X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • miranda22 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 24 września 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkich , jestem tu nowa, nie bardzo wiem do kogo sie z tym zwrócić ;<
    Mianowicie od 2 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne. od 17 lipca do 22 lipca przyjmowałam antybiotyk, nazwy nie pamiętam, byłam przeziębiona miałam chore zatoki. Było to w tygodniu 7dniowej przerwy od tabletek a wiec podczas krwawienia z odstawienia. Od 24 rozpoczęłam nowy cykl przez pierwsze dni zabezpieczałam się dodatkowo (przez pierwsze 5 dni). Przez kolejne dni kochałam sie z partnerem czasami z dodatkowym zabezpieczeniem a czasem bez, nigdy jednak nie kończył we mnie. Ostatni stosunek miałam 13 sierpnia. Później normalnie dostałąm krwawienia z odstawienia (17 sierpnia) i znowu rozpoczełam przyjmowanie tabletek. W 3 tygodniu blistra zaczełam odczuwać mdłosci i bóle brzucha ale krwawienie z odstawienia dostałam planowo czyli 14 wrzesnia. Wykonałam również test beta hcg 9 wrzesnia(26 dni po stosunku). W panice wykonałam jeszcze kilka testów ciazowych wszystkie negatywne, a dziś czyli 42 dni po stosunku wykonałam test check and go ,wynik negatywny. Mimo tego odczuwam bóle brzucha i mdłosci. Zamierzam jutro powtórzyć bete.
    Moje pytanie brzmi, czy po tylu dnaich od stosunku test pokazałby od razu 2 kreski ?
    Dziękuje za odpwoiedz i pozdrawiam.

    miranda22
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miranda22 wrote:
    witam wszystkich , jestem tu nowa, nie bardzo wiem do kogo sie z tym zwrócić ;<
    Mianowicie od 2 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne. od 17 lipca do 22 lipca przyjmowałam antybiotyk, nazwy nie pamiętam, byłam przeziębiona miałam chore zatoki. Było to w tygodniu 7dniowej przerwy od tabletek a wiec podczas krwawienia z odstawienia. Od 24 rozpoczęłam nowy cykl przez pierwsze dni zabezpieczałam się dodatkowo (przez pierwsze 5 dni). Przez kolejne dni kochałam sie z partnerem czasami z dodatkowym zabezpieczeniem a czasem bez, nigdy jednak nie kończył we mnie. Ostatni stosunek miałam 13 sierpnia. Później normalnie dostałąm krwawienia z odstawienia (17 sierpnia) i znowu rozpoczełam przyjmowanie tabletek. W 3 tygodniu blistra zaczełam odczuwać mdłosci i bóle brzucha ale krwawienie z odstawienia dostałam planowo czyli 14 wrzesnia. Wykonałam również test beta hcg 9 wrzesnia(26 dni po stosunku). W panice wykonałam jeszcze kilka testów ciazowych wszystkie negatywne, a dziś czyli 42 dni po stosunku wykonałam test check and go ,wynik negatywny. Mimo tego odczuwam bóle brzucha i mdłosci. Zamierzam jutro powtórzyć bete.
    Moje pytanie brzmi, czy po tylu dnaich od stosunku test pokazałby od razu 2 kreski ?
    Dziękuje za odpwoiedz i pozdrawiam.
    Nie jesteś w ciąży bo już byś miała i z bety i testami sikanymi wykryte...

  • miranda22 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 24 września 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nie jesteś w ciąży bo już byś miała i z bety i testami sikanymi wykryte...

    dziękuje za szybką odpowiedz ;) słyszałam o sytuacjach, że kobieta miała krwawienie z odstawienia i była w ciąży a także, że beta wykazała brak ciąży a ciąża jednak była. Stąd moje obawy, ponieważ po raz pierwszy mam takie objawy przy tabletkach .

    miranda22
  • A.K Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 września 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miranda22 wrote:
    witam wszystkich , jestem tu nowa, nie bardzo wiem do kogo sie z tym zwrócić ;<
    Mianowicie od 2 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne. od 17 lipca do 22 lipca przyjmowałam antybiotyk, nazwy nie pamiętam, byłam przeziębiona miałam chore zatoki. Było to w tygodniu 7dniowej przerwy od tabletek a wiec podczas krwawienia z odstawienia. Od 24 rozpoczęłam nowy cykl przez pierwsze dni zabezpieczałam się dodatkowo (przez pierwsze 5 dni). Przez kolejne dni kochałam sie z partnerem czasami z dodatkowym zabezpieczeniem a czasem bez, nigdy jednak nie kończył we mnie. Ostatni stosunek miałam 13 sierpnia. Później normalnie dostałąm krwawienia z odstawienia (17 sierpnia) i znowu rozpoczełam przyjmowanie tabletek. W 3 tygodniu blistra zaczełam odczuwać mdłosci i bóle brzucha ale krwawienie z odstawienia dostałam planowo czyli 14 wrzesnia. Wykonałam również test beta hcg 9 wrzesnia(26 dni po stosunku). W panice wykonałam jeszcze kilka testów ciazowych wszystkie negatywne, a dziś czyli 42 dni po stosunku wykonałam test check and go ,wynik negatywny. Mimo tego odczuwam bóle brzucha i mdłosci. Zamierzam jutro powtórzyć bete.
    Moje pytanie brzmi, czy po tylu dnaich od stosunku test pokazałby od razu 2 kreski ?
    Dziękuje za odpwoiedz i pozdrawiam.

    Mam podobną sytuację, właśnie też się zastanawiam czy po ponad 40 dni od stosunku testy i beta z krwi na pewno dają wiarygodny wynik. Także dziewczyny bardziej doświadczone proszę o informację :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miranda22 wrote:
    dziękuje za szybką odpowiedz ;) słyszałam o sytuacjach, że kobieta miała krwawienie z odstawienia i była w ciąży a także, że beta wykazała brak ciąży a ciąża jednak była. Stąd moje obawy, ponieważ po raz pierwszy mam takie objawy przy tabletkach .

    Nawet gdyby beta wykazała brak ciąży to potem zrobiłaś jeszcze kilka testów, które po takim długim czasie by pokazały wyraźne dwie kreski. Test pokazuje dwie kreski już nawet po 10 dniach, więc nawet zakładając że plemniki przeżyły 7 dni (mało prawdopodobne) i owulacje miałabyś 35 dni przed wykonaniem ostatniego testu, to daje pewność...

    Możecie pytać bardziej doświadczone dziewczyny, ale powiedzą Wam to samo, bo to nie jest kwestia doświadczenia tylko zdroworozsądkowej oceny.

  • miranda22 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 września 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wczoraj powtórzyłam betę wyszła < 2,0mIU/ml co to oznacza ? bardzo dziękuję za odpowiedź !

    miranda22
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 26 września 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniżej 2 czyli brak ciąży.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • miranda22 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 września 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Poniżej 2 czyli brak ciąży.

    dziękuję ;) a czy beta nie powinna być 0 skoro tego hormonu nie ma czy to nie ma znaczenia ?

    miranda22
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz oznaczenie <2 to nie wiesz jaka jest dokładna ilość, może być 0. Generalnie negatyw.

  • YellowAnn Przyjaciółka
    Postów: 111 52

    Wysłany: 17 października 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ovu wyszło mi na 1 października. .. bzykalismy się przed ovu i w dzień. 15 .10 powinnam sostac okres... testy neg. 16 poszłam na bete ..neg. miesiaczki brak a samopoczucie kiepski..słabo ból jajnika lewego wrażliwość sutkow chociaż piersi nie bolą...a i wahania nastroju... czy jest szansa? ; (

    YellowAnn
    8p3os65glyiibqce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 18 października 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    YellowAnn wrote:
    Dziewczyny ovu wyszło mi na 1 października. .. bzykalismy się przed ovu i w dzień. 15 .10 powinnam sostac okres... testy neg. 16 poszłam na bete ..neg. miesiaczki brak a samopoczucie kiepski..słabo ból jajnika lewego wrażliwość sutkow chociaż piersi nie bolą...a i wahania nastroju... czy jest szansa? ; (

    Nie widzę Twojego wykresu wiec spytam-mierzysz temperaturę? Faktycznie miałaś skok sugerujący owu? Bo jeśli nie to nie wiesz czy faktycznie była tego dnia co "powinna" bo to zawsze może sie przesunąć i okazuje sie ze nasz termin @ to nie termin organizmu i stad takie rzeczy sie dzieją ze ani beta ani @

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Olcicze87 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 listopada 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!! bardzo prosze o ewentualna radę bo sama nie wiem co sie dzieje..miesiaczki mam regularne, 19 lub 22 kazdego miesiaca. Do tej pory miesiaczki brak. odbyl sie stosunek przerywany 12 pazdziernika, zrobilam beta hcg 2 tygodnie po tym stosunku i wynik wyszedl <1,2. Wszędzie pisze ze nie ma mozliwosci ciazy...ale miesiaczki dalej brak, odczuwam caly czas zawroty glowy i jest mi niedobrze. Nie mysle o tym jakoś specjalnie- tzn nie wmawiam sobie tych objawow. Jestem wpracy i nagle czuje że robi mi się słabo. Nigdy nie bylo tak że miesiaczka mi sie spózniala- w sytuacjach stresujacych- tak jak we wrzesniu miesiaczke dostalam nawet szybciej bo 14 wrzesnia....macie jakies rady/ przypuszczenia? czy jest sens skoro robilam bete 30 pazdziernika ( ten pon), powtorzyc juz w ten piatek?

  • Kami2 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 listopada 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie niestety... Na dzień dzisiejszy okresu nie ma od 14 dni. 7dni temu test domowy „sikany” negatywny, wczoraj beta <2,0. Jutro szukam pierwszego lepszego ginekologa, ponieważ do mojego moje iść jedynie za tydzień. Początkowo myślałam, ze to ciąża i bardzo czekałam na podtwierdzenie tego, ale teraz obawiam się, że może być coś nie tak ze mną, jakaś choroba czy coś

  • Ooiss Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolacze sie do tematu. Mam 40 lat, niedoczynnosc tarczycy i nieco rozregulowane cykle. (24-32dni).
    Ostatnia @ 20.11. Zblizenie 3 i 7 grudnia . Beta hcg wykonane 22.12 czyli 14 dni po ostatnim zblizeniu - wynik 0,10 wiec ciazy raczej brak
    24 grudnia pojawilo sie plamienie zamiast normalnego okresu. Nigdy tak nie mialam. Trwalo 3 dni i sie skonczylo.
    Czy hcg nie zostalo wykonane za wczesnie i jest wiarygodne??

    Ooiss
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooiss wrote:
    Dolacze sie do tematu. Mam 40 lat, niedoczynnosc tarczycy i nieco rozregulowane cykle. (24-32dni).
    Ostatnia @ 20.11. Zblizenie 3 i 7 grudnia . Beta hcg wykonane 22.12 czyli 14 dni po ostatnim zblizeniu - wynik 0,10 wiec ciazy raczej brak
    24 grudnia pojawilo sie plamienie zamiast normalnego okresu. Nigdy tak nie mialam. Trwalo 3 dni i sie skonczylo.
    Czy hcg nie zostalo wykonane za wczesnie i jest wiarygodne??

    A mialas pozniej jakies inne proby z ktorych mogloby byc dzuecko. Moze owulacja sie przesunela? Ja w 10 dniu mialam.bialo, 11 beta juz byla a 15 dni po owu krecha bardzo wyrazna. Moze siknij dla pewnosci ale nadziei bym wielkich po krwawieniu nie miala :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ooiss Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza zblizeniami 3 i 7 grudnia innych nie bylo. Dzis jest juz 4 dzien plamienia. Przez te 4 dni wlasciwie to krwawienie utrzymywalo sie w glebi i czasami bylo czerwone a czasami przypominalo jakby niezbyt geste powidla. Moj okres zwykle wygladal w ten sposob 1 dzien plamienia, 2dni krwawienia i kolejne 2-3 dni plamienia. Wiec ta miesiaczka mnie mocno zaskoczyla. Planuje zrobic test z krwi jeszcze 2 stycznia bo 5 mam wizyte u giena. Ale ta niepewnosc mnie wykancza.

    Sikniecie chyba teraz nie ma sensu bo skoro 4 dni temu z krwi nic nie wykazalo to z moczu tez. A pozatym lekarz mi mowil ze przy mojej tarczycy wynik z moczu moze byc blednie pozytywny.

    Ooiss
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część.
    Staramy się z mężem o dzidziusia od 3 lat,mamy córkę w wieku 8lal i jedno poronienie :( W listopadzie miałam robione HCG jeden jajowód drożny, dostałam skierowanie na laparoskopie która ma się odbyć 3.1.2018r ostatnia miesiączka 29.11 no i po owulacji zaczęły dziać się dziwne rzeczy, dziwny ból jajników, podbrzusza, senność, nerwowość... myślałam że może w końcu się udało ale niestety "Miesiączka" przyszła 26.12 bardzo skompa dziś już ostatnie krople, do tego doszły napady gorąca, mdłości, płaczliwość, i zaczęłam bardzo się w nocy pocić, aż mąż mnie odkrywa.Temperatura utrzymuje się 37-37.5 robiłam test przed spodziewaną miesiączka i wyszły dwie kreski jedna bardzo słaba tylko nie wiem czy dobrze go wykonałam bo wcisnęło trochę więcej kropel niż zalecano, reszta testów wychodziła negatywnie. Jutro mam zamiar iść na beta HCG ale do tego momentu chyba oszaleję. Dodam że nie jestem przeziębiona itp. pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W listopadzie HSG, przepraszam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zrobić betę hcg z krwi i mieć pewność. ☺ z testami sikanymi bywa różnie. Ja w tej ciąży nawet nie bawiłam się w sikanie, doszukiwanie itd. Od razu poszłam na krew i miałam oczywisty wynik czarno na białym. ☺
    Powodzenia ☺

  • Ooiss Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jesli dwie kreseczki pokazalo to pewnie i hcg wyjdzie pozytywnie. Napisz jaki wynik. Ja z moim hcg jeszcze poczekam

    Ooiss
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ