X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Piszę o obecnej ciąży. Czeka mnie kolejne poronienie.
    Jest mi tak cholernie przykro :(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam wyniki, niestety jest gorzej niz myslalam. TSH 2,73 ;( no a do tego silna anemia, stan "przedcukrzycowy" mam za dwa tygodnie drugi raz powtórzyć badania i jesli nic sie nie zmieni czeka mnie gonitwa po lekarzach. Idzie sie zalamac.
    Karma z tego co pamiętam mialas robione HSG na Karowej. Masz jakies opinie o lekarzach? Konkretnie o dr Mularczyk

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka, tak bardzo mi przykro. Strasznie się cieszyłam z Twoich dwóch kreseczek, co wielokrotnie pisałam. Życzę Ci dużo siły, będę myślami z Tobą.

    Hopeless :( czy to już pewne? nie ma sprawiedliwości..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, moge do was dolczyc? :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, ten cykl byl 9. W takim razie w 3 dc zbadam sobie prolaktyne i tsh tak jak zalecił gin, ale tak sobie mysle ze może odrazu zbadać cos jeszcze? Doradźcie bo ja nie mam doświadczenia w tym temacie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 21:48

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Witam dziewczyny, moge do was dolczyc? :)
    Wchodź śmiało ☺ napisz coś o sobie

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja historia jest dluga i smutna, kilka lat staran, badan, zabiegow, mam 4 aniolki w niebie i żadnego na ziemi... jest mi z tego powodu cholernie przykro...walcze dalej, nie poddaje sie, chociaz nie wiem na ile mi starczy jeszcze sil..

    Miesiac temu stracilam mojego kolejnego maluszka... wszystko bylo dobrze, nie bylo zadnych objawow ze cos nie tak jest, poszlam na kolejne usg bo konczylo mi sie l4 a tu.... :(

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Moja historia jest dluga i smutna, kilka lat staran, badan, zabiegow, mam 4 aniolki w niebie i żadnego na ziemi... jest mi z tego powodu cholernie przykro...walcze dalej, nie poddaje sie, chociaz nie wiem na ile mi starczy jeszcze sil..

    Miesiac temu stracilam mojego kolejnego maluszka... wszystko bylo dobrze, nie bylo zadnych objawow ze cos nie tak jest, poszlam na kolejne usg bo konczylo mi sie l4 a tu.... :(
    Bardzo mi przykro życie jest niesprawiedliwe . Nasze forum jest po to żeby się razem wspierać. My tu wszystkie walczymy i się nie poddamy nigdy! Dołącz do nas śmiało możesz spokojnie rozmawiać o wszystkim ☺

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    malka, tak bardzo mi przykro. Strasznie się cieszyłam z Twoich dwóch kreseczek, co wielokrotnie pisałam. Życzę Ci dużo siły, będę myślami z Tobą.

    Hopeless :( czy to już pewne? nie ma sprawiedliwości..
    Początek był ładny. Pierwszy przyrost bety super. Po drugim było widać ze zwolnil ale wciąż był w normie. Dziś już jest poniżej normy. Znam 2 przypadki w których taka historia skończyła się dobrze. Biorąc pod uwagę moją przeszłość nie mam nadziei. Teraz muszę czekać albo aż się samo zacznie albo usg potwierdzi nieprawidlowy rozwój ciąży. Jeszcze sobie poczekam. Biorę dupka wiec on trzyma ciążę.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless moze nie wszystko stracone... trzymam kciuki!

    Ja od kilku dni czuje jajnik lewy, wiec moze owulacja powraca, wiec bedziemy dzialac :P a noz sie uda :) w poniedzialek mam wizyte i pewnie cos na usg bedzie widac czy bylo, czy bedzie itp

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Moja historia jest dluga i smutna, kilka lat staran, badan, zabiegow, mam 4 aniolki w niebie i żadnego na ziemi... jest mi z tego powodu cholernie przykro...walcze dalej, nie poddaje sie, chociaz nie wiem na ile mi starczy jeszcze sil..

    Miesiac temu stracilam mojego kolejnego maluszka... wszystko bylo dobrze, nie bylo zadnych objawow ze cos nie tak jest, poszlam na kolejne usg bo konczylo mi sie l4 a tu.... :(

    Przykro mi:(
    A czy w tych badaniach wyszły jakieś nieprawidłowości? Coś wiadomo?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Początek był ładny. Pierwszy przyrost bety super. Po drugim było widać ze zwolnil ale wciąż był w normie. Dziś już jest poniżej normy. Znam 2 przypadki w których taka historia skończyła się dobrze. Biorąc pod uwagę moją przeszłość nie mam nadziei. Teraz muszę czekać albo aż się samo zacznie albo usg potwierdzi nieprawidlowy rozwój ciąży. Jeszcze sobie poczekam. Biorę dupka wiec on trzyma ciążę.
    A może te wartości są już takie duże że zwolnił przyrost? Albo to chwilowe i zaraz ruszy znowu

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    A może te wartości są już takie duże że zwolnił przyrost? Albo to chwilowe i zaraz ruszy znowu
    Ja wiem ze beta ma prawo zwolnić kolo 6000. Moja beta jest rzędu 200. Nie ma mowy o zwolnieniu. Teraz powinna szaleć.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Przykro mi:(
    A czy w tych badaniach wyszły jakieś nieprawidłowości? Coś wiadomo?

    jesli chodzi o genetyke to wyszla mi mutacja MTHFR A1298C A. Z immunologii mam niskie allo mlr, rozjechane cytokiny, Ana, mam podejrzenie hashimoto - ale wyniki mam dobre. Immunolog wspominal mi o szczepieniach, ale nie jestem przekonana do nich

    Przy ostatnim crio ktore mialam bralam leki immunosupresyjne - bralam je tydzien oraz 5 dni przed crio wlewke domaciczna. Teraz bede brala dluzej leki i znow wlewka. Do tego intralipid i leki.

    p.s teraz staram sie naturalnie, jesli okaze sie ze owulacja bedzie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 22:19

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Może być pyszne! A czym zastąpic sos sojowy? Musialam z niego zrezygnować (co jest straszne, bo miałam mnóstwo z nim mnóstwo dań, od chińskiej wieprzowiny po domowe teriyaki).

    Nie mam pojecia czym.. :/ dla mnie sos sojowy ma niezastapiony smak..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 22:23

    Lucia88 lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja wiem ze beta ma prawo zwolnić kolo 6000. Moja beta jest rzędu 200. Nie ma mowy o zwolnieniu. Teraz powinna szaleć.
    Rozumiem ja akurat jestem tym pechowyn przykładem na to że wolno rosnąca beta nie świadczy o niczym dobrym... Jakbym mogła to wyslalabym ci trochę mojej siły byś lżej przez to przechodziła...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    jesli chodzi o genetyke to wyszla mi mutacja MTHFR A1298C A. Z immunologii mam niskie allo mlr, rozjechane cytokiny, Ana, mam podejrzenie hashimoto - ale wyniki mam dobre. Immunolog wspominal mi o szczepieniach, ale nie jestem przekonana do nich

    Przy ostatnim crio ktore mialam bralam leki immunosupresyjne - bralam je tydzien oraz 5 dni przed crio wlewke domaciczna. Teraz bede brala dluzej leki i znow wlewka. Do tego intralipid i leki.

    p.s teraz staram sie naturalnie, jesli okaze sie ze owulacja bedzie :P
    Aha czyli leczenie jest to jesteś coraz bliżej osiągnięcia uprawnionej zdrowej fasolki i pięknego bobaska po 9 miesiącach trzymam kciuki

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z siebie bardzo zadowolona. Znalazlam sklep ktory zajmuje sie przerabianiem starej poscieli na nowa- piorka pierze, selekcjonuje je i wrzuca do nowego wsypu;) zawiozlam 5 poduch i spie dzis z recznikiem pod glowa:p akurat moj wroci z poligonu za 2 tyg to beda nowe poduchy a pozniej biore sie za tuningowanie pierzyn na koldry. ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 22:28

    Lunaris, Lucia88 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    jesli chodzi o genetyke to wyszla mi mutacja MTHFR A1298C A. Z immunologii mam niskie allo mlr, rozjechane cytokiny, Ana, mam podejrzenie hashimoto - ale wyniki mam dobre. Immunolog wspominal mi o szczepieniach, ale nie jestem przekonana do nich

    Przy ostatnim crio ktore mialam bralam leki immunosupresyjne - bralam je tydzien oraz 5 dni przed crio wlewke domaciczna. Teraz bede brala dluzej leki i znow wlewka. Do tego intralipid i leki.

    p.s teraz staram sie naturalnie, jesli okaze sie ze owulacja bedzie :P

    Witaj w śród nas :) mamy kilka dziewczyn, które też dzielnie walczą z immunologią. Powiem Wam, że im dalej w las tym człowiek więcej się uczy... coraz dogłębniej jesteśmy w dzisiejszych czasach ocenić przyczyny niepłodności -jeszcze kilka lat temu nie przyszło by mi nawet do głowy, że powodem może być immuno. Straszne te nasze czasy!

    Lucia88 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Piszę o obecnej ciąży. Czeka mnie kolejne poronienie.

    Hopeless ja jednak trzymam dalej za Ciebie kciuki! Ale wiem już sama z doświadczenia, że lepiej się nie napalać za bardzo. Od czasu kiedy beta wyszła źle wolałam się nie nastawiać na sukces. Raczej miałam złe przeczucia. I chyba dobrze, bo jeszcze bardziej by bolało.

    Jesteś mega dzielna! Walcz dalej. Ja też nie mam zamiaru się poddawać.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ