X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a myślicie z ze wynik z bety 12 dpo będzie już "nie oszukany" ?

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolla a sikalas ma test tez? Powtarzałas bete?

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Ooiss Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooiss wrote:
    Dolacze sie do tematu. Mam 40 lat, niedoczynnosc tarczycy i nieco rozregulowane cykle. (24-32dni).
    Ostatnia @ 20.11. Zblizenie 3 i 7 grudnia . Beta hcg wykonane 22.12 czyli 14 dni po ostatnim zblizeniu - wynik 0,10 wiec ciazy raczej brak
    24 grudnia pojawilo sie plamienie zamiast normalnego okresu. Nigdy tak nie mialam. Trwalo 3 dni i sie skonczylo.
    Czy hcg nie zostalo wykonane za wczesnie i jest wiarygodne??
    U mnie dzis beta wyszla znow 0,10 - to chyba juz pewne ze ciazy nie ma mimo objawow ciazowych?

    Ooiss
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    ja tez nie wiem co myslec. Cykle mam 28 dniowe, dni płodne i ovu wskazaly testy owulacyjne. Nie bylo ovu pozniej, bo testy wychodzily juz negatywne. Jakoś trzy dni po przytulaniu zaczelo mnie boleć w jajniku, troche jak na okres, sporadycznie w dole brzucha tez, do piersi nie moglam sie dotknąć i wlaczyla mi sie niesamowita senność. Nie mam cierpliwości by czekać do terminu @ więc dzisiaj zrobiłam betę.. niestety negatywna mimo ze to 26dc. Czy mozliwe ze to jednak za wczesnie i ze jednak się udalo? Niby powinno cos wyjsc..ale z drugiej strony.. moze dopiero po terminie mozna byc pewnym wyniku? sama juz nie wiem.

    2nn343r856geaxci.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, myślę, że beta pokazałaby juz coś. jeśli mam racę, to powodzenia w przyszłym cyklu.

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Oleczka-haneczka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i mam mały problem. Otóż ostatni okres mialam 23-28.12.2017. Z partnerem przytulalismy się w nocy z 31.12/01.01. Niestety pękła nam prezerwatywa i skończył we mnie. Cykle mam średnio 30 dniowe. Kolejny okres powinien być jutro (21.01). 15 stycznia i 19 zrobiłam bete wyszła <2. Myślicie, ze wynik po takim czasie jest wiarygodny? Pozdrawiam

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ze nie jestes w ciazy ;)

  • Oleczka-haneczka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby, bo teraz nie mogę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem też szanse są znikome :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 08:31

  • Oleczka-haneczka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dzis o 5 rano obudził mnie taki ból brzucha, że ledwo wstałam z łóżka. Przyszedł wyczekiwany okres :) Byłam w szoku, bo zawsze tydzień przed @ pobolewało mnie podbrzusze i piersi a teraz nic :o najważniejsze, że jednak przyszedł :)

  • Julia P. Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie :(... Zrobiłam dziś badanie betaHCG - wynik 2,460 mIU/ml. Zastanawiam się czy nie za wcześnie. Do zbliżenia doszło ostatni raz 12 stycznia (10 dni temu). W tych dniach miałam owulację (testy owulacyjne wykrywały LH). Mam bardzo nieregularne miesiączki. Ostatnia 26.12 - czasem mam cykl 30 dniowy, ale zdarza się, że nie mam okresu przez 60 dni. Bardzo proszę o radę, czy powinnam wykonać jeszcze raz test, czy już raczej nie ma nadziei. Test zrobiłam, bo wydaje mi się, że mam ciążowe objawy: ból piersi, bóle podbrzusza, wrażliwość na zapach, zatrzymywanie wody, biały śluz. Cały czas myślę, że sobie wmawiam, tak bardzo chcę, ale nigdy nie miałam mocnych napięć przedmiesiączkowych, poza tym jakieś przeczucie mam...

  • Oleczka-haneczka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że mozesz powtórzyć badanie za tydzień. Niby źródła mówią, że beta jest wiarygodna 7-10 dni od owulacji, ale dla pewności lepiej powtórzyć badanie tym bardziej, że masz nieregularne cykle. I trzymam kciuki, żeby jednak Ci się udało

  • Oleczka-haneczka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszyłam, że dostałam okres... a dziś już go nie mam. Trwał zaledwie 2 dni i nie wiem czym to jest spowodowane. Czy tym stresem, który przechodziłam czy podwyższona prolaktyną bo leczę się 3 miesiąc bromergonem. Czy to jednak ciąża? Poleciałam do apteki po test, wyszedł negatywny, ale tyle się już naczytałam w Internecie, że nie wierzę tym testom :(

  • Anja9 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa, przejrzalam forum, ale niestety nadal mam pełno watpliwosci. Test z krwi beta hcg robilam 14 dnia od stosunku. Wyszedl 0,2 mlU/ml. Czy to oznacza ciążę? To juz byl 38 dzien cyklu. Okresu nadal brak. Zawsze mialam wyniki ponizej 0,1. Teraz 0,2 mnie trochę martwi, ze jednak to ciąża. Prosze o odpowiedź. Bardzo sie stresuje.

    Anja9
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja taki wynik oznacza, że nie jesteś w ciąży.

  • Anja9 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 marca 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Roznie czytam, juz zglupialam z tymi normami referencyjnymi. Ktos kiedys pisał, ze zeby nie byc w ciazy to trzeba miec 0,00, hormonu w ogóle nie moze byc. A 0,2 oznacza bardzo wczesna ciążę choć niby norma jest do 5. Wiecie jak to jest?

    Anja9
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 24 marca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś w ciąży...

  • Nina_31 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 maja 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy, czy już zwariowałam?

    To mój pierwszy miesiąc na Duphastonie (17-27dc ustalone po obserwacji owulacji i po pełnym badaniu hormonów) zaraz będzie 31dc i @ brak. HCG z krwi negatywna oznaczona dzisiaj. Organizm mi zgłupiał czy to możliwe ze HCG jeszcze negatywna?
    Z objawów to od tygodnia mam zawroty głowy pierwszy raz w życiu. Poza tym objawy jak na @ delikatne kilka dni temu poza tym wszystko jest dobrze. Dzisiaj czuję lekki dyskomfort podbrzusza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po duphastonie możesz czekać do tygodnia na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, odstawiłam w kwietniu tabletki anty i okres mi się zatrzymuje już 15ty dzień.
    Robiłam betę 11/05 i wyszła ujemna. 15/05 byłam u ginekologa, powiedział, że widzi, że była owulacja, ale nie widzi, że jest planowany okres. Ciąży nie widzi, ale też nie wyklucza, ponieważ ostatni raz współżyłam 8/05 i mogła to być opóźniona owulacja po odstawieniu.

    Dał mi duphaston na wywołanie okresu i podtrzymanie ciąży jeżeli ona jest. Biorę 6 dzień - okresu na razie nie ma i nie odczuwam żeby był.

    W międzyczasie robiłam testy sikane i rano i popołudniu. Dwa z rzędu wyszły ze słabą drugą kreską, a dwa następne tylko jedna kreska - negatywne (testy tego samego producenta).

    Powiedźcie mi proszę, czy jest możliwe żeby to była ciąża, a testy nie wykrywają ją w takim terminie? Czy już raczej nie? Bardzo się boję iść na betę i się rozczarować. :(((

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ