Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)

Oceń ten wątek:
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Vivanillka super! Gratulacje :) Który jesteś dpo mi przypomnij :)
    Dziś 12dpo, nie mam wykresu nie mierzylam temperatury bo pracowalam na zmiany. Nie byłoby miarodajne.

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia tak 29tc skończony :) a wyjdę nie wcześniej niż za 5tyg o ile Zosia dalej będzie grzecznie w brzuchu :) ale to tylko 35dni :)

    nick nieaktualny, patuniek86, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Grzechotka, zaktualizowalam pierwszą stronę i śpieszę donieść, że sprawilas, iż mamy średnia lepsza niż zakładana!

    Cieszę się, że mogłam pomóc :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset tak jak pisze Bociek. Olej luteinę, nie potrzebujesz jej. Wbrew wszystkienu, to cudowne ze w końcu masz SZANSE na dziecko!!!
    Boćku powodzenia dziś, niech Paśnik czaruje, tak jak nam zaczarował:*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Reset tak jak pisze Bociek. Olej luteinę, nie potrzebujesz jej. Wbrew wszystkienu, to cudowne ze w końcu masz SZANSE na dziecko!!!
    Boćku powodzenia dziś, niech Paśnik czaruje, tak jak nam zaczarował:*
    Dzięki :) ale ja jadę tylko po receptę bo nie doszła pocztą :( i od razu zaczynam brać leki ;)

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był mój pierwszy żel z conceive. Tylko dwa razy użyty. Może to przypadek, ale próbujcie!

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelu używałam w październiku I za pierwszym razem zaskoczyło (a <3 był tylko raz 3 dni prze owu-wprawdzie skończyło się to zaśniadem, ale...)
    Teraz też używałam żelu, ale cudu nie ma :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2018, 08:02

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Dzień dobry.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a157b147c3f2.jpg

    Reset przykro... Trzymam kciuki za kolejny cykl!
    PS. Mogę poprosić || przy nicku na 1 stronie?
    PS2. Sik rozwodniony był, dużo w nocy wody się opilam z powodu kaszlu...
    Piękne kreski! &&&&

    Vivanillka lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dzięki :) ale ja jadę tylko po receptę bo nie doszła pocztą :( i od razu zaczynam brać leki ;)
    To czarujemy, żeby leki pięknie podziałały i nie przyniosły żadnych skutków ubocznych!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam conceptive nic nie daje raczej bo ja nie mam problemu ze śluzem a eM ma akurat wszystkie takie płynności itd tez super, ale bardzo polubiliśmy stosowanie żelu :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    U mnie zawsze betę robią tą pełna za 68 :/
    A ja myślałam, że Luxmed jest drogi...
    Ja mam najbliżej do alabu, i chyba kosztuję ~30-35zł. Sprawdzę w środę.

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry gratuluje II kresek dziewczynki :)
    Reset nie załamuj się !! Skoro tylu dziewczyna przyniosłas szczęście to teraz czas na Twoje II krechy !

    U mnie koszt bety to 20 zł ;)

    ef36 lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, obiektywnie wiem, że jest lepiej, bo owulacja wróciła. Ale sama wiecie, że stracone szanse bolą, a tu - jak myślę - to owulację musiałam mieć ok. 5 dc, bo wtedy bolało w jajnikach (a ja to zrzuciłam na donga:)).
    Progesteron mnie samą zszokował, bo ja najwyższy w 7 dpo miałam 16,20. A tu ok. 4 dpo i progesteron 18...?!
    Ja zaraz wyjeżdżam, więc pewnie dziś nie dam rady być na bieżąco, ale liczę, że rano będę mieć do wpisania kolejne <3!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie w diagnostyce 39 beta, 39 chyba progesteron i kolejne 30 pare estradiol. Kurde trochę przesada z tymi cenami :) chyba taniej juz było w klinice

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie coś za wysoki ten prog na 4 dpo :) jakby się podwójnie wydzielał

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nam conceptive nic nie daje raczej bo ja nie mam problemu ze śluzem a eM ma akurat wszystkie takie płynności itd tez super, ale bardzo polubiliśmy stosowanie żelu :D

    My tez nie mamy problemu, a jednak, na cos chyba pomógł :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale się dzieje!!
    Yos gratuluję z całego serca i trzymam kciuki za maluszka :)
    Vivanilka widać kreseczke gołym okiem. Kciuki za kropka.
    Ef, imagination, grzechotka gratuluje i za wasze dzidzie też trzymam mocno kciuki!!
    Reset kto by się spodziewał tak szybkiej owulacji. Może owu była podczas @?
    Nowa miałam taki sam estradiol w szczęśliwym cyklu i się zastanawiałam czy nie za wysoki. Okazało się, że nie i trzymam kciuki, żeby u Ciebie to był szczęśliwy cykl :)

    Vivanillka, nowa na dzielni, patuniek86, ef36, Imagination lubią tę wiadomość

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No póki co żadnego cienia cienia cienia na teście ;), dorwę jakiegoś bobo na rano

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Witam się w tą pracowitą sobotę. Ja już oddałam krew do badania. Zrobiłam estradiol, LH, FSH, prolaktyne, SHBG i testosteron.

    Probuje powoli ogarnac moj organizm. A tymczasem lece gotowac obiad. :)

    Trzymam kciuki za testujace :)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, nie ogarniam Twojego cyklu, ale! Mogę Ci wysłać indywidualne wirusy z okazji rozpoczętego 11 tygodnia! &)(®£®€|®[©[<<€®€<£®[<[} ©©£}~~~

    Teraz musi ruszyć z kopyta!

    reset lubi tę wiadomość

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ