X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakieś propozycje na grilla? Sałatki itp.? Tylko żeby przy tym dlugo nie siedzieć :D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie by było tak fajnie jak tu ?!!!
    Izape witaj w klubie wiatrówek hahahah ja dalej meczę się ze wzdęciami i od multum lat nam zaparcia chyba encorton tak na mnie działa.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny jakieś propozycje na grilla? Sałatki itp.? Tylko żeby przy tym dlugo nie siedzieć :D

    Ekspresowa, tania i smaczna salatka grillowa: https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/salatka-ziemniaczana-z-ogorkiem-kiszonym-3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomidory przekladane plastrami mozzarelli z oliwa bazywia sola i pieprzem, koreczki z oliwki kabanosa i sera zoltego, jajka z majonezem jesli nie ma upalu, szaszlyki owocowe jesli sa dzieci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O szaszłyki owocowe
    supeR pomysł, to są urodziny mojego dziecka to i troszkę bachorów przyjedzie ;-)

    Dzięki za pomysł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo jakas salatka typu grecka- czerwona cebula, czarne oliwki, feta, salata, zielona papryka, pomidorki koktajlowe, sos winegret itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    O szaszłyki owocowe
    supeR pomysł, to są urodziny mojego dziecka to i troszkę bachorów przyjedzie ;-)

    Dzięki za pomysł

    To lody podaj. Ja na swoje urodziny zawsze podaje lody w pucharkach i posypuje jakimis owocami- plus jakas rureczka waflowa i wszyscy sie tym zajadaja a dzieci ciagle po dokladke przychodza. Ewentualnie moze galaretki z owocami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo banany w czekoladzie z grilla ^^

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie z 20 osób, jak bedzie padac to nie wiem gdzie pomieszczę w domu :D Lody obowiązkowo na drugim miejscu po torcie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci mało jedzą, gorzej boję się o starszyznę :D
    Jakoś to bedzie w zasadzie to rodzina ;-)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi smak zrobilyscie na noc.. :-)

    Ann89 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dzieci mało jedzą, gorzej boję się o starszyznę :D
    Jakoś to bedzie w zasadzie to rodzina ;-)
    Ja robie pod altana. Lacznie z dziecmi jest 30 osob. I nie, nie miescimy sie^^ kupuje jednorazowe talerze i sztucce a co do menu to w zeszlym roku mialam tort, zagryzki typu chipsy czy paluszki, lody z owocami, duzo owocow na polmiskach- pokrojone arbuz ananas winogrona truskawki itp, kielbasa z grilla, chlebek, jajka, koreczki, pomidor z mozarella, polmiski z wedlina serem ogorkiem, 2 rodzaje salatek- zwykle robie jedna ciezsza z majonezem, i druga lzejsza ala grecka. A i jeszcze koktajl jagodowy zrobilam dla dzieci.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto dziś testuje ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstalam dziś z nową energią. Trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki. :)
    A co do grilla, lubię chodzić, ale nie jadlam kiełbasy itp. Bo nie lubię :D
    U mnie zawsze duszaki <3 (z oddzieloną kiełbasą :D ) a gdy byłam mała to chleb posmarowany musztarda opieczony na grillu i pomidor w rękę :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja się pytam gdzie te pozytywne testy?
    Trzymam kciuki za Was!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero wstalam :p
    Plecy coraz bardziej bola. Ja testuje we wtorek jak nie wyjdzie w poniedzoalek @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taki spokój, ja na zajęciach :/

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewuszki!! Ostatnio miałam kiepski nastrój, bo życie po raz setny pokazało mi, że plany swoje, rzeczywistość swoje. :P Pamiętam jak przed procedurą mówiłam, że skoro będziemy zapładniać wszystkie komóreczki to ja pewno oddamy resztę do adopcji, bo przecież prawie na pewno uda się od razu. I tu dostałam pstryczek w nos. Pobrano 7 dojrzałych komórek, 5 się zapłodniło, 3 rozwijały się względnie dobrze, 2 zostały skierowane ze względu na średnie rokowania do dalszej obserwacji. W dniu transferu kolejny maluch nas opuścił, więc zdecydowaliśmy o podaniu jednego kropka, drugi trafił na zimowisko. Do dzisiaj truchlała mając nadzieję, że któryś z kropków na obserwacji jednak da jak szansę i o 7 rano dostałam smsa od lekarki, że mamy jedną blastkę!!! Cieszę się jak głupia :D więc 2 maluchów jest już na zimowisku. :) A ja już wiem - tak jak M mi wcześniej mówił - nie dziel kobieto skóry na niedźwiedziu, bo jeszcze się ostro rozczarujesz. Wysyłam zdjęcie maluszka, który jest ze mną od czwartku. Dzisiaj śniło mi się, że to dziewczynka!!

    Zdjęcie mojej małej już na miejscu u mamusi ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ab873b49df3.jpg

    Bocianiątko, Anna Stesia, staraczka1111, KateHawke, aiwlys, E_w_c_i_a, Ptysia, Flowwer, Koliber, blue00, ja1986 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna cudowne wiadomości :) baaaaardzo sie cieszę <3

    Czrkamy na pozytywnĄ bete!!!

‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ