X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Kazda ma czasem gorsze chwilę, ja miałam wczoraj taki dzień. Odreagowalam na teściowej i dzis humor mialam w miarę dobry. Monia masz dziecko, idz do niego, wez je na kolana i mocno przytul na pewno pomoże.
    W niedziele robie urodziny dla syna i że mam duża rodzinę bo było nas pięcioro to zaprosiłam, a ona z tekstem ze tyle co ty wydasz to komunie byś zrobiła i że czasem się nie opłaca mieć sużej rodziny i ich jest mniejsza i porównywała od kogo ile osób przyjdzie, nosz kurde!!! co to ją obchodzi. i wypomniała mi zę kiedyś na urodzinach nie było nic do jedzenia to jej bigos mnie uratował, no ciśnienie mi skoczyło.!!!!!!

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    W niedziele robie urodziny dla syna i że mam duża rodzinę bo było nas pięcioro to zaprosiłam, a ona z tekstem ze tyle co ty wydasz to komunie byś zrobiła i że czasem się nie opłaca mieć sużej rodziny i ich jest mniejsza i porównywała od kogo ile osób przyjdzie, nosz kurde!!! co to ją obchodzi. i wypomniała mi zę kiedyś na urodzinach nie było nic do jedzenia to jej bigos mnie uratował, no ciśnienie mi skoczyło.!!!!!!

    O boże... Współczuję Ci i nie dziwię się że ciśnienie ci skończyło, aż mnie to poirytowalo bo u mnie też 5 jest nas i to najbliższa rodzina i nie mniej nie więcej

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    W niedziele robie urodziny dla syna i że mam duża rodzinę bo było nas pięcioro to zaprosiłam, a ona z tekstem ze tyle co ty wydasz to komunie byś zrobiła i że czasem się nie opłaca mieć sużej rodziny i ich jest mniejsza i porównywała od kogo ile osób przyjdzie, nosz kurde!!! co to ją obchodzi. i wypomniała mi zę kiedyś na urodzinach nie było nic do jedzenia to jej bigos mnie uratował, no ciśnienie mi skoczyło.!!!!!!




    O przegiela!!!!! Masakra wspolczuje ale olej nie ma co se taką głowy zawracać !!!

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tesciowymi to tak jest. Nie bierz tego do sieboe, a najlepszym sposobem jest robic na przekór. Moj M i ja mamy w tym wprawe ;) przestalam sie ta "osoba"przejmować. Ostatnio na sile kazala mi parzyc sobie melise ????? Urwalam kilka lisci wrzucilam do dzbanka 1,5 litra zaparzylam i zanioslam jej do pokoju i powiedzialam "prosze mamusiu meliska, na pewno mamie sie przyda"!

    Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dziewczyny idę się położyć obok synka, wynagrodzi mi dzisiejszy dzień. Gacie sobie zaciąga po szyję, no wariat i się śmieje :D poprawił mi humor na koniec dnia.

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    inna gratuluje! Mam nadzieje ze kropeczka sie bedzie zadomawiac i spokojnie przelezy 9msc i bedzie sie rozwijac.
    Monika wiem ze nie raz sa dni gdzie waszystko idzie nie tak. Gdzie maz drazni, dziecko wyprowadza z rownowagi a tesciow by sie rakieta w kosmos wyslalo (chociaz moja tesciowa to aniol czasem tez siw nie zgadzamy) trzeba zacisnac zeby i isc dalej z podniesiona glowa.

    Ja zrobilam wczoraj test ale 25mul ale tez piekna gduba jedna kreska. Okres mam dostac za 4dni (ew w niedziele). Dzis sie chyba przejadlam bo mam takie mdlosci kak chodze ze wole lezec i sie nie ruszac. Sutki dalej bola, szyjka wysoko twarda i zamknieta... Oj mam przeczucie ze sie nie udalo ;(

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej czy tylko mi się chce płakać podczas oglądania tego programu o invitro? :(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ej czy tylko mi się chce płakać podczas oglądania tego programu o invitro? :(

    Mnie też nie jest przyjemnie :( Ale pocieszam się, że zawsze na końcu jest chyba szczęśliwe zakończenie? Nigdy wcześniej nie oglądałam tego programu...

    Ten lekarz wydaje mi się bardzo profesjonalny. Poza tym ma taki spokojny głos...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2017, 21:13

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ej czy tylko mi się chce płakać podczas oglądania tego programu o invitro? :(


    Ja nie rycze tylko dlatego ze mami moja siedzi o bok i by z nerwow umarła przeżywam każdą tą pare jak siebie samą każdy etap wszystko

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już kiedyś oglądam to ale jakoś teraz dla mnie ten temat jest bliższy, ja co prawda nie podchodzę do invitro ale odkąd jestem na forum to jakoś tak mi bliższe są te osoby

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Mnie też nie jest przyjemnie :( Ale pocieszam się, że zawsze na końcu jest chyba szczęśliwe zakończenie? Nigdy wcześniej nie oglądałam tego programu...

    Ten lekarz wydaje mi się bardzo profesjonalny. Poza tym ma taki spokojny głos...


    Niestety program jest nagrywany z życia nie zawsze jest happy end

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się popłakałam w głos masakra... Piękna beta u tej pani

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No to się popłakałam w głos masakra... Piękna beta u tej pani

    Niestety ja juz wiem ze taka beta i pęcherzyk wcale nie oznacza sukcesu :(

    Oby in sie udało <3

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Niestety ja juz wiem ze taka beta i pęcherzyk wcale nie oznacza sukcesu :(

    Oby in sie udało <3
    Ja też wiem że jedna beta pecherzyk a nawet serduszko (w naturalnym zapłodnieniu) nie daje 100%pewności ale chodzi mi o to że ucieszylam się tak jakby mi powiedzieli ze jesten w ciąży :) wogole to cały czas łzy mi lecą masakra

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że program będzie pokazywał cały przebieg ciąży i zakończy się pokazaniem dzidziusia :) Ale podobało mi się, za tydzień też oglądam :)

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja też wiem że jedna beta pecherzyk a nawet serduszko (w naturalnym zapłodnieniu) nie daje 100%pewności ale chodzi mi o to że ucieszylam się tak jakby mi powiedzieli ze jesten w ciąży :) wogole to cały czas łzy mi lecą masakra


    A ja doszłam do tego ze nie bede potrafiła sie cieszyc gdy nawet zobacze znowu u siebie pozytywną bete to takie smutne :(

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie moglam u rodzicow znalezc wiec ogladalam pierwsza randke na tvp2.
    Szkoda bo tez bym ogladnela...

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja doszłam do tego ze nie bede potrafiła sie cieszyc gdy nawet zobacze znowu u siebie pozytywną bete to takie smutne :(

    nie chcialam polubic tylko zacytowac

    tak samo mysle, teraz kazda pozytywna beta to i tak bedzie ogromny strach i lek :(

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja doszłam do tego ze nie bede potrafiła sie cieszyc gdy nawet zobacze znowu u siebie pozytywną bete to takie smutne :(
    Już poszedł spać, macie rację dziewczyny kobieta powinna się cieszyc że jest w ciązy a tutaj pojawiają się co raz to większe obawy czy wszystko będzie dobrze.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa tulę mocno <3 zobaczysz, że tym razem będzie już wszystko tak jak trzeba.

    Gdzie leci ten program o in vitro?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ