X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ann ja bym te wyniki zabrała do Paligi czy np. Usg tarczycy trzeba było zrobić.
    A grupa jest ważna ta co teraz robiłaś.
    Czekam co ci w czwartek powie.

    No wlasnie po pierwszych dwoch wynikach przepisala eutyrox 1tab dziennie i skierowala do endo. Endo zrobil usg na ktorym zadnych zmian nie znalazl i kazal odstawic eutyrox i przynajmniej po 10 dniach powtorzyc badania ale w innym laboratorium. No i dzis wlasnie powtarzalam.. endo mam we wtorek. Nie wiem co myslec. Z 0.7 na ponad 3 to jest spory przeskok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    A i, wyobrazcie sobie ze mam w domu taka stara ksiazeczke zdrowia. Jest tam wpisana moja waga urodzeniowa, wzrost itp i grupa krwi. A+. Dzis powtarzalam badania grupy krwi bo formalnie zadnego swistka nie mam a na laparo potrzebuje. Odbieram wyniki a tu 0+. Jak?
    Grupy krwi nie bada się noworodków właśnie dlatego, że często nagle po latach okazuje sie, że grupa jest zupełnie inna. To normalne :)

    Ann89 lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    No wlasnie po pierwszych dwoch wynikach przepisala eutyrox 1tab dziennie i skierowala do endo. Endo zrobil usg na ktorym zadnych zmian nie znalazl i kazal odstawic eutyrox i przynajmniej po 10 dniach powtorzyc badania ale w innym laboratorium. No i dzis wlasnie powtarzalam.. endo mam we wtorek. Nie wiem co myslec. Z 0.7 na ponad 3 to jest spory przeskok.
    Jak mogę Ci zasugerować to zrób sobie ANA 1 i 2 czy nie masz choroby autoimmunologicznej. Czasem cicho siedzi uśpioma w naszym organizmie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ee711b41dd84.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/038551c1d215.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63ff8824ff16.jpg
    Macie kochane słoneczko płodności, Wiruski $$$&&&&&*&$+%(%;"-"&-$&$-&&&$-&&&&& <3 i w końcu bociana! :) :) :)

    Flowwer, Agniechaaaa, Lunaris, Bocianiątko, margarettad, Czrna 81, Phnappy, Karma88, KateHawke, ja1986 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak zarodek sie zatrzymuje to moze byc to spowodowane ze cos nie zadzialalo z endometrium czy to juz nie to dziala ?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys gratuluje serduszka :)


    Agniechaaa super ze @ przyszla, to juz nie dlugo zabierasz maluszka ze soba :)

    aiwlys lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak zarodek sie zatrzymuje to moze byc to spowodowane ze cos nie zadzialalo z endometrium czy to juz nie to dziala ?
    70% genetyka 30% immunologia lub złe ukrwienie endometrium przy powstawaniu "połaczenia". Coś czytałam że problem z coś wrodzaju kosmykami i unaczynnieniem. Ale zależy na jakim etapie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ee711b41dd84.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/038551c1d215.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63ff8824ff16.jpg
    Macie kochane słoneczko płodności, Wiruski $$$&&&&&*&$+%(%;"-"&-$&$-&&&$-&&&&& <3 i w końcu bociana! :) :) :)
    Ja łapię !!!! I czekam dalej na szczęśliwy cykl <3

    aiwlys lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ee711b41dd84.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/038551c1d215.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63ff8824ff16.jpg
    Macie kochane słoneczko płodności, Wiruski $$$&&&&&*&$+%(%;"-"&-$&$-&&&$-&&&&& <3 i w końcu bociana! :) :) :)

    Ja chętnie łapie przydadzą się bardzo :)

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jak mogę Ci zasugerować to zrób sobie ANA 1 i 2 czy nie masz choroby autoimmunologicznej. Czasem cicho siedzi uśpioma w naszym organizmie.

    Dziekuje Flo, zapytam o to Palige.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A endometrium trojwarstwowe wystepuje ile dni przed owulacja?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    70% genetyka 30% immunologia lub złe ukrwienie endometrium przy powstawaniu "połaczenia". Coś czytałam że problem z coś wrodzaju kosmykami i unaczynnieniem. Ale zależy na jakim etapie.

    no chodzi o poczatek ciazy? np 4-8 tyg? no ale na ukrwienie bierze sie acard i fragmin?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 17:48

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ee711b41dd84.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/038551c1d215.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63ff8824ff16.jpg
    Macie kochane słoneczko płodności, Wiruski $$$&&&&&*&$+%(%;"-"&-$&$-&&&$-&&&&& <3 i w końcu bociana! :) :) :)

    Fantastycznie aiwlys :) zdrowej ciąży i szczęśliwego rozwiazania!

    Aga jaki miałaś ten przepis na wywołanie @? jak dziś nie przyjdzie to mogę sobie darować lipiec w staraniach :(

    aiwlys lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jak na moje nie lekarskie oko są b.ładne nic tylko robić dzieci jak do 3 mies się nie uda to bym zrobiła wymazy na ureaplazme, chlamydie, mycoplazme.

    Dzięki za odpowiedź, w sumie przede wszystkim liczyłam na Twoją opinię Flowwer, jakoś tak mam wrażenie że Ty masz największą wprawę w tym odczytywaniu. Niby wszystko się mieści w normach laboratorium dla pierwszej fazy, chociaż zastanawiał mnie progesteron bo jest 0.6 a norma to 0.6-4.7
    Z tego co wiem to testy na chlamydie i wirusa HIV to tutaj robią automatycznie przy okazji pierwszej wizyty ciążowej w szpitalu ( mieszkam w Dublinie)

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • aishee Przyjaciółka
    Postów: 81 80

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    A i, wyobrazcie sobie ze mam w domu taka stara ksiazeczke zdrowia. Jest tam wpisana moja waga urodzeniowa, wzrost itp i grupa krwi. A+. Dzis powtarzalam badania grupy krwi bo formalnie zadnego swistka nie mam a na laparo potrzebuje. Odbieram wyniki a tu 0+. Jak?

    Ann a zobacz sobie dokladnie w ksiazeczce czy to jest wpisana Twoja gr krwi czy mamy, ja tez kiedys tak spojrzałam a tu w ksiazeczce inna gr a potem dopiero doczytalam ze to mamy gr wpisana ;)

    f2w3gov3n7wr37i6.png
    03.2016 moje szczęście <3
    03.2017 ciąża bezzarodkowa (8tc)
    06.2017 ciąża biochemiczna
    4 cspp szczęśliwy <3

  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    ja chyba nie doczekam do testowania :( czuje już @ za rogiem boli brzuch, piersi sflaczały i temp też w dół...
    Tak popatrzałam w Twój wykres, i mnie się wydaję że ten spadek temperatury może być od zagnieżdżenia. Wiesz, 10dpo to nie czas na @ :D miejmy nadzieję, że to to o czym mówię i życzę tego bardzo

    ja dzisiaj w nocy dostałam okres, boli jak ch... plecy, brzuch, żołądek... zawsze ciężko przeżywam @, ale dzisiaj nawet nie mam sił płakać :(

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Fantastycznie aiwlys :) zdrowej ciąży i szczęśliwego rozwiazania!

    Aga jaki miałaś ten przepis na wywołanie @? jak dziś nie przyjdzie to mogę sobie darować lipiec w staraniach :(

    Taniec szamana (zart) powiem wam że dziwłaśnie ta małpa. Chlusło że mnie i teraz znowu plamienia przy szyjce krew. Aaa aaa idę wziąść goracy prysznic mi to zawsze pomaga

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie czytam od 2 dni za bardzo.. ale proszę jutro o kciuki, bo jutro mam mieć laparo. Niestety może skończyć się usunięciem jajowodu.. :(
    Nie wiem jak ja się z tego pozbieram, jestem wrakiem.
    Z pracy 0 empatii i wypytywanie czy w przyszłym tygodniu już będę. Szczegolow nie znaja, ale wiedza, że jestem w szpitalu i mam mieć operację :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, nie czytam od 2 dni za bardzo.. ale proszę jutro o kciuki, bo jutro mam mieć laparo. Niestety może skończyć się usunięciem jajowodu.. :(
    Nie wiem jak ja się z tego pozbieram, jestem wrakiem.
    Z pracy 0 empatii i wypytywanie czy w przyszłym tygodniu już będę. Szczegolow nie znaja, ale wiedza, że jestem w szpitalu i mam mieć operację :(


    Trzymaj sie dzielnie, czyli beta dalej rosnie a na usg nic nie widac? mam nadzieje ze jednak nie bedziesz musiala miec zabiegu a jesli juz to mam nadzieje ze bedzie to drobny zabieg bez usuwania czego kolwiek

    Odnosnie empatii to cos wiem na ten temat ze strony kolezanek!! najwazniejsze kiedy do roboty, nie wazne jak sie czujesz i co tobie dolega, przykre to!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 20:13

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, nie czytam od 2 dni za bardzo.. ale proszę jutro o kciuki, bo jutro mam mieć laparo. Niestety może skończyć się usunięciem jajowodu.. :(
    Nie wiem jak ja się z tego pozbieram, jestem wrakiem.
    Z pracy 0 empatii i wypytywanie czy w przyszłym tygodniu już będę. Szczegolow nie znaja, ale wiedza, że jestem w szpitalu i mam mieć operację :(
    Jacie co za ludzie! Nietaktowni i egoistyczni wrrrr >:[
    Strasznie mi przykro Summer :( jutro pracuję myślami z Tobą :* mam nadzieję, że lekarze wyczarują tak, żeby było dla Was jak najlepiej!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ