Forum W oczekiwaniu na testowanie czułość testu a cień cienia
Odpowiedz

czułość testu a cień cienia

Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet

Wysłany: 29 października 2018, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam test jeszcze raz i chyba negatyw :( co myślicie

https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html
    Ja widzę bladziocha

11.03.3017 pierwszy pozytywny test
    11.03.2017 beta HCG- 527,3mIU
  • Emma_ Autorytet

Wysłany: 29 października 2018, 23:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam test jeszcze raz i chyba negatyw :( co myślicie

https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html
    Czy coś się wyjaśniło? Widzę drugą kreskę, ale testy wyglądają na poważnie przesiąknięte, jakby minęło sporo czasu od ich zrobienia.

sara9555 lubi tę wiadomość

qb3cg7rfycx8vq7e.png
    8599gox12p3tp6v0.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego