X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Rozbuja się na koniec cyklu, uwierz na slowo.
    Flower ja nie wiem czy woole będe testowała, cykl mi fiksuję a wszystko przez to ze miałam bardzo dużo stresu w pracy, nie jadłam nic przez pare dni i niestety sie teraz wszystko odbiło :-(
    Może zbadaj w piatek hormony wiem że stronisz od dr i labow ale zdrowie psychicznie jest ważniejsze.
    Jedynym potwierdzeniem ovu jest ciąża i tego się trzymię.

    Bajkaaa ja też nie mówię mojemu M o testach bo nie ma o czym nudne biele i tyle.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    No u mnie juz sie blyska wiec mysle ze burza tuz tuz :)
    U mnie trwała 10 minut

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer sugerujesz że u mnie będzie biel vizira haha :)
    Pewnie tak będzie ale trudni pobawimy się jutro w sianie na test:)


    U mnie też już po wszystkim teraz tylko lekko pada

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Może zbadaj w piatek hormony wiem że stronisz od dr i labow ale zdrowie psychicznie jest ważniejsze.
    Jedynym potwierdzeniem ovu jest ciąża i tego się trzymię.

    Bajkaaa ja też nie mówię mojemu M o testach bo nie ma o czym nudne biele i tyle.
    Ja wszystko wiem ale teraz nawet nie mam jak pójść, potrwa to jeszcze miesiąc (tej męczarni), po robocie jestem padnięta, już nie wspomne o wstaniu z łóżka :-(

    Chociaż nie powiem że jakaś iskierka nadziei tli się we mnie....

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Na Allegro, wpisałam sroki nr 3, nie ma duzo aukcji z ziołami :), wtedy były chyba tylko u 2 sprzedawców. W sumie szukałam specjalnie zeby mozna było zamówić poczta albo do paczkomatu bo średnio chciałam zeby do pracy przyszły ;) hehe

    ja też miałam zacząć w tym cyklu ale przyszły 5dc i nie wiem czy tak dobrze nie od początku-zatrzymałam do następnego cyklu a kupowałam tu:
    http://allegro.pl/ciaza-owulacja-100g-tylko5-5zl-ziola-sroki-nr-3-i6753140452.html?snapshot=MjAxNy0wNS0zMVQwODoxMDo0NS4yMTJaO2J1eWVyOzU5Y2NlYmY0OTQ3ODNmNGVlMDZhNTI4Y2Q3NzNhNjQ5NTIyOGE4NjkwZTkzOTJhZWFkNjU1MjM0MTg4Njk4YjU%3D

    Nowa ja też mam jakiś dziwny ten cykl, nie wiem czemu...wzdęta jestem na maxa, nie mam żadnych innych objawów poza tym że dziś miałam MEGA erotyczny sen :D (szkoda że tylko raz! przez tyle cykli) a potem jakiegoś doła jak przed @ wszystko się powywracało :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. U mnie dzis gorszy dzien... i w sumie sama nie wiem dlaczego :( durne mysli plączą się po głowie i nadziei brak. Mega stresuje sie przed jutrem, bo moze bedziemy miec juz wyniki seminogramu u mojego emka i mam złe przeczucia :( ogólnie jakoś tak do d *** nie moge sobie w głowie poukładać tego wszystkiego, jak to jest ze jednym dzieci sypią się z rękawa a my nie mozemy miec chocby jednego :(

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris my to sie chyba kiedyś spotkać musimy bo naprawdę jakieś podobne prądy przez nas przechodzą :D ;) Haha. Tez jestem jakaś nienaturalnie nakręcona i wzdeta - połączenie marzeń ;D a z jakiego jesteś w ogole miesiąca, kiedy sie urodziłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 22:10

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Hej Dziewczyny. U mnie dzis gorszy dzien... i w sumie sama nie wiem dlaczego :( durne mysli plączą się po głowie i nadziei brak. Mega stresuje sie przed jutrem, bo moze bedziemy miec juz wyniki seminogramu u mojego emka i mam złe przeczucia :( ogólnie jakoś tak do d *** nie moge sobie w głowie poukładać tego wszystkiego, jak to jest ze jednym dzieci sypią się z rękawa a my nie mozemy miec chocby jednego :(


    Rucola ja mam zawsze przed owu spadek nastroju :) przed owu a potem kilka dni przed @ :). Nie nastawiaj sie złe, dlaczego cos by miało pójść zle? Z tymi dziećmi to nie wiem dlaczego tak jest ale tłumacze sobie ze na dobre rzeczy zawsze sie w życiu czeka i z jakiegoś powodu termin urodzin naszych dzieci jest przekładanany ;) moze np jak sie urodzą za wczesnie to nie znajda potem miłości swojego życia bo będzie w innej klasie? Oo, tak to sobie tłumacze ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Rucola ja mam zawsze przed owu spadek nastroju :) przed owu a potem kilka dni przed @ :). Nie nastawiaj sie złe, dlaczego cos by miało pójść zle? Z tymi dziećmi to nie wiem dlaczego tak jest ale tłumacze sobie ze na dobre rzeczy zawsze sie w życiu czeka i z jakiegoś powodu termin urodzin naszych dzieci jest przekładanany ;) moze np jak sie urodzą za wczesnie to nie znajda potem miłości swojego życia bo będzie w innej klasie? Oo, tak to sobie tłumacze ;)
    :) fajnie sobie tłumaczysz. A z tym spadkiem nastroju przed owu to jest coś na rzeczy, w zasadzie Ty mi to uswiadomiłas. Ja w zasadzie nie wiem kiedy bedzie owu, ale patrzac po nastroju to pewnie ... wkrótce ;) mam do Was jeszcze pytanie Dziewczyny, mojemu emkowi wyskoczyła oprycha na wardze, a właściwie to 3 małe. Czy to przeszkadza w staraniach ??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Cynka Koleżanka
    Postów: 84 14

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    To u mnie pewnie tez tak bedzie :/
    Boze, ile my sie nacierpimy..

    Może i Ciebie będzie inaczej. Tego życzę ☺

    08.2006 - Mała Cynka :-)
    12.2015 - Aniołek [*] 8 tc - c. pozamaciczna, usunięty prawy jajowód
    09.2016 Aniołek [*] 6 tc - c. bioch
    01.2018 Aniołek [*] 9 tc
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie jutro za mnie kciuki - albo niech beta spadnie albo poszybuje mocno w górę. Przyjmuję każdy scenariusz na klatę oprócz pozamacicznej.

    malinowaemi, nowa na dzielni, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie jutro za mnie kciuki - albo niech beta spadnie albo poszybuje mocno w górę. Przyjmuję każdy scenariusz na klatę oprócz pozamacicznej.
    Będzie pięknie zobaczysz :) Trzymam kciuki i będę jutro obserwować wątek żeby szybko Ci gratulować :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie jutro za mnie kciuki - albo niech beta spadnie albo poszybuje mocno w górę. Przyjmuję każdy scenariusz na klatę oprócz pozamacicznej.
    Summer, trzymam kciuki! Lato się zaczyna w końcu! Będzie dobrze :)

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale burza u mnie. Zlitowalam sie nad Odyseuszem i lezy obok mnie pod koldra.. boi sie biedactwo nie bardziej ode mnie..

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Ale burza u mnie. Zlitowalam sie nad Odyseuszem i lezy obok mnie pod koldra.. boi sie biedactwo nie bardziej ode mnie..

    ja sie panicznie boje burzy, chowam sie pod koldra albo w lazience. Jak bylam gdzies na miescie i zlapala mnie burza to myslalam ze zawalu dostane i chowalam sie w najblizszym sklepie czy w innym budynku...

    U mnie poblyskalo sie troche, popadalo mocno i chyba koniec...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, myślałam, że tylko ze mnie taki tchórz przed burzą :) w dzień jakoś przetrwam, ale w nocy to tragedia.. mega się boję.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ja też marzę i wierzę... :) ciekawe co jutro mój nowy gin powie ;) da iskierkę nadziei czy brutalnie odbierze jeszcze przed testem? Zabieram teczkę wszystkich badań i zobaczymy ;)

    Kochana bedzie dobrze:) Wierze, ze w tym cyklu sie Wam uda:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wiedziałam że tak będzie zasnąć nie mogę bo nakrecilam się na to testowanie jutro hehe :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czulyscie cos po Ovitrelle? dzien, dwa po podaniu? Mnie tylko troche wczoraj jajcor pobolal i tyle...kurcze, nie wiem juz sama, chyba liczylam na jakies spektakularne objawy ;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie boje burz ! Jak M jest to sie ze mnie śmieje :p ale przynajmniej mam sie do kogo przytulić a jak go nie ma to wszystko zamykam i zasuwam rolety zeby nie widzieć :p

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ