X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 31 maja 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ann89.

    Zacznę od tego, że jeszcze nie mamy dzieci. Staramy się od sierpnia 2015 r. Niestety bez sukcesu.
    Po drodze były 2 ciąże biochemiczne i jedna wczesna strata w 6tc.
    Ja mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy, niedoczynność przytarczyc oraz spazmofilię, natomiast mój M przeszedł żółtaczkę przez co ma gorsze wyniki.
    Dzisiaj mam 12dc, więc owu za jakiś tydzień. Mam potwierdzoną w 19-20dc przez monitoringi.
    To chyba wszystko...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 maja 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dziękuję Ann89.

    Zacznę od tego, że jeszcze nie mamy dzieci. Staramy się od sierpnia 2015 r. Niestety bez sukcesu.
    Po drodze były 2 ciąże biochemiczne i jedna wczesna strata w 6tc.
    Ja mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy, niedoczynność przytarczyc oraz spazmofilię, natomiast mój M przeszedł żółtaczkę przez co ma gorsze wyniki.
    Dzisiaj mam 12dc, więc owu za jakiś tydzień. Mam potwierdzoną w 19-20dc przez monitoringi.
    To chyba wszystko...
    Witamy wśród weteranek i kibicujemy :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dziękuję Ann89.

    Zacznę od tego, że jeszcze nie mamy dzieci. Staramy się od sierpnia 2015 r. Niestety bez sukcesu.
    Po drodze były 2 ciąże biochemiczne i jedna wczesna strata w 6tc.
    Ja mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy, niedoczynność przytarczyc oraz spazmofilię, natomiast mój M przeszedł żółtaczkę przez co ma gorsze wyniki.
    Dzisiaj mam 12dc, więc owu za jakiś tydzień. Mam potwierdzoną w 19-20dc przez monitoringi.
    To chyba wszystko...

    Nie wiem co gorsze, zachodzic w ciaze i ronic czy starac sie kilka lat zupelnie bezskutecznie..
    Ze swojego doswiadczenia moge polecic leczenie w klinice. Nie ma sensu tracic czasu na zwyklych ginekologow.
    Czg robilas wymazy na chlamydie i ureaplasme? One powoduja problem z zajsciem w ciaze a jesli juz sie uda, to bardzo czesto sa powodem poronien. Warto to sprawdzic..
    Ogromnym plusem sa potwierdzone owulacje i to bez stymulacji.
    My tutaj na forum bardzo sie wspieramy, mysle ze sie tu zaklimatyzujesz :)
    A co to jest ta spazmofilia? Bo szczerze mowiac, pierwsze slysze..

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wczoraj bolało mnie gardło, dzisiaj już czuje krtań i kaszle cały dzień :(. Chyba mi ktoś źle życzy, i co tu robić? Kupiłam paracetamol, witaminę C, neo angin do ssania i coś do psikania gardła, mam nadzieję, że pomoże ;(. Pierwszą ciąże straciłam właśnie przez infekcję z gorączką, dlatego tak się boję.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Kurcze wczoraj bolało mnie gardło, dzisiaj już czuje krtań i kaszle cały dzień :(. Chyba mi ktoś źle życzy, i co tu robić? Kupiłam paracetamol, witaminę C, neo angin do ssania i coś do psikania gardła, mam nadzieję, że pomoże ;(. Pierwszą ciąże straciłam właśnie przez infekcję z gorączką, dlatego tak się boję.
    U mnie to samo! gardło zaczyna a mój syn wczoraj- wieczór gardło w nocy gorączka rano chrypa. Jakaś paskuda lata :/

    Agniechaaaa ale fajny ten Twój Emek :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    U mnie to samo! gardło zaczyna a mój syn wczoraj- wieczór gardło w nocy gorączka rano chrypa. Jakaś paskuda lata :/

    Agniechaaaa ale fajny ten Twój Emek :)
    Ech, mój tata tak samo. Może przez te wahania temperatury, w dzień lato, wieczorem chłodno do 8*C...

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzywam jutro do testowania gg88, nowa na dzielni, karakorum, Kamelkowo, Zielona1911 !!!!

    Czrna 81, Bocianiątko, innamorata88, Karma88, koshen, malinowaemi lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku a ja poproszę o dopisanie na 28 czerwca -właśnie spełniło się moje życzenie: otrzymałam w prezencie na DZień DZiecka @ hahaha! NOWA nie opuszczę Cię ;)

    W takim razie moje drogie miesiąc z DNIEM DZIECKA -opuszczamy czerwiec z dziećmi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2017, 22:26

    Czrna 81, Anna Stesia, Bocianiątko, malinowaemi lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Nie wiem co gorsze, zachodzic w ciaze i ronic czy starac sie kilka lat zupelnie bezskutecznie..
    Ze swojego doswiadczenia moge polecic leczenie w klinice. Nie ma sensu tracic czasu na zwyklych ginekologow.
    Czg robilas wymazy na chlamydie i ureaplasme? One powoduja problem z zajsciem w ciaze a jesli juz sie uda, to bardzo czesto sa powodem poronien. Warto to sprawdzic..
    Ogromnym plusem sa potwierdzone owulacje i to bez stymulacji.
    My tutaj na forum bardzo sie wspieramy, mysle ze sie tu zaklimatyzujesz :)
    A co to jest ta spazmofilia? Bo szczerze mowiac, pierwsze slysze..

    Dziękuję za porady!

    Tak, tak, robiłam te wymazy, wszystko w normie. Główna przyczyna nierozwijania się zarodka (nigdy nie słyszałam serduszka ) to niedoczynność i ta spazmofilia, czyli problem z wchłanianiem się wapnia, magnezu i wit. D3 szczególnie do komórek nerwowych.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Flowwer, o północy ogłosisz czerwcowy czas START :-)
    I oby fasolki nam się posypały!!!

    Lunaris, Anna Stesia, Flowwer, malinowaemi lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, ja bede testowac 3-ego, zmien prosze :* pozniej najwyzej powtorze test w poniedzialek. Mam trzy to moge sikac :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dziękuję Ann89.

    Zacznę od tego, że jeszcze nie mamy dzieci. Staramy się od sierpnia 2015 r. Niestety bez sukcesu.
    Po drodze były 2 ciąże biochemiczne i jedna wczesna strata w 6tc.
    Ja mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy, niedoczynność przytarczyc oraz spazmofilię, natomiast mój M przeszedł żółtaczkę przez co ma gorsze wyniki.
    Dzisiaj mam 12dc, więc owu za jakiś tydzień. Mam potwierdzoną w 19-20dc przez monitoringi.
    To chyba wszystko...

    Cześć, Lucia88, rozgość się! Współczuję Ci bardzo, że musiałaś przejść przez poronienie. Spazmofilię możesz leczyć czymś innym niż wapniem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dziękuję za porady!

    Tak, tak, robiłam te wymazy, wszystko w normie. Główna przyczyna nierozwijania się zarodka (nigdy nie słyszałam serduszka ) to niedoczynność i ta spazmofilia, czyli problem z wchłanianiem się wapnia, magnezu i wit. D3 szczególnie do komórek nerwowych.

    Czlowiek sie uczy cale zycie..
    Gdzie te czasy gdzie nasze babki i prababki rok w rok przynosily ciazowe nowiny? Eh..

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Kwiatuszku a ja poproszę o dopisanie na 28 czerwca -właśnie spełniło się moje życzenie: otrzymałam w prezencie na DZień DZiecka @ hahaha! NOWA nie opuszczę Cię ;)

    W takim razie moje drogie miesiąc z DNIEM DZIECKA -opuszczamy czerwiec z dziećmi!

    Tak! Zresztą Flowwer nam wszystkim obiecała tu po dzieciątku, więc nie ma mowy o rozczarowaniu :-)

    Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co siedzicie tu na of ? Męczyć Emków !!
    P.s.mój ledwo żyje hihi

    Anna Stesia, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dziękuję za porady!

    Tak, tak, robiłam te wymazy, wszystko w normie. Główna przyczyna nierozwijania się zarodka (nigdy nie słyszałam serduszka ) to niedoczynność i ta spazmofilia, czyli problem z wchłanianiem się wapnia, magnezu i wit. D3 szczególnie do komórek nerwowych.
    A czym to spowodowane ? Mutacja czy kosmyki jelitowe źle są zbudowane ? Czasem pomaga dieta bezglutenowa, ocet jabłkowy ( czyni cuda na złe wchłanianie witamin i minerałów), oraz K2MK7 wapno wiąże do kości.
    Masz chorobę Crona ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj czerwiec będzie nasz :D zakończę go z przytupem, a jak! :D :D :D :D A jutro czekamy na wysyp pozytywów. :D

    Flowwer, Lunaris, staraczka1111 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Oj czerwiec będzie nasz :D zakończę go z przytupem, a jak! :D :D :D :D A jutro czekamy na wysyp pozytywów. :D
    Jajka już mamy w pogotowiu!!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 31 maja 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, wpadłam zobaczyć co u ciebie! Jak stymulacja?? Ile pęcherzyków urosło na te chwile? Jakie teraz leki bierzesz?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 31 maja 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje babcie miały po kilkoro dzieci, a ja nie mam ani jednego, mimo starań, badań i różnych innych szaleństw (zakładam, że moje babcie sie o dzieci jako tako nie starały, one po prostu przychodziły na świat). Ale gdy tak sobie narzekam, dochodzę do wniosku, że nasze babki i prababki żyły w dużo czystszym środowisku, nie wklepywały w siebie rozmaitych kosmetyków, miały więcej ruchu, nie jadły też tylu sztucznych konserwantów, antybiotyków w mięsie i wysoko przetworzonej żywności co my. Wcześniej tez zaczynały te dzieci rodzić. No i oprócz tego, że oczywiście miały swoje problemy, niektóre w dodatku przerażające (wojna, głód, choroby etc.), to często omijały ich stres i presja, które generują współczesne miejsca pracy. Na przykład rozregulowana tarczyca i rozmaite choroby autoimmunologiczne to poniekąd znamię naszej cywilizacji. Problemy z płodnością również. Tak sobie to wszystko tłumaczę, kiedy zastanawiam się nad tym, dlaczego dbając o siebie, dobrze się odżywiając i stroniąc od używek ciągle nie mogę zajść w ciążę. Są rzeczy, na które nie miałam wpływu, ale miały wpływ na mnie.

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ