X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Hahahaha ! Nie popatrzyłam nawet xd
    Jak ja Ciebie dawno widziałam! Z tego co pamiętam to byłaś na anty ;-) Pochwal się wykresikiem chyba że nic nie zapisywałaś

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic kompletnie nie zapisałam. Pochodziła sie ze drugiego bobasa nie bedzie bo okoliczności życiowe nie pomagają. A mężowi nagle sie zachciało mieć dziecko kiedy mi sie odechciało.
    10 dnia cyklu sie bzykalismy owulacji wg tych głupich kalendarzyki 16go dnia. Dziś 26 dzień cyklu, testy ujemne, beta 57:)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Nic kompletnie nie zapisałam. Pochodziła sie ze drugiego bobasa nie bedzie bo okoliczności życiowe nie pomagają. A mężowi nagle sie zachciało mieć dziecko kiedy mi sie odechciało.
    10 dnia cyklu sie bzykalismy owulacji wg tych głupich kalendarzyki 16go dnia. Dziś 26 dzień cyklu, testy ujemne, beta 57:)
    Gratuluję Spokojnej ciąży ❤❤❤

‹‹ 19 20 21 22 23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ