X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 21 maja 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej raz iść na betę niż wydawać majątek na sikańce i patrzeć pod słońce. A te testy to z różowym czy niebieskim barwnikiem? Nie zliczę ile razy mnie oszukały te z niebieskim.
    Po tabletkach niestety tak jest, że z okresem są przeboje i wcale niekoniecznie przez ciążę. Ja bym radziła dociągnąć dupka do 10 dni i wtym 10 beta, jak negatywna to odstawić i czekać na krwawienie.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass wrote:
    Lepiej raz iść na betę niż wydawać majątek na sikańce i patrzeć pod słońce. A te testy to z różowym czy niebieskim barwnikiem? Nie zliczę ile razy mnie oszukały te z niebieskim.
    Po tabletkach niestety tak jest, że z okresem są przeboje i wcale niekoniecznie przez ciążę. Ja bym radziła dociągnąć dupka do 10 dni i wtym 10 beta, jak negatywna to odstawić i czekać na krwawienie.

    Właśnie te różowe mam, a patrzę nie pod światło tylko przez pierwsze 5 min nie nakręcając sie :)


    Właśnie lekarz mi przepisał na 10 dni z odstawieniem. :) dzięki Ci bardzo za odpowiedz! Buźka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass wrote:
    Lepiej raz iść na betę niż wydawać majątek na sikańce i patrzeć pod słońce. A te testy to z różowym czy niebieskim barwnikiem? Nie zliczę ile razy mnie oszukały te z niebieskim.
    Po tabletkach niestety tak jest, że z okresem są przeboje i wcale niekoniecznie przez ciążę. Ja bym radziła dociągnąć dupka do 10 dni i wtym 10 beta, jak negatywna to odstawić i czekać na krwawienie.

    A No i nie nakrecalabym sie jakby mi nie potwierdził ze miałam spóźniona owulacje :)
    Wtedy bym myślała ze brak okresu przez odstawienie. Ale juz nie pierwszy raz odstawiam te anty tabletki. Zawsze z okresem było ok :(
    Zobaczymy

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tabletki przez pół roku brałam na unormowanie okresu, ani przed ani po regularny nie był. Spotkałam dużo osób, które po hormonach mają problemy, a w pracy 27 letnie dziewczyny ze stanami przedudarowymi, bo sobie do tego palą papierosy. Życzę powodzenia ;). Jeśli owulka stwierdzona to są szanse.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 18 października 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wczoraj 26dc. rano zrobiłam test negatyw, w trakcie pracy co chwile mi się bekało takim kwasem fuu , w pracy trochę nerw wiec po stwierdziłam ze pojde na bete bo co mi skzodzi. oczywiście negatyw.
    sama nie wiem co myslec bo tak. od tego cyklu biore inofem, w poniedziałek byłam u gin było podobno piękne ciałko żółte z endometrium 13mm,sluz jest ale nie gest i biały a mleczny i taki dość lejący. nie jakos super dużo ale inaczej niż zawsze.
    nie nastawiam się już na nic , bo jak dla mnie beta to wiarygodny wynik ;/

  • atena79 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Mam nadzieje ze jest ktos jeszcze na tym watku, moze mialyscie taka sytuacje? Ostatni okres 27.09, potem 13.10 bylo plamienie, dosc obfite, ktore trwalo 5 dni, ginekolog powiedzial ze to nie miesiaczka. Od tamtego czasu okresu brak. Na USG 22.10 wyszlo ze dojrzewa pecharzyk na jajniku i endometrium ma 4mm czyli nie jak na II czesc cyklu. 1.11 robilam test czyli tydzien po spodziewanym okresie i po godzinie wyszla blada II kreska ale rozowa (nie biala czy szara), wczoraj beta hcg <0,2. Czy ktos tak mial i jednak byla ciaza?
    Poradzcie bo nie wiem co myslec.

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 3 listopada 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po godzinie, jak pewnie wiesz, test jest niewiarygodny, bo się utlenia. Wynik jest ważny tylko w ciągu 5-10 minut. A beta się raczej nie myli, można ją ewentualnie zrobić za wcześnie, ale ona wychodzi dość wcześnie i szybko wzrasta, więc jeśli mówisz, że tydzień po okresie, to raczej nie ma szansy. Ale skoro mówisz, że 22.10 dojrzewał Ci dopiero pęcherzyk, to może owulacja się przesunęła? Wtedy mogłoby być za wcześnie na testowanie, spróbuj za kilka dni może?
    A ginekolog nic więcej nie powiedział na temat tego plamienia w trakcie cyklu? Bo pięć dni to trochę długo, zwłaszcza, jeśli mówisz, że obficie plamiłaś.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • atena79 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 3 listopada 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhm No to plamienie to było takie ze wkładka wystarczała na caly dzień no i ten pęcherzyk, już sama nie wiem, ginekolog powiedziała ze we wczesnej ciąży taki wynik testu w domu może być i mam się zgłosić w poniedziałek na wizytę i jak coś to powtórzyć betę, nawet się zestanawial czy to nie menopauza ale lekarz mi powiedział ze to proces a nie coś się wydarza z miesiąca na miesiąc

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 3 listopada 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz test to może zrób jutro rano i zobacz czy coś wychodzi?

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • atena79 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 4 listopada 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie czekam z sikancem do wizyty, bardzo pragnę drugievdziecko a dla mnie to już ostatni dzwonek bo AMH mam 0,55, zastanawia mnie tylko to ze do tej pory miałam regularne okresy jak w zegarku i dlatego sama nie wiem co myśleć

  • atena79 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 5 listopada 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaje relacje, no wiec ponieważ mam tylozgiecie wiec badanie niewiele wykazało oprócz tego ze mam powiększony kanał, betę mam powtórzyć w poniedziałek/ wtorek a usg mam w środę, wiec trzymajcie kciuki

  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 6 listopada 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    23 dc - Beta - 1,5
    Progesteron - 16,2
    Test z krwi wykonany 14 dni po zastrzyku. Czy jest szansa na ciążę czy BETA może się jeszcze podnieść ? Okres mam dostać dopiero w pt. za 4 dni

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś poszłam na BETĘ ponownie minęło 48h Dziś 25 dc muszę być pewna że w moim brzuchu nikt się nie zakwaterował żeby leki odstawić ;) Dam znać jak aktualny wynik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 08:38

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nic :( BETA - 0.8 spadła nie tym razem nam dane
    Powiem Wam że drugi cykl stymulowany i jakoś jak widzę tą betę to przynajmniej jakoś tak wiem na czym stoję, innymi słowy dól ten sam ale taki jakiś mniej bolesny niż jak dostaję okres.
    Straszne to jest dziewczyny co przeżywamy ja nie wiem za jakie grzechy Nas to spotyka :( tyle czasu tyle cierpienia a co miesiąc podnosimy się i walczymy znowu. Faceci nie dali by radę to zadanie dla kobiet.

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • atena79 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się staraczko

  • atena79 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • atena79 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 9 listopada 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos moje posty wczoraj nie przechodzily, ja tez dzielnie walcze i nie czasami nie mam juz sily. Pocieszam sie ze jak nie mam caly czas okresu to moze jednak tym razem sie udalo i zamieszkal maly lokator albo cos sie popsulo. No nic zobaczymy, we wtorek beta, potem usg i jak sie okaze ze nie ciaza to wywolujemy okres. Moj maz to by sie w glowe popukal jakby uslyszal ze ja na forum o bladziochach, sluzie i miekkosci szyjki pisze :); trzymma kciki za nas obie

  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 10 listopada 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atena79 wrote:
    cos moje posty wczoraj nie przechodzily, ja tez dzielnie walcze i nie czasami nie mam juz sily. Pocieszam sie ze jak nie mam caly czas okresu to moze jednak tym razem sie udalo i zamieszkal maly lokator albo cos sie popsulo. No nic zobaczymy, we wtorek beta, potem usg i jak sie okaze ze nie ciaza to wywolujemy okres. Moj maz to by sie w glowe popukal jakby uslyszal ze ja na forum o bladziochach, sluzie i miekkosci szyjki pisze :); trzymma kciki za nas obie
    Heheh mój też ma takie podejście na temat forum, chłopy nas nie zrozumieją! Ja miałam rok temu,wyszedł mi bladzioch, pojechałam na bete a tu 0,1 na drugi dzień miałam dostać @ a tu nic, dokładnie 5dni po pierwszej becie zrobiłam kolejną i była już 145,2.

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • Ola_ Koleżanka
    Postów: 52 46

    Wysłany: 12 listopada 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie za 100 punktów. 12 dpo beta negatywna. 14 i 15 dpo niewielkie plamienia ale brak okresu. Myślicie ze to możliwe ze 13 dpo beta nic by nie wykazała? Komuś się to zdarzyło?

    PCOS; 24 cykle starań

    m3sxrjjgimr0s0e1.png
  • atena79 Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz możliwe lepiej poczekać kilka dni i zatestowac ponownie. U mnie przyszedł okres wiec nastawiam się na kolejny cykl :) Wreszcie musi się udać i tego ci również życzę

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ