Forum W oczekiwaniu na testowanie czułość testu a cień cienia
Odpowiedz

czułość testu a cień cienia

Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet

Wysłany: 29 października 2018, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam test jeszcze raz i chyba negatyw :( co myślicie

https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html
    Ja widzę bladziocha

11.03.3017 pierwszy pozytywny test
    11.03.2017 beta HCG- 527,3mIU
  • Emma_ Autorytet

Wysłany: 29 października 2018, 23:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam test jeszcze raz i chyba negatyw :( co myślicie

https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html
    Czy coś się wyjaśniło? Widzę drugą kreskę, ale testy wyglądają na poważnie przesiąknięte, jakby minęło sporo czasu od ich zrobienia.

sara9555 lubi tę wiadomość

qb3cg7rfycx8vq7e.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.