X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    10dpo to myślę za wcześnie, żeby cos wyszło (oczywiście mogłoby), ale nawet jeśli nie wyszło to może jeszcze nic straconego. :)
    popieram przedmówcę -jeszcze nic straconego!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    popieram przedmówcę -jeszcze nic straconego!
    Do 12 dpo może odbyć się zagnieżdzenie więc nic straconego. Tylko 10% jest pozytywnych testow w 10 dpo

    Lunaris lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam u gin wlasnie i mam pozytywne odczucia bardzo :). Miła, konkretna i rozmowna babka. Pęcherzyk 1.8, tak wiec przed owu. Powiedziała ze jeżeli sobie życzę to ona mi moze jakiekolwiek sobie zażycze badanie zrobić, ale nie widzi powodu zeby wyciągać ze mnie kasę bo według niej wszystko jest jak trzeba i natura jest po mojej stronie ;). Ze te wszystkie małe badania to trochę pierdoly i poprawianie drobnych parametrów malo wpływa na cokolwiek, najważniejsze jest półprostu trafić w swój czas a zdrowy organizm dam sobie poradzi. Ze naprawdę cos pokazać mogą dopiero drogie badania które jak trzeba będzie to mi zrobi potem z refundacja, ale generalnie zakłada ze do października max zajdę :P hehe, jestem pozytywnie nastawiona po tej wizycie. Aaa, i zeby jeszcze chłopa do łóżka zaciągać nie na sile wtedy kiedy sobie wyliczę tylko kiedy mi sie chce bo organizm wysyła najlepsze sygnały ;). I zeby sobie nie dac wmówić ze w ciąże sie zachodzi od razu bo to tak nie działa.

    Zaraz będę Was czytać bo od rana nie wiem co tam

    Lunaris, staraczka1111, Maja84 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ale Ci się fajna kobieta trafiła :-) tez bym tak chciała, żeby lekarz starał się zrozumieć a nie od wejścia traktować jak wariata. Ja wiem ze na pewno zajdziesz przede mną a ja zamierzam do końca roku ;-)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zamierzam zajsc w tym cyklu ktory sie konczy ;) a tak w ogóle to juz jestem w ciąży ❤ (do @) naciesze sie ta myślą :)

    Bocianiątko, Lunaris, Amy333, Anna Stesia, Karma88 lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Nie jest ojcem mojego syna i jest w stanie mi mowic, ze będę samotna Mamusia z dwójka "różnych" dzieci itp.. Dziewczyny to tak boli, ze mam ochotę wyskoczyć z balkonu.. Gdyby nie mój syn to psychicznie bym sobie nie dala rady. Ale wiem ile przeszła samotnie wychowując syna i wiem, ze malo jest tak silnych osob..
    Boże on jest potworem... :( a ja nie zasluzylam na cos takiego.. Do tego stopnia, ze mnie szantażuje i wymusza na mnie "pozbycia sie"..... Przeciez to chore!!! Nie umiem sobie poradzić.. :(
    Czy po usunięciu ciąży potrafiłabyś dalej kochać tego człowieka??? Nie sądzę!!! Znienawidziłabyś jego i siebie pewnie też... Tu nie ma się nad czym zastanawiać! Facetów są miliony, napewno kogoś znajdziesz, a dziecko to krew z twojej krwi, cząstka ciebie, dziecka nie wymienia się na inny model lub unicestwia tylko dlatego że "tatuś" ma taki kaprys! Jesteś silną kobietą! Już raz dałaś sobie radę, a teraz powtórzysz ten sukces! :-D W głębi serca wiesz co masz robić. Będę mocno trzymała za Ciebie kciuki ♡

    aiwlys lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nowa ale Ci się fajna kobieta trafiła :-) tez bym tak chciała, żeby lekarz starał się zrozumieć a nie od wejścia traktować jak wariata. Ja wiem ze na pewno zajdziesz przede mną a ja zamierzam do końca roku ;-)
    Lunaris, ja też bym chciała do końca roku, co by potem nie rodzić w domu starców! Haha!

    Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Lunaris, ja też bym chciała do końca roku, co by potem nie rodzić w domu starców! Haha!
    Ja tez :D nie chce przy porodzie używać balkonika ;)

    staraczka1111, Czrna 81, Lunaris, Anna Stesia, blue00, Maja84 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 ja mam dzos 13dpo i dalej nic... Mam 3 dni do @. Czekam jak glupia bo bym najchetniej zaczela nowy cykl staran a tu jeszcze nerwy :(

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla wszystkich smutasów naleśniki z truskawkami,jagodami, malinami i bitą śmietaną u Staraczki ze śląska hihi zapraszam ☺

    Czrna 81, Flowwer, KateHawke, Bocianiątko, Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka jakie rejony? Ja Katowice. ;) za chwile ide sobie przyrzadzic hamburgera pocieszenia ;]

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Aiwlys masakra :( on zawsze był takim dupkiem czy teraz mu tak strzeliło? Ja uważam tak samo jak dziewczyny - w życiu nie daj mu sie na to nakłonić bo to nic nie da. Chce pozbyć sie problemu a potem ani on nie będzie juz chciał z Tobą być (pewnie po odczekaniu chwili dla formalności) ani Ty z nim bo mu tego nie wybaczysz. Nie będę Ci doradzać czy powinnaś go rzucić bo nie czuje sie na siłach ale wiedz jedno - to dupek przed wielkie D. Na świecie jest wielu facetów ktorzy wola kochać i chronić swoich najbliższych a nie poniżać i niszczyć im życie.

    Czrna 81, aiwlys, melunia91, Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bielsko

    melunia91 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni sama nie wiem czy wszystkie jego zachowania usprawiedliwiałam sobie swoim trudnym charakterem czy powtarzałam, że przecież mnie kocha (czuje to normalnymi dniami).
    Ale narzucanie mi, że chce urodzić dziecko, żeby jemu zrujnowac życie, albo, że informacja o ciąży przyprawilam mu problemów, jest po świństwem. Napisalam mu, że przez to jak mnie traktuje i co do mnie mówi jest powrotem to jeszcze ja zostałam zlinczowana, ze go wyzywam... Brak słów. W ten weekend mam mu dać "odpowiedz" jaka decyzje podjelam. Jutro mieliśmy spędzic miły dzień bez syna, ale juz wiem jak on się zakończy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Bielsko

    A widzisz a ja w Czechowicach akurat biesiaduje u rodzicow od kilku dni z moim K i synem :)

    Aiwlys mysle ze nawet bym na Twoim miejscu szansy nie dawala :(

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Dla wszystkich smutasów naleśniki z truskawkami,jagodami, malinami i bitą śmietaną u Staraczki ze śląska hihi zapraszam ☺
    Mniaaaam poproszę do Holandii :):)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka decyzje?? Decyzja moze być tylko jedna facet spadaj a dziecko jest najwaznieksze

    summer86, Lunaris, Emiilka, Maja84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Nowa na dzielni sama nie wiem czy wszystkie jego zachowania usprawiedliwiałam sobie swoim trudnym charakterem czy powtarzałam, że przecież mnie kocha (czuje to normalnymi dniami).
    Ale narzucanie mi, że chce urodzić dziecko, żeby jemu zrujnowac życie, albo, że informacja o ciąży przyprawilam mu problemów, jest po świństwem. Napisalam mu, że przez to jak mnie traktuje i co do mnie mówi jest powrotem to jeszcze ja zostałam zlinczowana, ze go wyzywam... Brak słów. W ten weekend mam mu dać "odpowiedz" jaka decyzje podjelam. Jutro mieliśmy spędzic miły dzień bez syna, ale juz wiem jak on się zakończy..
    Napisz mu niech się ogarnie, bo ucieka od odpowiedzialności, dobrze wiedział czym to się może skończyć. Kochana bardzo mocno Ciebie tule, wiem że teraz jest Tobie bardzo ciężko, czy jest ktoś w gronie Twoich najblizszych kto może ciebie wesprzeć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Napisz mu niech się ogarnie, bo ucieka od odpowiedzialności, dobrze wiedział czym to się może skończyć. Kochana bardzo mocno Ciebie tule, wiem że teraz jest Tobie bardzo ciężko, czy jest ktoś w gronie Twoich najblizszych kto może ciebie wesprzeć?
    Tylko moja przyjaciółka o tym narazie wie. Poczekam do wizyty i mysle , że porozmawiam z mama..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Ciebie ale facet jest po prostu bezczelny na maksa. Niech ochłonie, a gdy już wszystko sobie przemyśli, spotkajcie sie ze sobą, Ty mam nadzieję że nie usuniesz tego dziecka. Powiedz mu niech spojrzy na swojego synka i czy chce zabić swoje drugie dziecko, jak on może spojrzeć sobie w oczy.... Kariera... No nie mogę.

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ