X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer cieszę się że już coraz lepiej się czujesz :)

    Eh dziewczyny z @ mocno przytulam a reszcie życzę siły do walki :)

    wczoraj byłam na imieninach i tam był bobas 2 tygodniowy :) JAKI KOCHANY :)i taki bezbronny..

    No nic jutro termin @ ciekawe czy zdążę zatestować czy ciocia zjawi się już dziś bo temp spadła....

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co du suplementów dla mężczyzn gin polecała Proxeed plus dość drogi. My go w końcu nie kupiliśmy. Wstrzymaliśmy się do wyników posiewu i jak wyszła ureaplasma to już było wiadomo, że suplement nie pomoże. A androlog do którego chodziliśmy jakoś sceptycznie był nastawiony do tego typu wiamin.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann z 1% też ciąża jest możliwa - my mamy zdrowego 6latka ;) a teraz też biochemy się zdarzały. Poza tym nawet jak następnym krokiem będzie in vitro to nie jest to koniec świata!! Ja tylko żałuję, że sami tak późno o tym zaczęliśmy myśleć!!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hcg 95,1 (całościowe nie beta). Mam nadzieję, że nie za mało. W sobotę mam nadzieję powtórzyć.

    innamorata88, beatka_c, Flowwer, Lunaris, margarettad, Sarna84, Czrna 81, Taliana85, i-feel-you, ja1986 lubią tę wiadomość

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer cieszę się ze lepiej sie juz czujesz :)


    Odnosnie ureaplazmy to ja mialam i moj maz wiec musielismy sie obydwoje przeleczyc :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz w domu wiec na spokojnie moge pisac. Wiec tak. Maz na rozrzedzenie ma brac flegamine. Nie dostal zadnych suplementow. Pani dr powiedziala ze morfologii nie da sie poprawic. Skoro teraz wyszla 1%, to na drugim badaniu moze wyjsc maks 2-3%. Jestesmy dwa cykle po wyleczeniu ureaplasmy. Stwierdzona ja mialam tylko ja. Zeby ulatwic przez 2 cykle mam brac lamette zeby bylo wiecej jajeczek. Pozniej robimy laparoskopie. Jesli wyjda jakies zmiany to in vitro bo za duzo rzeczy by sie na siebie nalozylo- urea zmniejsza szanse, morfologia dosyc mocno je obniza i jesli jeszcze cos do tego dojdzie to naturalne szanse sa bardzo male. Jesli laparo nic nie wykaze to podchodzimy do inseminacji. Dwoch. Wiecej nie ma sensu robic przy morfologii 1%.
    Tyle..

    OchyAchy lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    No i strzelić sobie w łeb
    12 dc estradiol 183 gdzie ovu dopiero w niedzielę. Czyli mogę brać końskie dawki letrozolu i tak zawsze jeden pecherzyk będzie.

    a moze jeszcze nie wszystko stracone i masz 2 pecherzyki i estradiol jeszcze podrosnie do owulki..Trzymam kciuki zeby tak bylo!

    Kiedy bierzesz intralipid?

    OchyAchy lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Jestem juz w domu wiec na spokojnie moge pisac. Wiec tak. Maz na rozrzedzenie ma brac flegamine. Nie dostal zadnych suplementow. Pani dr powiedziala ze morfologii nie da sie poprawic. Skoro teraz wyszla 1%, to na drugim badaniu moze wyjsc maks 2-3%. Jestesmy dwa cykle po wyleczeniu ureaplasmy. Stwierdzona ja mialam tylko ja. Zeby ulatwic przez 2 cykle mam brac lamette zeby bylo wiecej jajeczek. Pozniej robimy laparoskopie. Jesli wyjda jakies zmiany to in vitro bo za duzo rzeczy by sie na siebie nalozylo- urea zmniejsza szanse, morfologia dosyc mocno je obniza i jesli jeszcze cos do tego dojdzie to naturalne szanse sa bardzo male. Jesli laparo nic nie wykaze to podchodzimy do inseminacji. Dwoch. Wiecej nie ma sensu robic przy morfologii 1%.
    Tyle..
    Ważne że plan działania już macie i trzymam kciuki za szybkie zobaczenie II kreseczek :)

    Ann89, sara9555 lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Jestem juz w domu wiec na spokojnie moge pisac. Wiec tak. Maz na rozrzedzenie ma brac flegamine. Nie dostal zadnych suplementow. Pani dr powiedziala ze morfologii nie da sie poprawic. Skoro teraz wyszla 1%, to na drugim badaniu moze wyjsc maks 2-3%. Jestesmy dwa cykle po wyleczeniu ureaplasmy. Stwierdzona ja mialam tylko ja. Zeby ulatwic przez 2 cykle mam brac lamette zeby bylo wiecej jajeczek. Pozniej robimy laparoskopie. Jesli wyjda jakies zmiany to in vitro bo za duzo rzeczy by sie na siebie nalozylo- urea zmniejsza szanse, morfologia dosyc mocno je obniza i jesli jeszcze cos do tego dojdzie to naturalne szanse sa bardzo male. Jesli laparo nic nie wykaze to podchodzimy do inseminacji. Dwoch. Wiecej nie ma sensu robic przy morfologii 1%.
    Tyle..

    a czy mysleliscie by zrobic inseminacje z nasieniem dawcy? czy tylko na waszych komorkach chcecie próbowac?

    p.s wazne ze jest plan i tego sie trzymajcie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 14:51

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a moze jeszcze nie wszystko stracone i masz 2 pecherzyki i estradiol jeszcze podrosnie do owulki..Trzymam kciuki zeby tak bylo!

    Kiedy bierzesz intralipid?
    Z takim.estradiolem wole mieć 1 bo dwa bedą kiepskie ;) jutro idę na dokarmianie.
    A w Diagnostyce jest akcja badanie cholesterolu za darmo oczywiście skorzystałam wynik 230 więc ok.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Summer cieszę się że już coraz lepiej się czujesz :)

    Eh dziewczyny z @ mocno przytulam a reszcie życzę siły do walki :)

    wczoraj byłam na imieninach i tam był bobas 2 tygodniowy :) JAKI KOCHANY :)i taki bezbronny..

    No nic jutro termin @ ciekawe czy zdążę zatestować czy ciocia zjawi się już dziś bo temp spadła....


    Już nie zaczynaj z tą @ !!! Temp masz fajne.
    A ja w labie spotkałam bliźniaki miesięczne!! Omg jakie małe <3 może musimy się na nie wpatrzeć tak bu urok na nas wrocił ?! :D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za wszystkich, którym się nie udaje, by w końcu się udało i żeby te choróbska wszystkie z nas wyszły. U mnie miesiączka przyszła 3 dni temu, temp stopniowo wzrastała i dzisiaj mam 36,9 ... Coś jest nie tak.

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarettad wrote:
    trzymam kciuki za wszystkich, którym się nie udaje, by w końcu się udało i żeby te choróbska wszystkie z nas wyszły. U mnie miesiączka przyszła 3 dni temu, temp stopniowo wzrastała i dzisiaj mam 36,9 ... Coś jest nie tak.
    Bardzo dziwnie to wygląda.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarettad wrote:
    trzymam kciuki za wszystkich, którym się nie udaje, by w końcu się udało i żeby te choróbska wszystkie z nas wyszły. U mnie miesiączka przyszła 3 dni temu, temp stopniowo wzrastała i dzisiaj mam 36,9 ... Coś jest nie tak.
    a robiłaś test ciążowy?? ja tak miałam że dostałam "okres" a byłam w ciąży niestety dwa tyg póżniej poroniłam

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test robiłam w terminie @, w sumie wyszedł negatywny, ale za bardzo nie ufam tym z allegro, a niestety tylko takie miałam w szafce. Jutro spróbuje zrobić znowu, ale powiedzcie, jak nie ciąża, to o co może chodzić? przeziębiona nie jestem

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarettad wrote:
    test robiłam w terminie @, w sumie wyszedł negatywny, ale za bardzo nie ufam tym z allegro, a niestety tylko takie miałam w szafce. Jutro spróbuje zrobić znowu, ale powiedzcie, jak nie ciąża, to o co może chodzić? przeziębiona nie jestem
    właśnie ja też wtedy robiłam 13 dpo test z allegro i był negatywny więc teraz robię już tylko bobotesta :)ja liczę że może to jednak fasolka :) test możesz już zrobić teraz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 15:39

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a czy mysleliscie by zrobic inseminacje z nasieniem dawcy? czy tylko na waszych komorkach chcecie próbowac?

    p.s wazne ze jest plan i tego sie trzymajcie!

    Z nasieniem dawcy to juz by nie bylo dziecko mojego meza.. jesli jego nie da rady to juz tylko adopcja. Wiecie.. albo wspolne albo zupelnie obce..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz jeszcze nie wie.. zaraz sie z nim zobacze i nie wiem jak mu to powiem..

  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann trzymaj się, nie stresuj, wiem, że to łatwo mówić, ale wszystko będzie dobrze, zacznijcie myśleć pozytywnie albo chociaż troche pozytywnie :) tak jak ktoś wcześniej pisał, to jeszcze nie koniec, zawsze jest jakaś szansa :) oby wam się udało naturalnie, życze Wam tego z całego serca!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za dobre slowa!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

‹‹ 280 281 282 283 284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ