X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Justyna250184 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam głupie pytanie ponieważ bardzo mnie dziwią moje objawy może zacznę od tego ze 19 maja poroniłam bardzo wczesną ciąże beta była za niska i była potwierdzona przez lekarza a teraz mnie zastanawia czy to poronienie liczyło się jak okres czy nie bo 2 i 3 czerwca trochę poszalałam i dziś zauważyłam na papierze śladowe ilości krwi brudnej ale to by moim zdaniem było za wcześnie prawda chyba że miałam wyjątkowe szczęście i się udało co o tym sądzicie i jeśli by się udało to kiedy waszym zdaniem zrobić test z krwi pozdrawiam i życzę udanych starań i II kresek na teście

  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny to moj pierwszy post. Czekam na pozytywna wiadomość. Dzis jest 5 dzien po owulacji. Stresuje sie bo spadła mi temperatura a tak ładnie szła do gory

    <3
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Misiaimis a jakie miewasz cykle? normalnej długosci? a jak z owulacjami w poprzednich cyklach?
    Z ta prolaktyna to jest skomplikowana sprawa. Bo ona gdy za wysoka moze blokowac owulacje, moze utrudniac zagniezdzanie. A u niektorych to wogóle żle nie wpływa. Ale kazda z nas jest inna i u kazdej moze byc inny problem. Ja obserwuje cykle z bromergonem i pierwszy wykres bardzo ładny wrecz ksiazkowy ;) zobacze jakie beda kolejne. A przedtem zanim wykryto u mnie wysoka prolaktyne to moje wykresy byly dziwne.

    A jestes pewna ze to od bromergonu tak zle sie czulas? bo cwiartka tabletki to malutko.

    No z tą owulacją u mnie kiepsko, nie wszystkie cykle mam owulacyjne. Dlatego poza bromergonem przyjmuje clo. Wątpię, żeby to od clo, bo w poprzednim cyklu (tylko clo) było o wiele lepiej.
    Po odstawieniu anty miałam cykle - pierwszy 37, a potem 33-35 dni. Poprzedni i zarazem pierwszy z clo miał 28 dni. Teraz liczyłam też na taki, ale dzisiaj 31dc i @ brak.

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Justyna. tak poronienie powinnas liczyc jako okres. Jeśli dobrze liczę, to dziś masz 17dc i masz plamienie które może być owulacyjne. za 12 dni najlepiej zrób test z krwi. a dziś jak mozecie to dzialajcie jeszcze. Długo się staracie? Przykro mi że poroniłaś wiem jak to boli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Hej Dziewczyny to moj pierwszy post. Czekam na pozytywna wiadomość. Dzis jest 5 dzien po owulacji. Stresuje sie bo spadła mi temperatura a tak ładnie szła do gory

    kochana to moze to spadek na zagniezdzanie :) nie martw sie ;) pozatym to mysle ze moze mialas owu dwa dni wczesniej niz pokazuje to wykres. w 12 dc ale moze sie myle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2016, 16:20

  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tez by mi sie zgadzało biorąc śluz pod uwage

    <3
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze czyli jest szansa, tak bardzo bym sobie tego życzyła. No nic czas pokaże. Trzymam kciuki- za Ciebie rowniez

    gosia89 lubi tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bierka, a długo się staracie?

  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 m-ce

    <3
  • Justyna250184 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc tak staramy się z przerwami krótkimi 6 m-cy bo wyjechał za granicę na początku maja teraz był na 4 dni bo z samachodem coś szwankuje i tak poszaleliśmy trochę okresy mam bardzo nieregularne brałam duphaston przez rok i od października nie biorę bo lekarz mi zabronił przy staraniach. A poronienie było bardzo dziwne bo bardzo mało krwi ale te skrzepy były i jak 24 poszłam do lekarza to już było pusto a beta z 11 maja była < 2,00 mIU/ml dużo łez wylałam gdy na wizycie jeszcze przed badaniem wyskoczył z tekstem jak się dziś czujecie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna wiem to przykre taki tekst usłyszec. ja z kolei po poronieniu pamietam jak pojechalam na bete zeby sprawdzic czy sie oczyscilo samo. i ta babka co mi krew pobierala pyta sie ''ktory to tydzien'' no myslalam ze nie wytrzymam... bo przeciez juz nie bylam wtedy w ciazy.

  • Justyna250184 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro ja po tym poronieniu bałam się powiedzieć chłopakowi bo tak razem pragniemy dziecka i by dlatego teraz poczekam do czasu gdy serduszko bedzie słychać i beta będzie wysoka więc testować będę powiedzmy że 23 czerwca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna a tak mnie cos zastanawia. skoro beta Ci wyszla <2,00 to to nie była ciąża. Już się pogubiłam w Twoich wypowiedziach.

  • Justyna250184 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była ciąża bo sprawdziłam na wizycie 9 maja i to lekarz kazał mi zrobić bete bo na usg coś widział lecz powiedział ze to jeszcze za wcześnie choć taka malutka plamka była.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pamietasz moze w ktorym dniu cyklu robilas wtedy bete? Ale beta byla negatywna wiec lekarz sie mylil moim zdaniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2016, 17:11

  • Justyna250184 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra okres miałam 16.04 serduszkowałam 15.04 22-28.04 wizyta 9.05 a beta 11.05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna z tego co piszesz lekarz podejrzewał ciaze , kazal zbadac bete, wyszla negatywna i co dalej?

  • margaret87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny jestem stosunkowo nowa na owufriend.pl. Dopiero zaczynam starania - to mój pierwszy cykl, w którym staram się o dzidziusia. Generalnie nie mam zielonego pojęcia o różnicach temperatur, zagnieżdżaniu się zarodka, nie wiem co to @ itp. Mogłybyście zerknąć na mój wykres i powiedzieć mi tak po ludzku co o nim sądzicie - wiem, że macie w tym doświadczenie:) Bardzo proszę o opinie - będę bardzo wdzięczna:)

    margaret87
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile mm na dobę wzrastał wam pecherzyk ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaret87 wrote:
    Hej, dziewczyny jestem stosunkowo nowa na owufriend.pl. Dopiero zaczynam starania - to mój pierwszy cykl, w którym staram się o dzidziusia. Generalnie nie mam zielonego pojęcia o różnicach temperatur, zagnieżdżaniu się zarodka, nie wiem co to @ itp. Mogłybyście zerknąć na mój wykres i powiedzieć mi tak po ludzku co o nim sądzicie - wiem, że macie w tym doświadczenie:) Bardzo proszę o opinie - będę bardzo wdzięczna:)

    hej powiedz mi jakie masz długie cykle? i jak mierzysz temp? My tu na forum na okres mówimy @ bo to jest wredna małpa ;) Patrzac na Twoj wykres wiele nie umiem powiedzieć. brakuje kilku waznych temp. wykres wyznaczył Ci owulacje na 10dc jednak moze sie mylic.

    Jeśli mogę coś doradzić...To jest Twój pierwszy cykl, nie stresuj się pomiarami temp, testami owu. Starajcie się co drugi dzien , wyluzujcie.

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ