X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Oj weź bo się obrazi ;) przecież 2 krechy na teście są to znaczy że jeszcze dają radę :D
    W takim razie obłóż się kotami! i herbe z miodkiem i cytryną ;)
    2 krechy z pomocą ,,trzeciej ręki" :D ale nie ważne jak - tylko cel się liczy hahaha :D
    Koty wyczuwając zarazę uciekły na górę heheheheh, no nic pozostał mi ciepły kocyk. :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • aishee Przyjaciółka
    Postów: 81 80

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bo chciałam zrobić progesteron 7dpo. Czy dzień owulacji liczymy jako 1 czy zaczynamy liczyć od następnego dnia?

    Najgorsze jest to że nie wiem kiedy była u mnie owulacja (i czy w ogóle była). Testy robiłam kilka dni przed spodziewaną ovu- negatywne, potem była przerwa przez jakies 3 dni bo nie miałam możliwości ich zrobić. Po 3 dniach robiłam kolejne i były negatywne. Innymi objawami tez sie nie moge sugerować bo u mnie ovu raczej bezobjawowo przebiega (nie czuje kłucia w jajnikach, śluzu niby troche wiecej bylo ale ciężko go nazwać typowo płodnym śluzem).

    Flowerr wpisz mnie proszę kochana na testowanie 27.06

    f2w3gov3n7wr37i6.png
    03.2016 moje szczęście <3
    03.2017 ciąża bezzarodkowa (8tc)
    06.2017 ciąża biochemiczna
    4 cspp szczęśliwy <3

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishee - my zawsze tu chyba liczymy tak jak wylicza owu, czyli 1dpo jest następnego dnia, po owulacji.

    Ja mam humor do dupy. Znowu mam taki moment że czuje że nic z tego, że się nie udało, grr :/ Cyce mam napuchnięte i jajnik mnie trzaska ale jakoś tak kurde, czuje że to nic specjalnego; Marudna coś dzisiaj jestem ;P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje zaraz Was nadrobie- bo bylismy na wyjazdowym weselu caly weekend i mam straszne tyly. Ale pliss pomózcie...
    Dzięki Dziewczyny, liczylam sie z tym od piątku, wiec jakoś poszło gładko, łez tym razem nie było. Powiedzcie mi co byście zorbiły. Ginka kazała mi dzisiaj zorbić tez w 14dpo. Jeśli bedzie negatywny, powtórzyć w srode w 16dpo i dopiero po takim upewnieniu sie na 100% ze nie ma ciązy odstawić Dupka. I spoko, mogłąbym tak zrobić, tylko że my w czwartek wyjeżdzmy na wakacje i srednio mi sie usmiecha jechać z @ na pokładzie. Wolalabym juz dzisiaj Dupka nie brac i dostać @ wcześniej. Co do fasolki jestem pewna, ze jej nie ma. Tez negatywny, tempka dramatyczna. Odstawilybyscie dzisiaj? I pytanie nr 2- po jakim czasie od odstawienia Dupka przychodzi @?

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, kupiłam sobie na lunch śledzia i snikersa - wracam do gry :D

    Amy ja sie nie znam na dupku ale z tego co wiem to tylko wspomaga, jakby cos tam było to przecież bez dupka tez moze spokojnie dac sobie radę, nie? Szczególnie jeżeli mama będzie zrelaksowana, na wakacjach ;)

    Amy333, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Kochane,w tym cyklu mialam odpuscic ale wyszlo inaczej,wpiszcie mnie na 27.06

    Blue powodzenia. ;)
    nowa na dzielni wrote:
    Aishee - my zawsze tu chyba liczymy tak jak wylicza owu, czyli 1dpo jest następnego dnia, po owulacji.

    Ja mam humor do dupy. Znowu mam taki moment że czuje że nic z tego, że się nie udało, grr :/ Cyce mam napuchnięte i jajnik mnie trzaska ale jakoś tak kurde, czuje że to nic specjalnego; Marudna coś dzisiaj jestem ;P

    Nowa całusy na poprawę humoru. :* :* :*

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze,w tym cyklu po owu nie bardzo co mam zapisac z objawow,do owu szalaly jajniki a teraz cisza,nic nie pyka,piersi nie bola,jak to nie one,moze sie jeszcze namysla :p

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kochane moje zaraz Was nadrobie- bo bylismy na wyjazdowym weselu caly weekend i mam straszne tyly. Ale pliss pomózcie...
    Dzięki Dziewczyny, liczylam sie z tym od piątku, wiec jakoś poszło gładko, łez tym razem nie było. Powiedzcie mi co byście zorbiły. Ginka kazała mi dzisiaj zorbić tez w 14dpo. Jeśli bedzie negatywny, powtórzyć w srode w 16dpo i dopiero po takim upewnieniu sie na 100% ze nie ma ciązy odstawić Dupka. I spoko, mogłąbym tak zrobić, tylko że my w czwartek wyjeżdzmy na wakacje i srednio mi sie usmiecha jechać z @ na pokładzie. Wolalabym juz dzisiaj Dupka nie brac i dostać @ wcześniej. Co do fasolki jestem pewna, ze jej nie ma. Tez negatywny, tempka dramatyczna. Odstawilybyscie dzisiaj? I pytanie nr 2- po jakim czasie od odstawienia Dupka przychodzi @?
    Amy ja bym smiało odstawiała, u mnie @ przychodzi 1-3 dni po odstawieniu

    KateHawke, Amy333 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Aishee - my zawsze tu chyba liczymy tak jak wylicza owu, czyli 1dpo jest następnego dnia, po owulacji.

    Ja mam humor do dupy. Znowu mam taki moment że czuje że nic z tego, że się nie udało, grr :/ Cyce mam napuchnięte i jajnik mnie trzaska ale jakoś tak kurde, czuje że to nic specjalnego; Marudna coś dzisiaj jestem ;P
    Ja mam to samo, raczej znowu nic z tego... :/

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:

    Amy ja sie nie znam na dupku ale z tego co wiem to tylko wspomaga, jakby cos tam było to przecież bez dupka tez moze spokojnie dac sobie radę, nie? Szczególnie jeżeli mama będzie zrelaksowana, na wakacjach ;)

    Ja też tak uważam :-) Ale nie wiem ile dni po odstawieniu przychodzi @ bo nigdy duphka nie brałam

    Amy333 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! Powiedzcie mi. Sprawdzam wyniki na wyniki.diag.pl staram się zalogować, ale nie ma informacji, ze wyniku jeszcze nie ma czy coś tylko zostaje mi na tej stronie i zaznacza mi numer zlecenia. Tzn. Ze wyniku jeszcze nie ma czy ja robię cos źle ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 12:40

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech...chyba u mnie tym razem nic z tego. Tempka spadła z 37,19 na 36,87. No i pojawiło się jednorazowe plamienie, więc chyba @ się rozkręca.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie raz piersi bolą, raz nie bolą, sutki mam wrażliwe, po ściągnięciu stanika bolą, powiększyły mi się, wczoraj miałam dużo wodnistej wydzieliny podbarwionej na różowo, dziś ciężko mi stwierdzić po wczorajszych <3, 24 dzień cyklu, chyba @ przyjdzie wcześniej...

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Dziewczyny!! Powiedzcie mi. Sprawdzam wyniki na wyniki.diag.pl staram się zalogować, ale nie ma informacji, ze wyniku jeszcze nie ma czy coś tylko zostaje mi na tej stronie i zaznacza mi numer zlecenia. Tzn. Ze wyniku jeszcze nie ma czy ja robię cos źle ?
    Ale logujesz Sue czy zostajesz na stronie do logowania? Bo jeśli zalogowalas się i tam wyniku jeszcze nie ma jest pusto tzn ze jeszcze nie wprowadzicli zlecenia w system ale spokojnie sprawdź za jakiś czas

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LUCIA, POZIOMKA jeszcze za wczesnie na pesymistyczne podejście :) myślcie pozytywnie może to implementacja.

    Aiwlys - to znaczy że jeszcze nie wprowadzili do systemu badania poczekaj jeszcze chwilkę :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dzięki. Powinni umieszczać informacje, ze nie ma jeszcze tego zlecenia. A nie stresowac ludzi :D

  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    LUCIA, POZIOMKA jeszcze za wczesnie na pesymistyczne podejście :) myślcie pozytywnie może to implementacja.

    Aiwlys - to znaczy że jeszcze nie wprowadzili do systemu badania poczekaj jeszcze chwilkę :)
    Chciałabym w to wierzyć, ale przy TSH 3,06 jest to w ogóle realne? :]

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka92 wrote:
    Chciałabym w to wierzyć, ale przy TSH 3,06 jest to w ogóle realne? :]
    Kobiety i z wyższym tsh zachodzą w ciąże :) to jest jeden z czynników które mogą a nie muszą być powodem braku ciąży bądź poronien także spokojnie taki wynik nie jest tragiczny jeszcze jaj jesteś pod opieką lekarza to będzie dobrze

    Poziomka92 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wprowadzili zlecenie, bo mnie zalogowalo :) ale nie ma podanych wyników.

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w diagnostyce wyskakują wyniki 15-16 więc chwilę jeszcze musisz poczekać. ;)

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ