Fiolk@ wrote:
    Testuję z dziewczynami na Dzień Dziecka - mam nadzieję, że będzie w tym dniu dużo pozytywnych testów. :)
    Ja to mam nadzieje ze caly czerwiec owocny :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 29 maja 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Na rozluźnienie wzięłam sobie nalałam mała lampkę czerwonego wina...juz powiem Wam, ze jakos nie czekam na ta środę, juz jestem jedna noga w kolejnym cyklu.
    Ale i tu widze, ze dzien dziecka bedzie bardzo owocny :) jak zaczną od rana sie sypać tekściki pozytywne :)
    Mam tak samo, jakos nie chce mi sie wierzyc ze sie udalo. Bole typowe na @, moze tak sie zdarzyć ze we wtorek przyjdzie wredota. Raz wykrecila mi taki numer ;(

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje w teorii 17 o ile szanowna owu się pojawi w tym miesiącu

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ