X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, naprawdę po cp jest duże ryzyko kolejnej cp ? Myślałam, ze to incydent i raczej nikłe szanse, ze moze znowu sie ten sam scenariusz powtórzyć.

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze wy mi podpowiecie co myslec ;
    7.06 @
    23.06 ovu na postawie obserwacji , plodny sluz plus ogromnh.bol lewego jajnika
    28.06 klucie w lewym jajniku ,kilka razy.w ciagu dnia,dosc bolesne plus brazowy sluz w pichwie
    9.07 kolejna @
    Cykle ok 33 dni

    Co myslec o tej sytuacji z 28 po owulacji ?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis, tak ryzyko wzrasta 10-krotnie.. czyli normalnie jest to 2% zagrożenia CP to ja będę miała 20% :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Dziewczyny nie zwróciłam uwagi na to w gabinecie i mam teraz problemik. Mam zapisaną luteinę dopochwową i pimafucin tak samo. I teraz nie wiem jak to rozegrać. Pimafucin na 3 dni. Mam na te 3 dni odpuścić luteinę i brać tylko pimafucin, czy mam jakoś to i to? Bo z innego forum dziewczyna mi radzi, że bezpośrednio po luteinie dać jeszcze pimafucin i chcę się upewnić, czy ma sens podawanie tam tego tyle :D
    Ładuj jedno i drugie. Pocieszę Cię, że ja ładuje 3 razy dziennie po 2 tabletki utrogestanu i da się przeżyć. ;)

    sara9555 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem ze wpeprzam wam sie z butami w rozmowę możecie zerknąć na dane wyżej , czy mam się martwić tymi bólami czy to może być implantacja ?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem że tu dzisiaj nie jest wesoło a ja jeszcze chcę się chwalić, ale byliśmy dziś na badaniach połówkowych i potwierdziło się, że będziemy mieć córkę. Takiego małego kartofelka:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d51e1371cfc.jpg

    Chciałbym Wam przesłać jak najwięcej pozytywnych fluidów, żeby każdej się udało doczekać swojego szczęścia :*

    91Ewela09, Czrna 81, Flowwer, Lunaris, Taliana85, Kazio14, Phnappy, staraczka1111, blue00, E_w_c_i_a, beatka_c, ja1986, Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia* wrote:
    Dziewczyny wiem ze wpeprzam wam sie z butami w rozmowę możecie zerknąć na dane wyżej , czy mam się martwić tymi bólami czy to może być implantacja ?
    Czy to implantacja? Nikt na to nie odpowie dopiero beta lub test jednoznacznie rozstrzygnie. Ja bym na twoim miejscu zrobiła betę 5.07 czyli 12 dpo.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dziewczyny, wiem że tu dzisiaj nie jest wesoło a ja jeszcze chcę się chwalić, ale byliśmy dziś na badaniach połówkowych i potwierdziło się, że będziemy mieć córkę. Takiego małego kartofelka:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d51e1371cfc.jpg

    Chciałbym Wam przesłać jak najwięcej pozytywnych fluidów, żeby każdej się udało doczekać swojego szczęścia :*
    Ale co Ty opowiadasz?! My tu potrzebujemy takich wiadomości!!!
    GRATULACJE ♡♡♡ Zdjęcie jest prześliczne. To znaczy mała jest prześliczna!!! :-D

    Lunaris, Kaczorka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dziewczyny, wiem że tu dzisiaj nie jest wesoło a ja jeszcze chcę się chwalić, ale byliśmy dziś na badaniach połówkowych i potwierdziło się, że będziemy mieć córkę. Takiego małego kartofelka:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d51e1371cfc.jpg

    Chciałbym Wam przesłać jak najwięcej pozytywnych fluidów, żeby każdej się udało doczekać swojego szczęścia :*


    PRZECUDOWNE !!!!!!! przypominasz mam o co tutaj walczymy choć wiem ze na fioletowej też usłane różami nie jest. Najbardziej jestem ciekawa jak to jest czuć ruchy <3

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj beta 57, dziś 115. Chyba za duzo jak na 24h

    sara9555, Kaczorka, E_w_c_i_a lubią tę wiadomość

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, a ja chyba mam traumę :( nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do naturalnych starań. Ryzyko drugiej CP jest ogromne, a ja nie wyobrażam sobie znów tej niepewnosci i tego bólu zarówno fizycznego jak i psychcznego :(
    Summer jeśli tego potrzebujesz, to zrób sobie przerwę... Nic na siłę. Przydałby Ci się wypoczynek po tym całym szpitalu. Masz możliwość żeby wyjechać gdzieś z mężem? Gdziekolwiek? Chociaż na niedługo. Dzięki temu chociaż troszeńkę oderwiesz się myślami od tematu.

    Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    No lekarka chce mnie postymulowac dwa cykle. Zrobic laparoskopie. Pozniej 2 inseminacje i invitro.
    Maz chce zrobic prywatnie laparoskopie (lekarka wymaga jej rowniez do invitro) i odrazu invitro.
    Ja mam watpliwosci bo prywatna laparoskopia to koszt 3 tys. To juz wole poczekac do tego pazdziernika. Jesli chodzi o inseminacje to szczerze mowiac w tej kwestii to sama nie jestem przekonana.. skoro jest tylko 1% zdrowych plemnikow a inseminacja daje ogolem 11-12% szans na ciaze.. to nie szkoda czasu i pieniedzy? No i nie jestem tez pewna czy jest sens stymulowania mnie. To ze bedzie wiecej jajeczek nie poprawi przeciez morfologii.
    Nie wiem nie wiem co robic..
    Dla meza to prosta sprawa. Invitro. Drugie dziecko mozemy adoptowac. No ale kurcze.. to mnie czeka laparoskopia, zastrzyki w brzuch, stymulacja. Koszty tez sa spore. Lekarka powiedziala ze na leki trzeba liczyc ok 1tys zl, a sama procedura to 7800zl.
    Maz tez jeczy ze w grudniu pewnie wyjedzie na pol roku i przeciez nie da zamrozic plemnikow zebym sama podeszla do invitro bo raz ze przy tym chce byc a dwa ze wiecie.. jego np nie bedzie w kraju 3 miesiace a ja tu nagle w ciazy? Odrazu byloby gadanie..

    Ann gdyby mój M był tak pewny jak twój M to ja bym się dwa razy nie zastanawiała. Wiem ze to duży koszt ale szkoda czasu. Ja się modlę by skończyć te dwa mies później ruszam z antykami ze 2 mies i lece z IVF.
    A Paliga ma rację z tą cała procedurą leczenia bo takie ma Provita standarty.
    Krótko mówiąc masz dwa wyjscia albo iść jak dr mówi ale to długa droga zwłaszcza że M wyjeżdża na długo albo posłuchaj M i ruszaj !!! Dość się naczekałaś a nasionka za rok nie bedą rewelacyjne o ile nie gorsze ( rozważ również zamrozenie na wypadek drugiego bobasa).

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower zrobię jak mowisz ;D to czekam na 5.07


    Kaczorak Gratulacje !

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Wczoraj beta 57, dziś 115. Chyba za duzo jak na 24h
    Napewno nie za duzo. Lepiej wiecej, niz za malo :) gratuluje :*

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Wczoraj beta 57, dziś 115. Chyba za duzo jak na 24h
    Nie ma czegoś takiego jak za duża!!! Ładny przyrosy !!!

    Czy dobrze pamiętam że miałaś wcześniej cb ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia* wrote:
    Flower zrobię jak mowisz ;D to czekam na 5.07


    Kaczorak Gratulacje !
    Spokojnie dopiero masz 6dpo więc dużo czasu!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Summer jeśli tego potrzebujesz, to zrób sobie przerwę... Nic na siłę. Przydałby Ci się wypoczynek po tym całym szpitalu. Masz możliwość żeby wyjechać gdzieś z mężem? Gdziekolwiek? Chociaż na niedługo. Dzięki temu chociaż troszeńkę oderwiesz się myślami od tematu.
    Jak bylam w ciazy z synkiem balansowalismy na granicy. Duzo przezylismy. Duzo sie nacierpielismy i naplakalismy. Duzo sie balismy. Od tego czasu minely dwa lata i wiedzac, ze moze byc powtorka, chec posiadania dziecka byla wieksza niz strach. I ty mozesz miec to samo. W pewnym momencie bedzie ci zalezec tak bardzo, ze 'zaryzykujesz'. Jak kolwiek to nie brzmi. A potem tak jak ja, bedziesz chciala dac swojemu dziecku wszystko, po prostu za to, ze jest i jest zdrowe i pelne zycia. Wierze w ciebie

    Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, maz dosyc dobrze przyjal wiadomosc o morfologii 1%. Jest mu przykro ale zdaje sobie sprawe z tego ze nie jest to uzaleznione od niego i dzielnie przyjal to na klate. Poszlismy na kompromis. Przez dwa kolejne cykle biore lamette. Podchodzimy do laparoskopii w pazdzierniku tak jak mamy zaklepany termin. Po laparoskopii niezaleznie od wyniku powiemy lekarce ze ze wzgledu na niska skutecznosc i ze wzgledu na wyjazd meza chcemy zrezygnowac z inseminacji i chcemy podejsc do in vitro. Mam nadzieje ze nie bedzie nalegac na inseminacje..

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    PRZECUDOWNE !!!!!!! przypominasz mam o co tutaj walczymy choć wiem ze na fioletowej też usłane różami nie jest. Najbardziej jestem ciekawa jak to jest czuć ruchy <3

    No niestety - stres jest cały czas. Znika tylko takie napięcie, które towarzyszy oczekiwaniu na II kreseczki.
    A ruchy cieszą - osobiście się popłakałam jak mąż pierwszy raz poczuł!

    Straszne jest to, że droga wielu kobiet/par do posiadania dziecka jest tak długa i ciężka. Ale trzeba walczyć, bo nie wiadomo czy następny cykl nie będzie akurat tym szczęśliwym :)
    Jak już kiedyś wspominałam - koleżanka z pracy 10 lat walczyła na wszelkie sposoby o pierwsze dziecko i teraz ma 2 córki.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Flo, maz dosyc dobrze przyjal wiadomosc o morfologii 1%. Jest mu przykro ale zdaje sobie sprawe z tego ze nie jest to uzaleznione od niego i dzielnie przyjal to na klate. Poszlismy na kompromis. Przez dwa kolejne cykle biore lamette. Podchodzimy do laparoskopii w pazdzierniku tak jak mamy zaklepany termin. Po laparoskopii niezaleznie od wyniku powiemy lekarce ze ze wzgledu na niska skutecznosc i ze wzgledu na wyjazd meza chcemy zrezygnowac z inseminacji i chcemy podejsc do in vitro. Mam nadzieje ze nie bedzie nalegac na inseminacje..
    Ja też nie podeszłam do IUI bo wiesz mój M ma bardzo dobre parametry dla mnie to szkoda kasy wole te 5000 zł dorzucić do IVF. Ale dr zmuszać was nie może tylko przedstawia alternatywne leczenie.
    Ja też bym tak zrobiła jak Ty, po laparo odrazu IVF i w cyklu z zabiegiem bym prosiła już o antyki na wyciszenie bo szkoda czasu!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 22:18

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ