Forum W oczekiwaniu na testowanie czułość testu a cień cienia
Odpowiedz

czułość testu a cień cienia

Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet

Wysłany: 29 października 2018, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam test jeszcze raz i chyba negatyw :( co myślicie

https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html
    Ja widzę bladziocha

11.03.3017 pierwszy pozytywny test
    11.03.2017 beta HCG- 527,3mIU
  • Emma_ Autorytet

Wysłany: 29 października 2018, 23:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam test jeszcze raz i chyba negatyw :( co myślicie

https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html
    Czy coś się wyjaśniło? Widzę drugą kreskę, ale testy wyglądają na poważnie przesiąknięte, jakby minęło sporo czasu od ich zrobienia.

sara9555 lubi tę wiadomość

qb3cg7rfycx8vq7e.png
    8599gox12p3tp6v0.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego