X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)

Oceń ten wątek:
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, Moyeu ehh, co by tu powiedzieć... Przykro mi bardzo :( Co jest z tymi testami? :/
    Imagination Gratuluję kropeczki!
    Patuniek jak tam migrena?
    Małgonia ja bym chyba jednak nie wierzyła w 100% owulakom i mimo wszystko wykorzystałabym emka :)

    Flower , właśnie chciałabym jeszcze popróbować na swoich cyklach pod okiem lekarza.
    Dostałam od 2 do 6dc Symletrol ( by the way, nigdy nie słyszałam o tym leku), później monitoring i Ovi.
    Emek umówiony na USG na wtorek, więc zobaczymy co tam powychodzi.

    Cabrera u mnie niestety torbiel wróciła około pół roku po laparoskopii i przy każdym USG jest o kilka mm większa, dodatkowo gin widzi nowe drobne ogniska endomendy, na szczęście tylko w jednym jajniku.

    Wiem ze duzo dzisiaj mnie na wątku i moich problemów. Mam nadzieje ze nie przygniotę was jeszcze bardziej jesli wrzucę wyniki badan Emka do spojrzenia na nie obiektywnym okiem?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0eb2f862ba0d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/745a508599d6.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/62dc5bae68ca.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 23:58

    Imagination lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake to tylko inna nazwa handlowa lametta/ letrizol/ aromek.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Imagination Przyjaciółka
    Postów: 93 143

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    mozliwe ze endo nawet zwiekszy Ci dawke. bobas dużo wyciąga, mi tsh ciągle wariuje i jestem teraz na dawce 100. to jest bezpieczne. dużo większe zagrożenie stwarza za wysoki wynik tsh, który jest niekontrolowany. w ciązy tsh powinno byc na poziomie 2,5.
    kiedy wizyta u endo? łykaj euthyrox od razu, rano, na czczo. po tabletce nie wolno jesc min pól godziny . ja nie jem godzinę żeby miec pewnosc że się dobrze wchłonął. No i kontrola tak co 3 tyg.

    Nie udało mi się jeszcze umówić nic konkretnego, bo tak to dopiero wrzesień :/ dzięki wielkie za pomoc, zastosuje się do zaleceń. No i może na tą pierwszą wizytę spróbuję umówic się prywatnie skoro to jest takie istotne z tym TSH , jej, dobrze że ten mój gin taki wyczulony .

    mhsv3e5ei02s4p3v.png

    3jgx3e3kwvu3blbn.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! ;)
    Samych dobrych wiadomości! ja mam nadzieję obudziłam się wreszcie po dwóch dniach spania ;) trzymam kciuki za Wasze testy i bety!

    Reniferra lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake-dziękuję, że pytasz :-)
    Wczoraj przeleżałam w domu całe popołudnie i wieczór. Kolega z pracy zaparkował mój samochód na podziemnym, gdzie można zostawiać auta na noc, taksówka do domu - już wtedy ledwo szłam :-( Koc na głowę i tak praktycznie do rana, z przerwą na prysznic.

    Od rana już tylko ćmi mnie za prawym okiem, ale to też do jutra minie. Jadę już pracy :-)

    Jest też dla mnie jedna super wiadomość ;-)
    Temperatura od wczoraj skoczyła o 3 kreski! A od przedwczoraj, gdzie miałam w ogóle najniższą temperaturę, aż o 4 :-D
    Dodatkowo jajnik nadal boli-to na pewno płyn w zatoce ;-)

    by7mistake lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w środę :) oby szybko minął czas w pracy, bo wykoncze sie psychicznie siedząc tam, taka atmosfera, że maaaasakra :-\

    Nie napisałam wczoraj jak po wizycie, ale późno wróciłam i mąż już na mnie czekał w łóżku :-D
    No więc tak... W lewym jajniku został się jeden pęcherzyk, który ma 20mm. Endometrium 12,5mm. Czyli wszystko super i widać, że szykuje sie na owulacje. Ale żeby nie było tak pięknie to znalazła chyba polipa endometrialnego. :-\ do oceny jeszcze po miesiączce, bo podobno w tej fazie cyklu endometrium lubi się 'wybrzuszać' i nie wkadomo czy to polip czy takie endometrium. Ech :-(

    Mąż wczoraj wykorzystany, choć nie wiem czy nie poszalelismy az za bardzo z tymi codziennymi <3.
    Test owulacyjny dziś rano też mega pozytywny. Także teraz chyba zostaje, to co najgorsze... Czekanie na testowanie...

    Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie testujące i betujace dziś. :-)

    by7mistake lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa... I kazała mi brać duphaston od piątku na wszelki wypadek. Ale nie dała mi recepty, bo stwierdziła, że nie może tam wypisać. Nie wiem dlaczego. Mam iść do rodzinnej i poprosić o recepte. Tylko, że ta moja rodzinna to jest bardzo niechętna do takich rzeczy i nie wiem czy mi da. Dodatkowo, nie mam za bardzo kiedy do niej pójść. Czy inny lekarz w mojej przychodni może mi taka recepte dać czy tylko rodzinny?

    A może ma ktoś na sprzedaż duphaston?

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Nika,jesteś skarbnicą wiedzy.Krzywą cukrową robiłam niedawno (3pkt)
    91 na czczo
    108 po 1h
    104 po 2h
    Reniferra świetny prezent :-) Ja się zastanawiam nad bodziakami z Grą o tron :-) Poczekam jednak na drugą betę.
    Zarezerwowałam wizytę u gin na 5.07 - wg OM będzie to wtedy 6tydz z kawałkiem.Powinno już chyba być widać?
    Krzywa ładna - ale w ciąży zawsze cukry się mają gorzej, więc warto przyciąć węglowodany w diecie tak czy siak.
    Myślę że na serduszko jeszcze przy wcześnie, ale może echo zarodka już będzie widoczne :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, czekam na obchód, później samolot i jak będzie ok to do domu.
    Nie jestem w stanie Was nadrobić.. :(

    StaraczkaNika, Nadzieja22, Malgonia, Patrycja20, moyeu, by7mistake, ef36, Sanka, frezyjciada, Reniferra, -Mamunia-, Morusek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W domu szybciej dojdziesz do siebie,niech cie wypuszczają :)

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z rańca ;)

    Malinka oby za dwa tygodnie był piękny efekt tych staranek :)

    Patuniek cieszę się że się lepiej czujesz :) No i że tempka poszła w górę !

    U mnie temp skoczyla do góry, wczoraj było 36,6 i to była dla mnie załamka bo normalnie mam po owu minimum 36,7 , dzisiaj weszło na 36,8.
    A na Pink tescie taka sytuacja

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5a5d11f3d71.jpg

    Bonda, blue00, Malinka7 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia trzymam kciuki żeby był O wszystko ok i żebyś mogła wyjść do domku

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_85 wrote:
    Witam sie z rańca ;)

    Malinka oby za dwa tygodnie był piękny efekt tych staranek :)

    Patuniek cieszę się że się lepiej czujesz :) No i że tempka poszła w górę !

    U mnie temp skoczyla do góry, wczoraj było 36,6 i to była dla mnie załamka bo normalnie mam po owu minimum 36,7 , dzisiaj weszło na 36,8.
    A na Pink tescie taka sytuacja

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5a5d11f3d71.jpg
    Monia,no jest coś na tym Pinku.Zaciskam kciuki.
    Nika,poucinam węgle,chociaż tak je uwielbiam :-)

    monika_85 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika,ty zaciążona ale jeszcze o tym nie wiesz ;)

    monika_85 lubi tę wiadomość

  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję was i serce rośnie jak widzę, że jednak się udaje :) U mnie 1 cykl starań i już nie mogę się doczekać testowania, a dopiero 4dpo ;( Jak przetrwać? :D Kiedy najwcześniej próbować testować, 10dpo czy wcześniej też coś może wyjść?

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z laboratorium. Pierwsze klucie za mną, glukoza wypita. Kupilam cytrynowa i byla nawet smaczna ;) druga tez bym wypila jakby kazali :p

    Z wynikow odebralam tnf alfa i jest w normie :)

    Oby te cukry dobrze wyszly, to bede spokojniejsza.

    monika_85, StaraczkaNika, moyeu, by7mistake lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, no szczerze to ja nie widzę :(
    To by był już 12dpo?

    Wpadam życzyć udanego dnia. Mam dzisiaj odwiedziny koleżanki z prawie rocznym synkiem. Trzeba jakoś mieszkanko ogarnąć, może ciasto zrobić... a to nie tak łatwo na leżąco.

    Nadrobię wieczorkiem!
    Samych pozytywnych wieści!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, nie, to byłby 8/9 dpo.
    A mieszkaniem się nie przejmuj, koleżanka zrozumie pewnie że masz ważniejsze priorytety teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 08:21

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Witam sie z laboratorium. Pierwsze klucie za mną, glukoza wypita. Kupilam cytrynowa i byla nawet smaczna ;) druga tez bym wypila jakby kazali :p

    Z wynikow odebralam tnf alfa i jest w normie :)

    Oby te cukry dobrze wyszly, to bede spokojniejsza.
    Dzielna jesteś. To teraz 2 h siedzenia na 4 literach. Trzymam kciuki za same dobre wyniki!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_85 wrote:
    Nika, nie, to byłby 8/9 dpo.
    A to jeszcze może ściemnieć, uff. Nie puszczam kciuków.
    Ja jestem pewna, że zagnieżdżenie miałam dopiero 10 dpo, a sensowna kreska wyszła 2 dni później. Wcześniej tylko jakieś bladziochy-poczasiaki

    monika_85 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ