X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    100g kurczaka pokroic w paski i z 150g fasolki szparagowej ugotowac na parze. Ok 150g pomaranczy (wazona ze skorka) obrac, pokroic w kostke. Luzeczke oliwy polaczyc z lyzeczka octu balsamicznego, lyzeczka musztardy dijon (koniecznie ta), sola, pieprzem i wymieszac. Na talerz wylozyc fasolke, na nia kurczaka, na gore plasterki pomaranczy i polac sosem. Mozna dodac jeszcze oliwki marynowane ale ja nie lubie;)

    Dzięki serdeczne! Już sobie zapisuję! Czytacie może taką strone "To w środku"? Tam właśnie dziewczyna opisuje, jak dieta wpływa na płodność. Odkąd leczę tarczycę zaczęłam całkowicie eliminować np. soję ze swojej diety (o tym jest też mowa w ulotce Euthyroksu). Najtrudniejsze dla mnie jest ograniczenie słodyczy, zwłaszcza czekolady, jestem łasuchem i uwielbiam słodkości.

    Ann89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm,bylam dzis u gin,mam zapalenie przydatkow,wiec chyba cykl w plecy

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny! Jestem tylko zameldować, że ciąża się nie rozwija. Pęcherzyk po tygodniu nic nie urósł. Jutro mam zabieg. Także za niedługo do Was wracam na różowa stronę. Pewnie jeszcze nie w czerwcu, ale może w sierpniu. Trzymam za Was kciuki!

    O nie, bardzo Wam współczuję! To takie smutne, że dwie kreski na teście nie zawsze oznaczają szczęśliwy finał za 9 miesięcy:-( Tulę do serca!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 19:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    A który dziś masz dpo?
    Nie wiem.. jutro mam termin miesiaczki, nie wiem kiedy byla owulacja. Lekarka twierdzila ze kolo czwartku powinna wystapic wiec jesli by sie to zgadzalo to dzis bylby 8dpo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzięki serdeczne! Już sobie zapisuję! Czytacie może taką strone "To w środku"? Tam właśnie dziewczyna opisuje, jak dieta wpływa na płodność. Odkąd leczę tarczycę zaczęłam całkowicie eliminować np. soję ze swojej diety (o tym jest też mowa w ulotce Euthyroksu). Najtrudniejsze dla mnie jest ograniczenie słodyczy, zwłaszcza czekolady, jestem łasuchem i uwielbiam słodkości.

    1 dojrzaly a nawet juz czerniejacy banan, pol miekkiego awokado, lyzeczka miodu, lyzeczka ciemnego kakao i wszystko zblenduj na gladka papke a pozniej napisz jak bardzo Ci smakowalo :D

    Flowwer, Anna Stesia, Malwas, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    hm,bylam dzis u gin,mam zapalenie przydatkow,wiec chyba cykl w plecy
    A co jest przyczyną? Bakteria?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Nie wiem.. jutro mam termin miesiaczki, nie wiem kiedy byla owulacja. Lekarka twierdzila ze kolo czwartku powinna wystapic wiec jesli by sie to zgadzalo to dzis bylby 8dpo.
    No to na 8dpo to trochę wcześnie i na @ i na test jak dasz radę Ti faktycznie się wstrzymaj z testowaniem ja bym tak zrobiła

    Ann89 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    1 dojrzaly a nawet juz czerniejacy banan, pol miekkiego awokado, lyzeczka miodu, lyzeczka ciemnego kakao i wszystko zblenduj na gladka papke a pozniej napisz jak bardzo Ci smakowalo :D
    Zrobiłaś mi smaka, ja już zrobiłam na kolację, jest pycha ;)!

    Ann89 lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    1 dojrzaly a nawet juz czerniejacy banan, pol miekkiego awokado, lyzeczka miodu, lyzeczka ciemnego kakao i wszystko zblenduj na gladka papke a pozniej napisz jak bardzo Ci smakowalo :D
    Ja chyba kiedy próbowałam to robić i jakoś mi do gustu nie przypadło :( ale może warto raz jeszcze spróbować upewnić się hehe

    Ann89 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    1 dojrzaly a nawet juz czerniejacy banan, pol miekkiego awokado, lyzeczka miodu, lyzeczka ciemnego kakao i wszystko zblenduj na gladka papke a pozniej napisz jak bardzo Ci smakowalo :D

    Dzieki serdeczne!!! Muszę wypróbować, bo awokado kocham (tylko że dzisiaj zeżarłam ostatnie, jutro lecę po nowy zapas).

    Ann89 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    hm,bylam dzis u gin,mam zapalenie przydatkow,wiec chyba cykl w plecy

    Auć! Masz antybiotyk?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno partner mnie zakazil,tak tlumaczyla gin,nie mam stanu ostrego,tylko przy badaniu i usg czulam bol,wykluczyla ciaze,a krwawienie mam slabe,poszlam do niej bo od dwoch tyg odczuwalam swedzenie i zaobserwowalam sluz z grudkami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko awokado tez musi byc dojrzale ^^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,dostalam doxycline oraz gynalgin,a partner clindacne w zelu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja chyba kiedy próbowałam to robić i jakoś mi do gustu nie przypadło :( ale może warto raz jeszcze spróbować upewnić się hehe

    Moze banan i awokqdo nie bylo wystarczajaco dojrzale;)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    tak,dostalam doxycline oraz gynalgin,a partner clindacne w zelu
    Wylecz to i wracaj na front a partnera uświadom o systematyczności.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybyscie nie mialy kiedys pomysly na obiad to przepyszna i szybka jest piers z kurczaka pokrojona na male kawalki, i moczona przez godzine w sosie z sosu sojowego i musztardy dijon (nie solimy ani nie pieprzymy) i usmazona:D

    Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Moze banan i awokqdo nie bylo wystarczajaco dojrzale;)
    Mogło tak być nie ukrywam :) to był mój pierwszy kontakt z awokado i dopiero po kilku latach przekonałam się do niego ale jako pasta na słono na kanapki :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo co u Ciebie ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Gdybyscie nie mialy kiedys pomysly na obiad to przepyszna i szybka jest piers z kurczaka pokrojona na male kawalki, i moczona przez godzine w sosie z sosu sojowego i musztardy dijon (nie solimy ani nie pieprzymy) i usmazona:D

    Może być pyszne! A czym zastąpic sos sojowy? Musialam z niego zrezygnować (co jest straszne, bo miałam mnóstwo z nim mnóstwo dań, od chińskiej wieprzowiny po domowe teriyaki).

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ