X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy coś z tego będzie ?
Odpowiedz

Czy coś z tego będzie ?

Oceń ten wątek:
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki i ciężaróweczki 🥰
    Wiem że każda z nas gdzieś tam wariuje przed tym testem ale ja to z moją nerwicą już nie wiem co myśleć.
    Może wy coś podpowiecie Czy to może być ciąża.
    Ostatnia @ 20.02 akurat we wszystkie płodne dni uprawialiśmy z mężem miłość.. ogólnie nie zabezpieczamy się ale na 2 dni przed owulacją prawdopodobnie ( ponieważ mąż nie jest pewny ) doszło do sytuacji że mąż myślał że mu się chce kończyć ale jednak nie i nie jest pewien czy coś do środka nie poleciało... ogólnie ja bym się cieszyła jeśli by tak było owulacja miała miejsce 6.03
    Od 2 dni czuje bol jajnikow .. dodam że nawet przed okresem nigdy nie mam bóli więc jest to dla mnie dziwne , natomiast raz słabiej raz bardziej . Piersi nie bolesne ale pokazały się takie jak by "pryszcze" na brodawkacg ogólnie senna jestem i wczoraj i dziś robiłam test bo niemoge wytrzymać 🫣 oczywiście negatywny .. jest sens już ość na Betę czy lepiej poczekać tw 8 dni do miesiączki? Cykl 28dni
    Pomooocy 🫣🫣😁

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 13 marca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroOline wrote:
    Witam wszystkie staraczki i ciężaróweczki 🥰
    Wiem że każda z nas gdzieś tam wariuje przed tym testem ale ja to z moją nerwicą już nie wiem co myśleć.
    Może wy coś podpowiecie Czy to może być ciąża.
    Ostatnia @ 20.02 akurat we wszystkie płodne dni uprawialiśmy z mężem miłość.. ogólnie nie zabezpieczamy się ale na 2 dni przed owulacją prawdopodobnie ( ponieważ mąż nie jest pewny ) doszło do sytuacji że mąż myślał że mu się chce kończyć ale jednak nie i nie jest pewien czy coś do środka nie poleciało... ogólnie ja bym się cieszyła jeśli by tak było owulacja miała miejsce 6.03
    Od 2 dni czuje bol jajnikow .. dodam że nawet przed okresem nigdy nie mam bóli więc jest to dla mnie dziwne , natomiast raz słabiej raz bardziej . Piersi nie bolesne ale pokazały się takie jak by "pryszcze" na brodawkacg ogólnie senna jestem i wczoraj i dziś robiłam test bo niemoge wytrzymać 🫣 oczywiście negatywny .. jest sens już ość na Betę czy lepiej poczekać tw 8 dni do miesiączki? Cykl 28dni
    Pomooocy 🫣🫣😁

    Za wcześnie na jakiekolwiek objawy 🙂 mnie w każdym cyklu praktycznie bolą jajniki i jest to normalne.
    Musisz jeszcze trochę poczekać. Najlepiej do dnia miesiączki.
    Ale trzymam kciuki by się udało 🥰🤗

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Za wcześnie na jakiekolwiek objawy 🙂 mnie w każdym cyklu praktycznie bolą jajniki i jest to normalne.
    Musisz jeszcze trochę poczekać. Najlepiej do dnia miesiączki.
    Ale trzymam kciuki by się udało 🥰🤗


    Dziękuję 🥰 ja właśnie pierwszy raz mam taki bol jak by rozpychanie .. 🙈 mam nadzieję że to jednak będą jakieś objawy . A jest opcja że beta by wyszła szybciej ? Niż w dniu spodziewanej @?

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 13 marca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że na pewno może wyjść szybciej

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , właśnie wyszłam z pod prysznica ! Jestem tak nakręcona ze mogę być w ciąży ze postanowiłam sama pod prysznicem zobaczyć szyjke .. Więc wzięłam paluch i zajechałam sobie tam . Poczułam coś twardego i jak by lekko rozchylone usta 🙈 delikatnie objechałam paluchem i wyciągam dużo białego gęstego ciągnącego się śluzu.. martwię się co to mogło być.. trochę się z palca spłukało ale zdążyłam zrobić zdjęcie "resztki" tylko nie wiem jak to tu wrzucić.. przypominam ze to 8 dzień po owulacji.. czy to mógł być czop ? Proszę dajcie znać bo zwarjuje .. czy nic się nie stanie jeśli ewentualnie to to ?

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że podbrzusze cały czas pobolewa ale nie jest to bol którego nieda się znieść

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się dodaje linki
    https://zapodaj.net/plik-YOp27DqOYI
    https://zapodaj.net/upload#single

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 384 284

    Wysłany: 13 marca, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ewentualnej ciąży nie powinno się badać szyjki, można sobie zaszkodzić... Jak nie chcesz czekać na test to leć na betę.

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Na początku ewentualnej ciąży nie powinno się badać szyjki, można sobie zaszkodzić... Jak nie chcesz czekać na test to leć na betę.

    Ale wyjdzie po 8 dniach od ow ?

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Na początku ewentualnej ciąży nie powinno się badać szyjki, można sobie zaszkodzić... Jak nie chcesz czekać na test to leć na betę.

    Może to być ew. Ciaza ? Czy takie "gluty "są normalne.. miałam wrażenie że jest to suche i lepkie

  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 13 marca, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, co myślicie o takim teście pink strumieniowy? Jest jakaś nadzieja, zrobiony w 26 dniu cyklu przy cyklach 24-28 dni. Dosyć długo już się staramy.

    https://zapodaj.net/plik-NnKSjh9Kmk

  • Paima Autorytet
    Postów: 496 930

    Wysłany: 13 marca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Cześć, co myślicie o takim teście pink strumieniowy? Jest jakaś nadzieja, zrobiony w 26 dniu cyklu przy cyklach 24-28 dni. Dosyć długo już się staramy.

    https://zapodaj.net/plik-NnKSjh9Kmk

    A rozbierz go /zdemontuj/ zniszcz osłonkę
    Nie wiem jak to nazwać ale wrzuć zdjęcie bez plastiku 🙄
    Takiego jeszcze nie widziałam.
    Wygląda jakby pasek sie przesunął
    Ale jeśli są dwie kreski to może , może ... ☺️✊🏼

    👩🏻32
    🧔🏻38

    👧🏻❤️2018
    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    17.04 2.4cm 🍓 i ❤️
    13.05 prenatalne
    15.05 wizyta 🩺

    preg.png
  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 13 marca, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jakby jedna i druga kredka nie wypadła po środku, a ta druga już zupełnie przy krawędzi się pojawiła z zaskoczenia...

  • Paima Autorytet
    Postów: 496 930

    Wysłany: 13 marca, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Właśnie jakby jedna i druga kredka nie wypadła po środku, a ta druga już zupełnie przy krawędzi się pojawiła z zaskoczenia...

    Powtórz test jutro rano ☺️

    👩🏻32
    🧔🏻38

    👧🏻❤️2018
    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    17.04 2.4cm 🍓 i ❤️
    13.05 prenatalne
    15.05 wizyta 🩺

    preg.png
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o tym moim "glucie"

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 14 marca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroOline wrote:
    Może to być ew. Ciaza ? Czy takie "gluty "są normalne.. miałam wrażenie że jest to suche i lepkie

    To jest normalna wydzielina znajdująca się w szyjce. Nie sugeruj się śluzem. Bo nawet jeśli to pojawia się on w późniejszym etapie ciąży.
    Chcesz mieć pewność to zrób betę.

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    To jest normalna wydzielina znajdująca się w szyjce. Nie sugeruj się śluzem. Bo nawet jeśli to pojawia się on w późniejszym etapie ciąży.
    Chcesz mieć pewność to zrób betę.

    Dobrze ale czy na tym etapie już wyjdzie ?

  • Magda_O Przyjaciółka
    Postów: 84 85

    Wysłany: 14 marca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroOline wrote:
    Dobrze ale czy na tym etapie już wyjdzie ?
    Nikt Ci na to nie odpowie bo to zależy od organizmu, ile jesteś po owu? 8 dni? Jest szansa że beta się pokaże, jednak jeśli wyjdzie poniżej 5 to i tak jest dalej szansa, że jesteś w ciąży. Najlepiej zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki. Jak jesteś niecierpliwa to idź na betę dziś, zawsze później możesz powtórzyć.

    CaroOline lubi tę wiadomość

    👩32l &🧔‍♂️33l
    ▪️Starania od 11.2023
    ▪️04.24 cb
  • Magda_O Przyjaciółka
    Postów: 84 85

    Wysłany: 14 marca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Cześć, co myślicie o takim teście pink strumieniowy? Jest jakaś nadzieja, zrobiony w 26 dniu cyklu przy cyklach 24-28 dni. Dosyć długo już się staramy.

    https://zapodaj.net/plik-NnKSjh9Kmk
    Ale dziwoląg z tego testu 🤔 ja bym się nakręciła, że moze jest pozytywny 😉 najlepiej jutro powtórzyć. Trzymam kciuki!

    👩32l &🧔‍♂️33l
    ▪️Starania od 11.2023
    ▪️04.24 cb
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_O wrote:
    Nikt Ci na to nie odpowie bo to zależy od organizmu, ile jesteś po owu? 8 dni? Jest szansa że beta się pokaże, jednak jeśli wyjdzie poniżej 5 to i tak jest dalej szansa, że jesteś w ciąży. Najlepiej zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki. Jak jesteś niecierpliwa to idź na betę dziś, zawsze później możesz powtórzyć.

    Dziękuję 😘 chyba się przejadę na tą betę. A to nie jest tak że jak beta jest to i testy sikane wyjdą?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ