X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Jeszcze czekają nas warsztaty i mamy czekac na ich telefon. Warsztaty trwają 7 tyg po jednym spotkaniu w tygodniu które trwa chyba ok 3h. Przeszliśmy przez dwie rozmowy z pedagogami plus testy, potem dwie z psychologami i testy a na końcu miałam wizytę w domu. I czekałam na najważniejsza po rozmowach kwalifikacje. Bałam się odmowy no jednej dziewczyny odmówili kwalifikacji a jesteśmy z tego samego ośrodka. Ale dziś spadł mi kamień z serca.
    Cudowna wiadomość!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutno tutaj ostatnio :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka zabieram sie juz na ten film sporo czasu moze w nd wieczor z M oglądniemy :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Smutno tutaj ostatnio :(
    No tak jeszcze nie było. Bociany strajkują.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Smutno tutaj ostatnio :(
    Juz prawie polowa miesiaca :(

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, zobaczysz że jeszcze nawstawiasz się <3 w tym miesiącu.

    Inna jak się czujesz?

    Barbarka, jak wyniki?

    Chciałam zrobuć sobie przerwę od różu, ale jakoś nie potrafię tu nie zaglądać do Was :)

    Idę zaraz z mężem na lody i mrożoną kawę, tzn. ja, mąż będzie pewnie mi robił smaka zimnym piwkiem.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie tam do połowy miesiąca dziewczyny :) głowy do góry nie wolno mi się tu smucic!! Każdej z nad się uda zobaczycie!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję ze choc 10 fasolek będzie w tym miesiącu.
    Barbarka ma wyniki

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann i Bajkaaa tulę mocno z powodu @

    Ann89 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem załamana i nie wiem z kim mam porozmawiać.. A temat jest naprawdę drastyczny :(

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Dziewczyny jestem załamana i nie wiem z kim mam porozmawiać.. A temat jest naprawdę drastyczny :(
    Co się dzieje?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Dziewczyny jestem załamana i nie wiem z kim mam porozmawiać.. A temat jest naprawdę drastyczny :(


    Słuchamy Cię :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój.. Albo może juz nie mój, bo to co się dzieje mnie po prostu przerosło.. Wspominałam was, że nie staraliśmy się o dzidze, tak po prostu sobie trafiliśmy.. Ale jak można nagle usłyszeć, że druga strona nie chce "tego dziecka".. Po tym jak poronilam, ten Pan nie chce(!!) juz. Co ja mam zrobić!? Pierwszy raz w życiu stoję w tak ciężkiej sytuacji.. On woli odejść... Dziewczyny czy to ze mną jest cos nie tak? Przepraszam, ze Wam o tym pisze, tym bardziej, ze większość z Was stara się juz dłuższy czas, a ja tu jestem tylko z doskoku.. Codziennie w ostatnim czasie rycze i nie potrafię sobie poradzić... :( :( :( :( :( :( :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Mój.. Albo może juz nie mój, bo to co się dzieje mnie po prostu przerosło.. Wspominałam was, że nie staraliśmy się o dzidze, tak po prostu sobie trafiliśmy.. Ale jak można nagle usłyszeć, że druga strona nie chce "tego dziecka".. Po tym jak poronilam, ten Pan nie chce(!!) juz. Co ja mam zrobić!? Pierwszy raz w życiu stoję w tak ciężkiej sytuacji.. On woli odejść... Dziewczyny czy to ze mną jest cos nie tak? Przepraszam, ze Wam o tym pisze, tym bardziej, ze większość z Was stara się juz dłuższy czas, a ja tu jestem tylko z doskoku.. Codziennie w ostatnim czasie rycze i nie potrafię sobie poradzić... :( :( :( :( :( :( :( :(


    O matko ciężka sytuacja :( ale Twój spokój i zdrowie teraz to priorytety! Jak można stworzyć arcydzieło i nie chcieć sie pod nim podpisać?? Ja bym go pewnie sama wyrzuciła "alfabetycznie" jak przedstawiała kiedyś reklama ikei ale wiem ze różne są sytuacje i ja mam zawsze wsparcie w rodzicach. Ale on nie zasługuje na Was!!!

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Mój.. Albo może juz nie mój, bo to co się dzieje mnie po prostu przerosło.. Wspominałam was, że nie staraliśmy się o dzidze, tak po prostu sobie trafiliśmy.. Ale jak można nagle usłyszeć, że druga strona nie chce "tego dziecka".. Po tym jak poronilam, ten Pan nie chce(!!) juz. Co ja mam zrobić!? Pierwszy raz w życiu stoję w tak ciężkiej sytuacji.. On woli odejść... Dziewczyny czy to ze mną jest cos nie tak? Przepraszam, ze Wam o tym pisze, tym bardziej, ze większość z Was stara się juz dłuższy czas, a ja tu jestem tylko z doskoku.. Codziennie w ostatnim czasie rycze i nie potrafię sobie poradzić... :( :( :( :( :( :( :( :(
    a z synkiem też była taka sytuacja na początku?? bardzo ciężka sytuacja.. współczuję... ale ja to bym walczyła o dzidzie... może on się boi że znowu poronisz.. jakie są je4go argumenty dlaczego nie chce

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Barbarka1984 Autorytet
    Postów: 393 1078

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, zobaczysz że jeszcze nawstawiasz się <3 w tym miesiącu.

    Inna jak się czujesz?

    Barbarka, jak wyniki?

    Chciałam zrobuć sobie przerwę od różu, ale jakoś nie potrafię tu nie zaglądać do Was :)

    Idę zaraz z mężem na lody i mrożoną kawę, tzn. ja, mąż będzie pewnie mi robił smaka zimnym piwkiem.

    Wróciłam właśnie do domku. Wyniki o takie są:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/81ab88e13b1e.jpg

    W sumie niewiele mi to mowi :/ Poprosiłam, za namową Flo, dziewczyny na watku immuno, zeby mi pomogły to rozszyfrowac. Wizyte mam dopiero we wtorek.

    f2wl3e5eeobcrt92.png
    Trzy lata starań o pierwsze Dzieciatko
    Luty 2017 laparoskopia
    25.04.2017 1IUI @
    Wrzesien 2017 <3
    Beta 15dpo 85,7; prg 27,07
    Beta 17dpo 247,1
    Maksio 20maja2018

    30c.s. o drugi Skarb (przerwa wrzesień-grudzień 2020)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest ojcem mojego syna i jest w stanie mi mowic, ze będę samotna Mamusia z dwójka "różnych" dzieci itp.. Dziewczyny to tak boli, ze mam ochotę wyskoczyć z balkonu.. Gdyby nie mój syn to psychicznie bym sobie nie dala rady. Ale wiem ile przeszła samotnie wychowując syna i wiem, ze malo jest tak silnych osob..
    Boże on jest potworem... :( a ja nie zasluzylam na cos takiego.. Do tego stopnia, ze mnie szantażuje i wymusza na mnie "pozbycia sie"..... Przeciez to chore!!! Nie umiem sobie poradzić.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    a z synkiem też była taka sytuacja na początku?? bardzo ciężka sytuacja.. współczuję... ale ja to bym walczyła o dzidzie... może on się boi że znowu poronisz.. jakie są je4go argumenty dlaczego nie chce
    Że nie staralismy się, a on nie chce i juz.
    Finansowo bynajmniej ja mam dobra sytuacje (on pracuje), mam własne mieszkanie, stać mnie na utrzymanie siebie, dziecka, mieszkania..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ze Was tym obarczam, ale ja juz nie wiem z kim mogę o tym porozmawiać.. Moja mama jeszcze nie wie o ciąży. A moja przyjaciolka zwyzywala go od A do Z do mnie, ale nie może się wtrącać przecież..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno nie zastanawiaj sie tylko wywal go na zbity pysk!! Po takich słowach nie ma dyskusji!!! Pewnie on juz ma inne plany i dlatego tak cię szantażuje i próbuje wymusic!!! Niech spada frajaer!! Składaj papiery o alimenty i nawet sie nie oglądaj, lepiej samotnie spokojnie zyc bo z nim życia miec nie będziesz

    Lunaris, aiwlys, Flowwer, Bocianiątko, Barbarka1984, Sarna84, nowa na dzielni, Maja84 lubią tę wiadomość

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ