X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy odświeżacie strony z wynikami a ja stronę forum w oczekiwaniu na Wasze wyniki!

    Jak tu pracować? A walić to w końcu mamy Piąteczek :)

    ef36, Vivanillka lubią tę wiadomość

  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, dziewczyny szalejecie ;) niech ciemnieje!

    ef36 lubi tę wiadomość

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Wam rzucę tu jedną refleksję staraczkową: siadłam na fotelu, podchodzi pielęgniarka, która zarejestrowała w systemie badania i w ręku ma jedną fiolkę. Aż zapytałam "dlaczego dziś tak mało pobieramy"? Pielęgniarka spojrzała jak na ufo i odpowiedziała, że zazwyczaj słyszy zgoła odmienne pytania :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2018, 12:51

    Kotowa, patuniek86, Bocianiątko, DKlamka82, Koteczka82, Iseko, moyeu, Nadzieja22, Morusek lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Tylko że to nie z tego cyklu wyniki tylko z jakiegoś poprzedniego :). Ja zawsze mam pęcherzyki dominujące i owu, tylko przez niskie AMH cholera wie na ile wartościowe komórki jajowe (z tego co rozumiem)
    Kiedy właśnie AMH mówi raczej o ilości, a nie jakości rezerwy. Ja mam AMH ok 11, bo mam rzadko owulki i zapasy jajek mi nie schodzą. Ale właśnie przy PCO jajka są złej jakości, już od pierwszej diagnozy mi powtarzano, że jedna na kilkanaście komórek może być dobra i dlatego tak chcieli mnie stymulować, żebym miała kilka pęcherzyków w cyklu. Żona kolegi ma PCO, wysokie AMH i 2 razy podchodzili do ivf - za kazdym razem miała pobierane po 20-ileś jajek, a nie zapładniało się żadne, właśnie z powodu złej jakości :/
    Wydaje mi się, że niskie AMH świadczy o tym, że zapas komórek w jajnikach jest niski i przez to coraz częstsze są cykle bezowulacyjne albo że menopauza może przyjść trochę wcześniej. Już po 20tce 1 cykl bezowu. w roku to norma, a z czasem jest ich coraz więcej.
    Dopóki badania i testy/tempka powierdzają, że masz cykle owulacyjne, to masz bardzo dobre szanse na ciążę. Ja bym się tu raczej na mężowskich pływaczkach skupiła, bo to raczej w nich jest problem.
    Mam nadzieję, że tego nie czyta i nie zraniłam jego męskiego ego. A ogoniastych mozna podkoksować w kilka miesięcy, więc będzie dobrze.

    nowa na dzielni, Bocianiątko, ef36, Danq, Jeżowa, Malgonia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zakładałam, że jak eMkowi wyjdą złe wyniki to robimy invitro, ale nie pomyślałam, że właściwie skoro u niego nie ma komu płynąć to nawet jak ja mogę być w ciąży to i tak nie miałam na to do tej pory szansy. Damy sobie jeszcze kilka miesięcy szansy a jak się nie będą chciały poprawić to dopiero wtedy pomyślimy co dalej :).


    Mąż po 2 tygodniach podejścia pt. nie gadajmy o tym bo tylko "rozdrapujesz ranę" teraz zupełnie dobrze się nastawił, na działanie i jest jakoś w miarę pozytywnie nastawiony, chyba jest pewny że te wyniki będą lepsze na powtórce badania skoro tyle wokół tego robi. Mam nadzieję bo inaczej znowu dostanie dola :/

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Danq Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Dnq fantastycznie to będzie jak zobaczę dziś piękny przyrost bety.
    Trzynam kciuki zatem!!

    23cs
    SonoHSG -> jajowody drożne
    Metformina, Letrox 75
    Nowy GIN od 03.2018
    05.2018 - pierwszy cykl na CLO + Ovitrelle :(
    06.2018 - drugi cykl na CLO + Ovitrelle




  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też odświeżam chociaż czekam tylko na morfologie i proga :D

    DKlamka82, patuniek86 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam AMH 0,88 i owulacje w każdym cyklu (od trzech lat obserwuję temperaturę i śluz i owu nie było 2 razy przez ten czas). W ciąże też zachodzę łatwo. Liczę się jednak z tym, że menopauza może mnie dopaść znacznie wcześniej :/
    Jest postęp, bo zlecenie się pojawiło systemie. To teraz jeszcze wynik niech wrzucą...

    nowa na dzielni, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Oj tam, sprawdzałyby w domu, z testami też nie latasz po ulicy i nie pytasz czy to evap :P
    edit: mam nadzieję, że żadna z Was tak nie robi :P
    Odpoczywaj przegrywając ananasa, orzechy i morele ;) niech się maluch rozgości na dobre!

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Witam się w 3 dc.
    Kciukam za wszystkie bez wyjątków <3
    Minnie fajny sen, ale czy aby na pewno nick właściwy? :)

    Przywitałam się ostatnio, i parę dni nie miałam czasu żeby tu zaglądać, ale teraz poczytam na bieżąco żeby wiedzieć co u kogo.

    Przyznam się, tylko proszę nie bić że nie brałam leków i pora do nich wrócić. Czy badania 6 dc będą ok? Bo nie dam rady wcześniej, a zobaczyła bym jak bardzo zaszkodziłam nie biorąc leków.

    Kciukam za Was.
    Wydaje mi się ze 6 dc ujdzie :)
    Tylko najwyzej FSH wyjdzie już trochę niżej niż normalnie a LH wyżej.

    6 dc to też wspaniały dzień na to by zacząć brać Donga i koksować endo ;)

    Kciuczki!

    Bocianiątko, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam morfologię. Jest ok. Tylko leukocyty i limfocyty odrobinę za wysokie.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Imagination Przyjaciółka
    Postów: 93 143

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/e2a16170fdeff.jpg.html
    Pamiętacie kreskę "cień" z przed kilku dni ? Tak stwierdziłam że skoro dziś powinna być @ to sobie sprawdzę dodatkowo..

    DKlamka82, reset, blue00, patuniek86, kubekkawy, Kargo31, Malgonia, Patrycja20, ef36, by7mistake, Karma88, Vivanillka, Achia, Koteczka82, Iseko, Furka, -Mamunia-, moyeu, Lunaris, Nadzieja22, Morusek lubią tę wiadomość

    mhsv3e5ei02s4p3v.png

    3jgx3e3kwvu3blbn.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Wooow, ale piękny progesteron mam :) - 21,31! Dziewczyny łykajcie koenzym i witaminę D!

    Ale kurde estradiol też turbo wysoki, nie wiem czy to dobrze...

    38d9f7cebbc1f534med.jpg
    Ooo, to może Ty w tym cyklu 2 pęcherzyki masz? Bardzo ładne wyniki :)
    Mam nadzieję, że u męża suple przyniosły korzyści i któryś ogoniasty trafi do celu!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Mam morfologię. Jest ok. Tylko leukocyty i limfocyty odrobinę za wysokie.

    Czyli jakieś delikatne zapalenie gdzieś możesz mieć.

    Proga jeszcze nie masz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2018, 13:50

  • Danq Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ale tu napisalas wyklad z tym AMH - dzieki! Ja nan 1,68 wiec ani slabo ani dobrze i owulacje co miesiac. Tez musimy rozruszac armie M, bo chlipakow bardzo duzo ale mali zwinnych!

    23cs
    SonoHSG -> jajowody drożne
    Metformina, Letrox 75
    Nowy GIN od 03.2018
    05.2018 - pierwszy cykl na CLO + Ovitrelle :(
    06.2018 - drugi cykl na CLO + Ovitrelle




  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Zboczenie staraczkowe: mam w synevo opcję, że kiedy są nowe wyniki badań to dostaję od razu powiadomienie smsem i mailem, że pojawiły się w systemie. Powyższe nie przeszkadza mi w odświeżaniu strony co parę minut ;)
    Reset ma to samo w Brussie. Ale jaka jest satysfakcja jak wyczaję wynik 5 minut przed smsem!

    reset lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imagination piękna kreseczka. Super, że ciemniej :)
    Ja niem wiem wyniki bety to powinny być po 10 min a nie trzymają w stresie a przecież to nie jest zdrowe dla kropka.

    ef36, Furka lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Imagination Przyjaciółka
    Postów: 93 143

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa , tak bardzo się z Tobą zgadzam...


    Też wchodzę non stop na stronę że może już są wyniki :D

    Naprawdę dziś wyjątkowy ten 8 nie ? ;)

    mhsv3e5ei02s4p3v.png

    3jgx3e3kwvu3blbn.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki TSH i proga :) Chyba ładne :)

    TSH 1,58 (lekarz kazał brać Euthyrox 5xtydzien 0,25 i 2xtydzień 0,50- ale mam wtedy TSH na poziomie 2,4, więc biorę odwrotnie - i działa)
    progesteron 19,20 8 dpo - to chyba dobrze, co? igdy nie badałam progesteronu i nie znam się na tym - tylko czytam u Was, że powyżej 10 musi być...

    czekam jeszcze na betę - ale to trochę za wcześnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2018, 13:31

    reset, StaraczkaNika, nowa na dzielni, Malgonia, Nadzieja22, Asiek1214 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek- ładne wyniki! Teraz za kilka dni poprosimy o równie ładną betę :)

    edit: wyedytowałaś posta akurat wtedy, gdy poprosiłam o betę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2018, 13:32

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ