X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jak poroniłaś to jak zareagował bo z tego co widziałam to twój 9 c po poronieniu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaprosiłam Ciebie do znajomych, jesli będziesz miała trudniejsze dni pisz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Przeżył to. Mój syn nie jest jego dzieckiem biologicznym, wiec dlatego jemu jest "łatwiej" rzucać takimi słowami. Myślę, ze jutrzejszy dzień będzie decydujący.

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, teraz pewnie wylejesz morze łez bo wiem że Ci ciężko... Ale za 9 miesięcy będą łzy szczęścia kiedy będziesz tuliła swoje maleństwo, a jego pierwszy uśmiech wynagrodzi Ci wszystko. Do tego czasu facetowi może się coś zmieni pod kopułką, trybiki w głowie się przestawią i będzie mu wstyd za te okropne słowa...

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Tak. Przeżył to. Mój syn nie jest jego dzieckiem biologicznym, wiec dlatego jemu jest "łatwiej" rzucać takimi słowami. Myślę, ze jutrzejszy dzień będzie decydujący.
    Oh aiwlys, widocznie trzeba dać mu czas... Nigdy nie byłam w takiej sytuacji więc mogę się tylko domyślać jak się teraz czujesz. :-( Ale jest mi przykro że Twój facet zachował sie tak nieodpowiedzialnie.

    Powiedz mu że urodzisz to dziecko a on niech go zabije, ty tego nie zrobisz.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa.. Czyzbym wtedy dodala ten wpis na belly a nie ovu? Mialam podobna sytuacje wczesniej i otrzymalam odpowiedzi, ze moja rodzina to patologia...
    Ale nie. Twoja rodzina to nie patologia. I dasz sobie z tym rade. Ja tez sobie dalam. Faceci nie mysla co mowia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa wyobraz sobie, ze usuneli wszystkie swoje ogloszenia na olxie!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 679

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Przepraszam, ze Was tym obarczam, ale ja juz nie wiem z kim mogę o tym porozmawiać.. Moja mama jeszcze nie wie o ciąży. A moja przyjaciolka zwyzywala go od A do Z do mnie, ale nie może się wtrącać przecież..

    Nie mam doświadczenia w takich sytuacjach ale wydaje mi się, że warto rozstać się na jakiś czas i niech każde z Was to sobie w samotności przemyśli. Ty na pewno dasz sobie radę bo silna z Ciebie kobieta a on... Może zmądrzeje. A jak nie to cóż może lepiej osobno... I nie wiem jakie masz relacje z rodzicami ale ja bym swojej mamie powiedziała żeby nie być z tym sama. Ale ja z moją jesteśmy ostatnio bardzo blisko zwłaszcza po naszych ostatnich przejściach. Może warto go "wyprosić" na jakiś czas bo teraz to on się już chyba zdrowo nakręcił...

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, ja bym się na początku pewnie załamała, a potem wkurzyła i to baaaaaaaardzo!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Izape_91 ja mam dzos 13dpo i dalej nic... Mam 3 dni do @. Czekam jak glupia bo bym najchetniej zaczela nowy cykl staran a tu jeszcze nerwy :(
    ja nie wiem kiedy powinna przyjść @, bo rozjechało mi się wszystko ostatnio i wydłużyło o tydzień.

    Nie wiem co to może być, ale od kilku dni mam straszne wzdęcia, ledwo w pracy wytrzymuje.... a popołudniami łapie mnie ból brzucha i biegunka. Dziś to samo. Nie jadłam nic takiego co mogłoby zaszkodzić, poszłam z kumpelą na spacer, dobrze że złapało mnie pod blokiem, bo bym chyba nie wytrzymała. Jakieś cholerstwo mi się przyplątało:/ siedzę i pije herbate z miętą.
    W dodatku mam jakieś ciche dni z mężem, bo szef kazał dłużej przez cały tydzień w robocie siedzieć, no to przecież nie powiem mu, żeby spadał... tylko trzeba chodzić:/ ciągle mi to wypomina i mówi, że jestem karierowiczka, o 22 poszedł do kolegi, nie wiem o której wróci... Przecież nie powiem szefowi, żeby spadał, wszyscy siedzieli dłużej... Nie wiem czmu tym facetom tak ciężko coś śpierpieć. Ja też wolałabym zamiast do tej roboty przychodzić do domu o 16... a nie o 19... Czasami brak słów.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja tez :D nie chce przy porodzie używać balkonika ;)
    Czrna 81 wrote:
    Lunaris, ja też bym chciała do końca roku, co by potem nie rodzić w domu starców! Haha!

    Nic się nie martwcie laski -będziemy pampersy w 2 rozmiarach kupować- dla dzieci i dla siebie :D

    Ann ale miałaś farta, że nie kupiłaś nic od nich!

    Ufff a ja poszłam sobie do kina żeby szybciej czas do jutra zleciał <3 :) Piraci z Karaibów! Aaaa bym sobie pożeglowała... zatęskniło mi się za Mazurami :)

    Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nic się nie martwcie laski -będziemy pampersy w 2 rozmiarach kupować- dla dzieci i dla siebie :D

    Ann ale miałaś farta, że nie kupiłaś nic od nich!

    Ufff a ja poszłam sobie do kina żeby szybciej czas do jutra zleciał <3 :) Piraci z Karaibów! Aaaa bym sobie pożeglowała... zatęskniło mi się za Mazurami :)

    Oj mialam czuja :D
    Apropo zeglowania - usmiejecie sie ale nienawidze ruchu fal ani wszystkiego co sie wiaze z kolebaniem.. na hustawce- wymiotuje, na statku- wymiotuje, podczas podrozy autem-eymiotuje, karuzela-wymiotuje, i teraz level hard na koniec- wymiotuje kiedy patrze na rybki plywajace w akwarium.. nie mam pojecia dlaczego tak mam..

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaburzenia błędnika? ale że rybki to naprawdę hardcore :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Zaburzenia błędnika? ale że rybki to naprawdę hardcore :P

    Mysle ze blednik.. ponoc to w parze idzie z duza wada wzroku..
    Do rybek to sie az wstyd przyznawac ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Agniechaaa wyobraz sobie, ze usuneli wszystkie swoje ogloszenia na olxie!

    Chwała Bogu ze sie nie dałaś nabrać <3 ja im napisałam ze chce zobaczyć towar :p moze sie cos przestraszyli ze za wiele osób sie interesuje!?? Ha zrobiłaś ich kochana na maxa i dobrze!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Chwała Bogu ze sie nie dałaś nabrać <3 ja im napisałam ze chce zobaczyć towar :p moze sie cos przestraszyli ze za wiele osób sie interesuje!?? Ha zrobiłaś ich kochana na maxa i dobrze!!! :)
    Tak wlasnie pomyslalam, ze pewnie sie zorientowali ze ludzie tacy ciemni nie sa.. wczoraj wieczorem jeszcze wyczailam ze zdjecia z ich ogloszen byly tak naprawde "zapozyczone" od innych ..

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Gdyby mi facet powiedzial ze nie chce dziecka i mam je usunac bo inaczej odejdzie to ja bym juz nie chciala z nim byc. Mysle ze jeszcze tego samego dnia bylby spakowanym w worki na smieci ktore wywalilabym przed dom..
    Aiwlys, duzo sily Ci zycze. Jestes mama, bedziesz mama.. jestes sila! ❤

    Uważam dokładnie tak samo jak Ann89. Co z niego za mężczyzna, jeżeli stawia Ciebie przed takim wyborem? Poza tym pamiętaj, że aborcja jest w Polsce nielegalna (poza trzema wyjątkami, które w Twojej sytuacji prawdopodobnie nie zachodzą) i możesz mieć problemy, jeżeli potem temu Panu się odwidzi i pójdzie donieść na Ciebie na prokuraturę.

    Jeżeli Pan nie dorósł do roli ojca, to podziękuj mu. Matka dziecka pozamałżeńskiego może już w trakcie ciąży żądać od ojca dziecka pokrycia wydatków związanych z ciążą i porodem. Nadto, matka dziecka może żądać zaspokojenia kosztów swojego 3-miesięcznego utrzymania w okresie porodu. A po urodzeniu dziecka pozew o alimenty. Aiwlys dasz radę!!!

    aiwlys, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Oj mialam czuja :D
    Apropo zeglowania - usmiejecie sie ale nienawidze ruchu fal ani wszystkiego co sie wiaze z kolebaniem.. na hustawce- wymiotuje, na statku- wymiotuje, podczas podrozy autem-eymiotuje, karuzela-wymiotuje, i teraz level hard na koniec- wymiotuje kiedy patrze na rybki plywajace w akwarium.. nie mam pojecia dlaczego tak mam..

    Nie jestes sama, ja tylko do tego zestawu dodam mieszanie zupy- te warzywa jak sie tak kręco w kółko, to przy którysm obrocie, muszę już mieszać z zamkniętymi oczami ;-)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Nie jestes sama, ja tylko do tego zestawu dodam mieszanie zupy- te warzywa jak sie tak kręco w kółko, to przy którysm obrocie, muszę już mieszać z zamkniętymi oczami ;-)

    O Boziu! To dopiero! :0
    Myslalam, ze juz bardziej drastycznie od rybek sie nie da...

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha przepraszam, wiem że dla Was to śmieszne nie jest ale ja kocham takie historie i takie różne pogaduszki tu z Wami na forum :)

    Potrafimy w ciągu domy razem śmiać się, płakać, wspierać, złościć, narzekać... fajnie :) twarde babki tu "mieszkają" :)

    Flowwer, Ptysia, Bocianiątko, Amy333, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ