X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ann, a ile zwykle trea u Ciebie faza lutealna?

    U mnie dalej marny bladzioch, zrobiłam pink test i bobo test żółty jak wczoraj. To chyba jakiś biochem niestety :/ oby nie pozamaciczna. Temp. dalej w górze.

    https://zapodaj.net/4b69fbaecfeb0.jpg.html

    Summer ewidentnie coś tam się dzieje. Musisz wytrzymać do jutrzejszej bety- to pewnie będzie Twoja najdłuższa niedziela w życiu, ale postaraj się zająć czymś głowę :-) bede ściskala kciuki aż do pojawienia się serduszka Kochana <3

    summer86, Karma88, malinowaemi lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka dzis mam 7dpo

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer mi dzien pozniej tez pokazal sie bladzioch tak jak dzien wczesniej- taki sam. Nie mysl zle. A lekarz sie chyba pochorowal. Beta bedzie ladna tak jak dziewczyny mowia. Ja bylam w tym samym dniu co zrobilam pierwszy test i mialam ponad 500. Teraz mam 18 tydzien :)

    summer86, Bajkaaa, Flowwer, Malwas lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara a test robiłaś przed terminem @ czy już po?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Bajka dzis mam 7dpo
    No to jeszcze chwilę do testowania masz :) życzę Ci żeby to była fasolka :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ja robiłam test po terminie i też miałam bladziocha, no nic nie poradzimy trzeba cierpliwie czekać na jutro i beta prawdę nam powie życzę Ci spokoju dużo dzisiejszego dnia :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli jak na okres a okresu brak. Cos sie rozkrecic nie chce a jajnik tak mnie targa :/ niech juz sie zacznie :/

  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, wygląda na piękny pozytyw! Dzień szybko zleci, a jutro beta wyjdzie idealna :)

    summer86, Karma88 lubią tę wiadomość

    14 tc <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Mnie boli jak na okres a okresu brak. Cos sie rozkrecic nie chce a jajnik tak mnie targa :/ niech juz sie zacznie :/
    11dpo to jeszcze masz spokojnie 3 dni bo standardowo druga faza trwa 14 dni więc niestety cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość
    Ja mam dziś 10 dpo a @ spodziewam się dopiero za kilka ładnych dni :)

    Ann89 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Sara a test robiłaś przed terminem @ czy już po?
    Robiłam 5 dni po. W tym samym dniu beta.

    summer86 lubi tę wiadomość

  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, oszaleję. Jakim cudem tempka 36,9 w 10 d.c.!!??!!??

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Mnie boli jak na okres a okresu brak. Cos sie rozkrecic nie chce a jajnik tak mnie targa :/ niech juz sie zacznie :/
    Poczytaj sobie mój wpis na blogu z około 13.03
    Nigdy w życiu nie byłam tak pewna, że będę miała okres

    Ann89, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Misi Przyjaciółka
    Postów: 82 253

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już 3 dzień @.. wpiszcie mnie na ostatniego czerwca. W tym miesiącu u nas badania i wizyta w klinice jak będą wyniki.

    ]d575c8f593cd1af05cdd6822f44ded39.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Poczytaj sobie mój wpis na blogu z około 13.03
    Nigdy w życiu nie byłam tak pewna, że będę miała okres

    Teraz bylam w toalecie bo bylam pewna, ze mnie zalalo a tu ogroooom mlecznego sluzu.. jesli co cykl teraz tak bedzie wygladac to dziekuje bardzo. Zawsze mialam 2-3dniowe mocne plamienia przed okresem a poki co czysciutko. No nie wiem, moze owulka jednak nie byla w czwartek tylko w okolicy soboty niedzieli i dlatego sie tak to ciagnie. Tylko to meczace bo boli tak jak bym miala od kilku godzin juz okres.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze to cos innego jiz zblizajaca się @ ;)

    zubii, Karma88 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ann, a ile zwykle trea u Ciebie faza lutealna?

    U mnie dalej marny bladzioch, zrobiłam pink test i bobo test żółty jak wczoraj. To chyba jakiś biochem niestety :/ oby nie pozamaciczna. Temp. dalej w górze.

    https://zapodaj.net/4b69fbaecfeb0.jpg.html
    Masz w opisie ze jajowody długie i kręte i to moze dlatego zarodkowi zeszło dłużej zeby ditrzec do mavicy i sie zagnieździć. Bede trzymac za Ciebue bardzo mocno kciuki !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2017, 09:38

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Teraz bylam w toalecie bo bylam pewna, ze mnie zalalo a tu ogroooom mlecznego sluzu.. jesli co cykl teraz tak bedzie wygladac to dziekuje bardzo. Zawsze mialam 2-3dniowe mocne plamienia przed okresem a poki co czysciutko. No nie wiem, moze owulka jednak nie byla w czwartek tylko w okolicy soboty niedzieli i dlatego sie tak to ciagnie. Tylko to meczace bo boli tak jak bym miala od kilku godzin juz okres.
    No boli, boli. Ja też co chwila śmigałam sprawdzać, bo też miałam takie wrażenie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer piękna kreseczka, wstępnie gratuluję <3
    Moja ginekolog zobaczyła betę 11dpo 243mIu/ml i powiedziała "malutka" tak więc nie przejmuj się :D

    My wczoraj przed południem zaliczyliśmy basen :)
    Co do meczu, mój wczoraj pojechał do kolegów na mecz, a ja z przyjaciółką pojechałyśmy się najeść do pizzy hut. Ale bez kłótni się nie obyło, więc nie wiem co będzie dziś.


    Ja od rana sprzątałam, więc mam spokój na dziś. Może dziś znów zaliczymy aqua park z synem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    A moze to cos innego jiz zblizajaca się @ ;)

    Jestem pewna ze okres. Moze po prostu naturalny cykl i dlatego jest zupelnie inaczej. Ale boli mnie i zle sie czuje i juz bym chciala zeby sie zaczal bo na drugi dzien zawsze juz o wiele mniej bolalo.. a jak pomysle ze teraz tak boli a krwawienia jeszcze nie ma to masakra. Nad ranem tak mnie lewy jajnik szarpnal ze az sobie na lozku usiadlam momentalnie. Taki bol jakby mi go ktos nagle rozciagnal na boki. Rozrywanie. Bardziej mnie ten sluz martwi czy cos mi sie zas nie przypaletalo. Niby zwykly, mleczny, bez zapachu ale jest go tak duzo ze szybko lecialam do lazienki po podpaske bo bylam pewna ze okres sie zaczal. A w ogole to bylam wieczorem na drinku i od rana jest mi tak niedobrze ze chyba przez najblizszy miesiac nie tkne alkoholu. Kac i bolacy brzuch okresowy to nie jest dobre polaczenie:/

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ja coś czuję że jednak dziś nigdzie z emkiem nie pojedziemy... Z jednej strony dobrze ale z drugiej będę miała głupie telefony od teściowej... Bo ona zawsze dzwoni do mnie a nie do niego... Ogólnie humor znowu mam podły mam nerwy i szykuje się dokładnie cały taki dzień :(

    Ja nie mam żadnych objawów ciąży tylko ten brzuch jak na @ więc zastanawiam się czy nie iść wstępnie zapisać się już na lipiec ogólnie to chciałabym już @ wtedy humor zawsze mi się polepsza bo nowe nadzieję wchodzą a przy moim dzisiejszym humorze było by idealnie no ale... Jeszcze 4 dni

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ