X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)

Oceń ten wątek:
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 29 maja 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu się nie staram, ale kibicuję dziewczyny i jeśli pozwolicie, to będę podpatrywać ;)

    -Mamunia- lubi tę wiadomość

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 maja 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubekkawy wrote:
    Ja w tym cyklu się nie staram, ale kibicuję dziewczyny i jeśli pozwolicie, to będę podpatrywać ;)

    Nie tylko pozwolimy, ale rozgość się! Kawy Ci pewnie nie trzeba, sądząc po nicku, ale jakieś ciasto ktoś tu na pewno w czerwcu upichci i będzie wirtualnie częstować :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 29 maja 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :). Jestem świeżakiem tutaj. Troszkę czytałam majowe testowanie, ale do tej pory nie odważyłam się napisać. Bardzo spodobała mi się u Was atmosfera wsparcia i to, że zrobienie miliona testów jeszcze przed datą @ nie jest dla Was niczym dziwnym (ja wydałam chyba fortunę na to). W maju testowałam i na jednym z testów po kilku godzinach pojawiły się dwie kreski i chociaż oboje z mężem wiedzieliśmy, że taki wynik nie jest wiarygodny, oczywiście pobiegłam na betę- negatywna. Tak oto kończy się historia mojego majowego cyklu, który nadal nie został jeszcze zwieńczony @, ale już wiem, że w czerwcu zacznę testować od około 27.06 (a może i wcześniej), więc uprzejmie proszę o dopisanie mnie do listy.

    golonat lubi tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Dziewczyny mam drugi dzień z rzędu pozytywny test lh. Czy to normalne?
    Dodam, że nie mialam możliwości mierzyć tempki bo bylam w pracy na nocki a w dzień wiecie jak jest z spaniem...

    Zdjęcie testu z dziś :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/129ca10713ea.jpg
    Mi się wydaję że dzisiaj jest pozytyw, więc sie starajcie przez kilka dni z rzędu ;-)

    Ja zatestuję w sobotę, mam wesele i dobrze by było gdybym wiedziała czy <3 jest już czy trzeba smutki zatopić w kropelce wódki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe MAMUSIE <3 <3 <3

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Dziewczyny mam drugi dzień z rzędu pozytywny test lh. Czy to normalne?
    Dodam, że nie mialam możliwości mierzyć tempki bo bylam w pracy na nocki a w dzień wiecie jak jest z spaniem...

    Zdjęcie testu z dziś :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/129ca10713ea.jpg
    Vivanillka ja kochana nawet i 3 dni miałam pozytywa. Trzeciego dnia rano, popołudniu już nie. W tym cyklu też dwa dni z rzędu. Zobacz mój wykres w stopce, tylko temperatura daje dooopy.
    Jutro usg to zobaczymy czy owu była.

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)



    Dziewczyny, witam Was na czerwcowym testowaniu. Kto teraz zobaczy II kreski, ten na wakacje jedzie już z pasażerem na gapę :)
    Do wakacyjnych walizek wrzucajcie testy ciążowe, by zrobić sobie taką wakacyjną fotkę (o hybrydach nie zapominając;)):
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b937feb28293.jpg


    Życzę Wam upragnionych dwóch kresek, a sobie jako gospodyni możliwości wpisywania jak największej ilości serduszek.

    <3 CZERWCOWE KALENDARIUM 2018 <3

    01.06
    - Siwulec, Asiek1214, moyeu, KaśkaKwa, golonat
    02.06- Anaaa90
    03.06- Furka
    04.06
    - Magda_mbc, Upragniona niunia,
    05.06 - Grzechotka
    06.06
    - MamaFabianka
    07.06
    - Bazylkove, Joan85
    08.06- Nowa na dzielni, Klamka82
    09.06
    10.06
    -Nat90
    11.06
    - Simons_Cat
    12.06
    - Meśka, sAnsa_28, nowa_na_dzielni
    13.06- Imagination
    14.06
    -
    15.06
    16.06
    17.06
    - Alfa_Centauri, Malgonia
    18.06
    - Czrna81
    19.06
    20.06
    - Nadzieja22, Lucia88
    21.06
    22.06
    23.06
    - Minie Black <3
    24.06- Alicja
    25.06
    26.06[/b]- Koteczka_82
    27.06
    28.06
    29.06
    30.06
    - Mamunia

    Oraz oczekiwanie na telefon z OA do Yoselyn


    GARŚĆ INSTRUKCJI OD _Hope_ <3 <3 <3
    Link do Tajemnej wiedzy staraczek:
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/19WVqgOZrF-abnW6BdpntISprEBIbIxl5raD-TwtPxqs/edit?usp=sharing

    Jak wrzucić zdjęcie na forum by <3 Bocianiątko <3
    1. Wchodzisz na https://naforum.zapodaj.net
    2. Klikasz "wybierz plik" i wybierasz plik z serwera
    3. Wybierasz ostatni wygenerowany link i wklejasz na forum bez żadnych dodatków
    Jak wybierzecie 500x500 zdjęcie będzie większe

    Tricki forumowe (UWAGA, spacje zostały dodane specjalnie, żeby formuła pozostała widoczna):
    [ img ] [ /img ] jest do zdjęć- pomiędzy img dajesz adres zdjęcia
    [ url ] [ /url ] jest do przekierowania na daną stronę - pomiędzy url dajesz adres strony, aby po kliknięciu w niego przekierowało nas na podaną stronę
    [ b ] [ /b ] dla pogrubienia liter
    [ u ] [ /u ] do podkreślenia wyrazu/ów, zdań/zdania
    [ i ] [ /i ] kursywa
    [ color = red (tu możesz wpisać dowolny każdy kolor po angielsku) ] do napisania czegoś w kolorze , później trzeba wrócić na czarny ,czyli [ color = black ]
    [ center ] [ /center] wyśrodkowuje


    DO NOWYCH TESTEREK
    W związku z tym, że wiele dziewczyn udzielających się wiernie na comiesięcznych wątkach na "W oczekiwaniu na testowanie" to weteranki, które niejedno już przeszły na drodze do macierzyństwa, proszę wszystkie dziewczyny, które chcą się wpisać na listę, by miały to na uwadze.
    1) Jeśli wciąż uważasz, że starania o dziecko to ta najzabawniejsza część - niekoniecznie znajdziesz tu zrozumienie. Pamiętaj, że niektóre z nas od miesięcy żyją rozczarowaniami.
    2) Jeśli szukasz wyłącznie porady medycznej - idź do lekarza. My się tu naprawdę przyjaźnimy i wspieramy, a nie tylko wymieniamy informacjami.
    3) Jeśli chcesz zamieścić tu tylko 2 posty - z prośbą o wpisanie na listę, a kolejny o 2 kreskach na teście, to tak też jest OK - tylko nie spodziewaj się, że będziemy się bardzo ekscytować i cieszyć Twoim szczęściem - nie znamy Cię... Ale będzie nam miło, jeśli dasz się poznać i sama zechcesz trochę poznać nas :)
    Witajcie Dziewczyny
    Ja testuje 1czerwca, jesli moge prosic o wpis ti prosze :)
    Niestety to juz ktores z kolei testowanie... :'(
    Pozdrawiam Was goraco I zycze upragnionych dwoch pieknych II ;) !!!

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że jeszcze nie zasłużyłam na wpisane na listę :D to może moja mała historyjka i prośba do Was kochane. Nie świrujcie z betą. Ja miałam spadek w 5tc, myślalam, że już po wszystkim. Teraz mam słodkiego synka :) jeśli testujecie po terminie @ to lećcie od razu do lekarza, bo powinno być już coś widać.
    To może ja się wkupię w łaski. Mam sernik z truskawkami i kawę mrożoną. Już mnie ktoś lubi? :D

    Aga9090, Bocianiątko, Alicja81, reset, Nadzieja22, bazylkove, Malgonia lubią tę wiadomość

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Widzę, że jeszcze nie zasłużyłam na wpisane na listę :D to może moja mała historyjka i prośba do Was kochane. Nie świrujcie z betą. Ja miałam spadek w 5tc, myślalam, że już po wszystkim. Teraz mam słodkiego synka :) jeśli testujecie po terminie @ to lećcie od razu do lekarza, bo powinno być już coś widać.
    To może ja się wkupię w łaski. Mam sernik z truskawkami i kawę mrożoną. Już mnie ktoś lubi? :D
    Sernik z truskawkami i kawa mrożona ❤️ mnie kupiłaś :P

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o serniczka to i ja poproszę :-)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Reseciku ponieważ moje cykle nadal są bardzo skrócone poproszę o zmianę daty testowania na 19 czerwca. Ciekawe czy zdążę zatestowac w tym cyklu.

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!!!

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura, przepraszam! Musiałam przeoczyć.

    Na sernik z truskawkami i galaretką również mogę zaprosić, jeszcze mam pół tortownicy z niedzieli :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dupa rośnie.. Dzień dobry :)

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Vivanillka ja kochana nawet i 3 dni miałam pozytywa. Trzeciego dnia rano, popołudniu już nie. W tym cyklu też dwa dni z rzędu. Zobacz mój wykres w stopce, tylko temperatura daje dooopy.
    Jutro usg to zobaczymy czy owu była.

    Ja temperatury musiałam dopuścić bo nocki w pracy... U mnie dzis rano znów dwie ciemne krechy na owu, serduszkowania brak bo poklocona z facetem jestem... Ciekawa jestem czy ten jeden strzał będzie celny eh...

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Chciałabym się zapisać na testowanie 27.06 mam dziś pierwszy dzień okresu . Bardzo chcielibyśmy mieć z mężem dziecko mamy już prawie 3 letnia córeczkę . Byłam na testowych marcowkach ale przeprowadzka itd więc starania o dzidziusia też były przełożone .

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniłam i pozmieniałam daty testowania, ale wciąż jeszcze zapraszam :)

    Siebie też wpisałam na 30.06 - jak stymulacja zadziała, to pewnie cykl ma szansę kończyć się ok. 30 czerwca i mimo, że obiecywałam sobie czekać teraz wytrwale to pewnie będę sikać na testy przed upływem 14 dni od Ovitrelle.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki to ja, Klamka82, nowe konto bo wykres darmowy.
    Obiecywałam sobie po ostatnim cyklu, że odpuszczę wykres na ovu ale obiecanki cacanki :)

    Czy brak płynu w zatoce Douglas'a ale widoczne ciałko żółte to znak przebytej owulacji?


  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 30 maja 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka wyczytałam że widoczne ciałko żółte to znak ze juz po owu. A płyn w zatoce mógł się wchlonac di czasu badania usg

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Klamka wyczytałam że widoczne ciałko żółte to znak ze juz po owu. A płyn w zatoce mógł się wchlonac di czasu badania usg
    :) ciałko żółte ważniejsze od płynu w końcu :)

    Zaczynam lutkę dzisiaj.
    A jak u Ciebie kochana?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jak bedzie wyglądał mój cykl po ciazy biochemicznej wiec na razie nie bede sie wpisywać na testowanie ale bede tu z wami jesli nie macie nic przeciwko

    reset lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ