X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 25 października 2022, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam 13 października pan doktor przepisał mi zastrzyk ovitrelle wspolzylam z mężem ten sam dzień i przez 3 kolejne dni i dziś 25 października poszłam zrobić betę i wyszła <2.30 może ktoś pomoże :(

  • gabi2222 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 października 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy to możliwe żeby wynik Bety wyszedł 0,3, siedem- osiem dni po owulacji. Owulacje miałam 19 października. Dzisiaj zrobiłam betę i wyszedł mi taki wynik.

  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 28 października 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm w sumie to dość wcześnie, na dwoje babka wróżyła, a test jakiś dzisiaj robiłaś?

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • gabi2222 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 października 2022, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam. Zrobię test ciążowy z moczu, w dniu spodziewanej miesiączki.

  • Ośmiorniczka89 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 31 października 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj i mam pytanie do Was: Drugi cykl z clo 2x1, owulacja potwierdzona u gina 14.10, przy czym powiedział, że jest jeszcze jakiś pęcherzyk ewentualnie do wykorzystania. Współżycie 13, 14 i 15. 10. Poprzedni okres jak w zegarku przy clo 1x1, dzisiaj mija 14 dpo, okresu brak, testy negatywne, beta negatywna ale progesteron 17.6 i przy normie do 15 w fazie lutealnej i temperatura względnie wysoko w okolicach 37-36.87. Dodam, że moja faza lutealna wynosiła zawsze ok 11-12 dni.Czy któraś z Was wie, co jest grane? Czy możliwe, że pękł ten drugi pęcherzyk i druga owu zaskoczyła poźniej, dlatego jeszcze testy negatywne?
    Pozdrawiam Was i dziękuje za odpowiedzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2022, 17:59

  • Monisiaa Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 1 listopada 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi2222 wrote:
    Hej. Czy to możliwe żeby wynik Bety wyszedł 0,3, siedem- osiem dni po owulacji. Owulacje miałam 19 października. Dzisiaj zrobiłam betę i wyszedł mi taki wynik.

    Możliwe . Wynik wskazuje na brak ciąży .

  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie ze beta robiona 9 dni po owulacji to za wcześnie? Mój wynik to 1.7 mlu. Jest sens powtarzać bete ?

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula99 wrote:
    Dziewczyny myślicie ze beta robiona 9 dni po owulacji to za wcześnie? Mój wynik to 1.7 mlu. Jest sens powtarzać bete ?
    Zrób 11 dni po owu. A

  • PATPat Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam cykle 28-29 dni spóźniała mi się miesiączka zrobiłam betę w 31 dc krew pobrana o 14 wynik 29,80 dziś rano powtórzyłam betę wynik 56,32 .. czy to nie za niski wynik jak.na ten dzień cyklu owulacje miałam 18-19.dc..

  • BasiaCzarna Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PATPat wrote:
    Hej dziewczyny mam cykle 28-29 dni spóźniała mi się miesiączka zrobiłam betę w 31 dc krew pobrana o 14 wynik 29,80 dziś rano powtórzyłam betę wynik 56,32 .. czy to nie za niski wynik jak.na ten dzień cyklu owulacje miałam 18-19.dc..

    Hej, nie napisałaś po ilu dniach robiłaś powtórkę bety. W internetowych kalkulatorach możesz sprawdzić czy beta rosnie prawidłowo. Wysokość wyniku nie jest tak ważna co właśnie prawidłowy przyrost. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze :)

  • PATPat Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam po 48 godzinach

  • BasiaCzarna Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PATPat wrote:
    Zrobiłam po 48 godzinach
    Niestety ten przyrost nie jest prawidłowy. Powtórz jeszcze badanie po kolejnych 48 godzinach i koniecznie skonsultuje się ze swoim lekarzem.

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4402 7487

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaCzarna wrote:
    Niestety ten przyrost nie jest prawidłowy. Powtórz jeszcze badanie po kolejnych 48 godzinach i koniecznie skonsultuje się ze swoim lekarzem.

    Jeśli po 48h beta wzrosła z 29,8 na 56,32 to jest to wynik prawidłowy. Według kalkulatora:
    Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 56 mlU/ml (93.1%).
    Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • BasiaCzarna Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Jeśli po 48h beta wzrosła z 29,8 na 56,32 to jest to wynik prawidłowy. Według kalkulatora:
    Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 56 mlU/ml (93.1%).
    Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.
    Rzeczywiście, mój błąd. Musiałam wpisac jakąś inną wartość. Przepraszam za niepotrzebne zamieszanie.

  • morphinestar1 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5.12 (14dc) zastrzyk ovitrelle, od 7.12 (16dc) duphaston. 9 dni po zastrzyku zrobilam test - cień, 10 dni po zastrzyku już tylko jedna kreska. Dzisiaj, w 11 dniu po zastrzyku zrobiłam betę - wynik 4,72 mIU/ml.
    Wiem, że będę powinno się powtórzyć po 48h ale jest weekend. Mogę zrobić ją jutro tylko czy jest sens lub w sobotę czyli prawidłowo po 48h ale w innym labolatorium🤷‍♀️

  • BasiaCzarna Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morphinestar1 wrote:
    5.12 (14dc) zastrzyk ovitrelle, od 7.12 (16dc) duphaston. 9 dni po zastrzyku zrobilam test - cień, 10 dni po zastrzyku już tylko jedna kreska. Dzisiaj, w 11 dniu po zastrzyku zrobiłam betę - wynik 4,72 mIU/ml.
    Wiem, że będę powinno się powtórzyć po 48h ale jest weekend. Mogę zrobić ją jutro tylko czy jest sens lub w sobotę czyli prawidłowo po 48h ale w innym labolatorium🤷‍♀️
    Hej :) jeżeli betę zrobisz jutro to dowiesz się czy rośnie czy spada i czy to nie pozostałość w ovitrelle. Jeżeli w sobotę to pomimo innego labu powinien być już bardziej wyraźny przyrost i mimo wszystko mieścić się w normie :)
    Trzymam kciuki za ładny przyrost 🍀🤞

  • morphinestar1 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 grudnia 2022, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaCzarna wrote:
    Hej :) jeżeli betę zrobisz jutro to dowiesz się czy rośnie czy spada i czy to nie pozostałość w ovitrelle. Jeżeli w sobotę to pomimo innego labu powinien być już bardziej wyraźny przyrost i mimo wszystko mieścić się w normie :)
    Trzymam kciuki za ładny przyrost 🍀🤞

    Niestety zastrzyk, beta po 24h 2,86 😢
    W najbliższym cyklu rozpoczynam stymulację - powiedzcie mi proszę czy Aromek i Letrozol to to samo. Czy jeśli mam na recepcie wypisany Aromek to mogę wykupić Letrozol? Jakie macie doświadczenie z tymi lekami? Który lepszy? Udało się? Czy skutkiem ubocznym jest tycie?

  • nova1993 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 18 grudnia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli bierzesz ovitrelle to odradzam robienie bety wcześniej niż 14 dpo. Ja miałam bete 23 10 dni dpo, potem juz tylko spadała. Szkoda robić sobie nadzieje.

    AROMEK to tabletki powlekane zawierające 2,5 mg letrozolu. (czyli to jedno i to samo ;) )

    Na mnie aromek super działa, trzymam kciuki!

  • Seashanty Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 marca 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Zwracam się do Was z pytaniem o wyniki bety.
    Generalnie nie staram się o ciążę, podchodzimy do tego z partnerem bardzo odpowiedzialnie i chcemy to zaplanować w dogodnym dla nas czasie i zadbać o zdrowie przy staraniach.

    Stosuję antykoncepcję i do tego prezerwatywy. Ostatnia opcja na zapłodnienie miała miejsce 4 stycznia. Okres który miał się zacząć 07/01 - spóźniony i skąpy ale był. Niestety ten który miałam mieć 07/02 już nie przyszedł. Zrobiłam domowe testy i w czasie 10 min jedna krecha ale zostawiłam, spojrzałam za jakiś czas i jakiś cień cienia w miejscu kreski był. Testów zrobiłam około 20 od 14/02 do dzisiaj i loteria. W czasie na odczyt zawsze biało ale po wyschnięciu, na niektórych te cienie! Zrobiłam 16/02 betę - wyszło < 0.1 nie uspokoiło mnie to wcale. Kolejne domowe testy - historia ta sama. Przez ok. Godzinę jedna kreska potem na NIEKTÓRYCH cienie cienia drugiej. W międzyczasie przyszło krawienie spóźnione o +18 dni. Kolejną betę zrobiłam 01/03 również <0.1 i ja wiem, że to już jest wiarygodne ale na jednym forum przeczytałam że pani również miała wszystko negatywne i nagle bam, 11 tc. Tak mi to siedzi w głowie że nie mogę normalnie funkcjonować :(

    Co te domowe testy wykrywają, skąd te cienie kresek po dłuższym czasie nawet jeśli beta ewidentnie ujemna? Wiem, reakcje chemiczne ale to tak suche wyjaśnienie że mojej paranoicznej duszy nie uspokoja. Panikuję, ponieważ nigdy takich cyrków mi moje ciało nie robiło i internet tylko mnie pogrążył.

  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seashanty wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Zwracam się do Was z pytaniem o wyniki bety.
    Generalnie nie staram się o ciążę, podchodzimy do tego z partnerem bardzo odpowiedzialnie i chcemy to zaplanować w dogodnym dla nas czasie i zadbać o zdrowie przy staraniach.

    Stosuję antykoncepcję i do tego prezerwatywy. Ostatnia opcja na zapłodnienie miała miejsce 4 stycznia. Okres który miał się zacząć 07/01 - spóźniony i skąpy ale był. Niestety ten który miałam mieć 07/02 już nie przyszedł. Zrobiłam domowe testy i w czasie 10 min jedna krecha ale zostawiłam, spojrzałam za jakiś czas i jakiś cień cienia w miejscu kreski był. Testów zrobiłam około 20 od 14/02 do dzisiaj i loteria. W czasie na odczyt zawsze biało ale po wyschnięciu, na niektórych te cienie! Zrobiłam 16/02 betę - wyszło < 0.1 nie uspokoiło mnie to wcale. Kolejne domowe testy - historia ta sama. Przez ok. Godzinę jedna kreska potem na NIEKTÓRYCH cienie cienia drugiej. W międzyczasie przyszło krawienie spóźnione o +18 dni. Kolejną betę zrobiłam 01/03 również <0.1 i ja wiem, że to już jest wiarygodne ale na jednym forum przeczytałam że pani również miała wszystko negatywne i nagle bam, 11 tc. Tak mi to siedzi w głowie że nie mogę normalnie funkcjonować :(

    Co te domowe testy wykrywają, skąd te cienie kresek po dłuższym czasie nawet jeśli beta ewidentnie ujemna? Wiem, reakcje chemiczne ale to tak suche wyjaśnienie że mojej paranoicznej duszy nie uspokoja. Panikuję, ponieważ nigdy takich cyrków mi moje ciało nie robiło i internet tylko mnie pogrążył.

    Nie ma opcji że po krwawieniu i becie poniżej 0,1 jesteś w ciąży. Nie ma takiej opcji. Pytanie JAK i po jakim czasie odczytujesz testy. Jak takie zasuszone, po więcej niż 10 minutach od zrobienia to one nie są już wiarygodne. Plus zawsze możesz iść do gina na USG, na znanylekarz znajdziesz termin dosłownie na parę dni w przód. Nie jesteś w ciąży ale może jest jakiś inny problem zdrowotny ?

    age.png
‹‹ 15 16 17 18 19
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ