X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość testów z moczu takiego poziomu hcg by nie wyczuło.. powtórz betę, sprawdź, czy przyrasta i to da Ci najlepszy obraz sytuacji :) powodzenia.. daj znać, co wyszło..

    czarownica_tea, respondeca lubią tę wiadomość

    hjo0q0v.png
  • Kasi3nka Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam Bete 2,07 więc nie udało się tamtym razem :( ale nie poddaję się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasi3nka wrote:
    Powtórzyłam Bete 2,07 więc nie udało się tamtym razem :( ale nie poddaję się.

    A konsultowałaś to z lekarzem?

  • karmelovva Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 września 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Kobietki
    mam ten sam problem...@ mi się spóźnia a beta wyszła normalna,chociaz lekarz uwarza po usg ,ze dużo wskazuje na początek ciąży. Nawet nie czuję sie na okres gdzie zawsze bolały mnie piersi . Po jakim czasie można powtórzyc badanie ,zeby było wiarygodne?

    boo przecież warto wierzyć...
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 25 września 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelovva wrote:
    witajcie Kobietki
    mam ten sam problem...@ mi się spóźnia a beta wyszła normalna,chociaz lekarz uwarza po usg ,ze dużo wskazuje na początek ciąży. Nawet nie czuję sie na okres gdzie zawsze bolały mnie piersi . Po jakim czasie można powtórzyc badanie ,zeby było wiarygodne?

    Po 48h można powtórzyć :)

    20140607580117.png
  • karmelovva Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z krwi robiłam we wtorek i dziś zrobiłam test który tez wyszedł ujemny :(

    boo przecież warto wierzyć...
  • madamme190 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem tu nowa, myślę, że ktoś mi pomoże lub może miał podobną sytuację.
    Mam przeważnie 30dniowe cykle, @ powinnam dostac 29 listopada, nie dostałam. 22 listopada robiłam bete wyszla negatywnie, powtorzylam 28 listopada wyszlo to samo. Nie mam miesiaczki, piersi a raczej sutki bardzo bola, sa wrazliwe do tego stopnia ze nie moge ich dotknac podczas kąpieli, nie było fazy "suchej" przed miesiaczka, na brodawkach mam widoczne rozowe guzki, podobno charakterystyczne w ciazy, zauwazylam delikatne zaciemnienie linii biegnacej od pepka wzdłuż spojenia łonowego. Po dziś dzień mam bardzo dużo śluzu, który jest czasem lepki i mleczny, a czasem rzadki i przezroczysty, podbrzusze boli często tak jak na @. Beta wyszła dwa razy <2.00 mlU/ml. Często w środku dnia jestem zmęczona i śpiąca. Nie mam takiego apetytu jak wcześniej, wieczorami szybko zasypiam mimo ze wczesniej potrafilam oglądać telewizje do 1 w nocy.
    Czy mimo ujemnego wyniku bety, mogę być w ciąży. Bardzo proszę o pomoc.

    Pozdrawiam.

  • madamme190 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że jeżeli byłaby to ciąża, byłby to 5 tydzień. Czytałam na różnych forach, że beta nie wykrywała ciąży a ciąża była. U mnie była to beta jakościowa a nie ilościowa, czyli taka która odpowiada tylko na pytanie tak czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 19:04

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Madamme, tez bym chciala uslyszec ze mimo negatywnej bety moze byc ciaza...jestem na 2 dni przed okresem i wczoraj beta byla <2,0 mimo ze 4 dni temu II kreski na tescie...ludze sie ze moze zrobilam za wczesnie bete a test byl falszywy...ale zdarzaja sie rozne historie,

    zobacz tu--> http://forum.abczdrowie.pl/forum-ciaza-i-dziecko/289511,negatywny-wynik-testu-hcg-i-brak-okresu-a-ciaza,6

    jak okres nie przyjdzie i zmierze znow bete to dam znac na pewno :)

    madamme190 lubi tę wiadomość

  • madamme190 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już dzisiaj jestem już w 35 dniu cyklu, i dalej nie mam okresu. Test robiłam wczoraj, negatywny. Więc raczej nie ciąża..

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam nadzieje :)

    Nieidealna
  • abatka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. chciałam zapytać co sądzicie o mojej sytuacji. mam bardzo nieregularne miesiączki. po odstawieniu tabletek anty dostawałam okres kolejno co 23 dni, co 30, co 33 ostatnio po 35 dniach. dziś jest 39 dzień i okresu nie ma :) ostatni stosunek 8 listopada ,a 26.11 był ale przerwany i trwał może 10 sekund... (zrezygnowaliśmy, po prostu..) testy ciążowe apteczne negatywne, beta z 02.12 <0,5 . Ale czemu nie ma ani miesiączki ani ciąży? Jest jeszcze na nią szansa?? Jak myślicie?

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez beta na -. @ tez nie ma, w pon dzwonie do gina..

    Nieidealna
  • abatka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który masz już dzień cyklu? rozumiem, że starasz się ? :)

  • madamme190 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej brak @, jestem umówiona z ginem na piątek dopiero (przyjmuje tylko raz w tygodniu i to tylko 6 osob), jestem w 37 dniu cyklu, gdzie cykle mam max 32 dni. Nie wiem co sie dzieje, bola mnie tylko piersi, nie mam zadnych innych objawow..

  • abatka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh ja jednak mam chyba większy problem bo u mnie na ciążę za szybko.. :(

  • madamme190 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nie jest w odpowiednim momencie, ale nie wiem czy to ciaza czy po prostu jakis inny problem, w piatek sie dowiem. Dwa razy beta <2.00 mlU/ml i test ciazowy negatywny. Po takim czasie to powinno juz pokazac na tescie, test robilam w czwartek, a bete 22.11 i 28.11. wiec powinno juz cos wyjsc napewno.

  • abatka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testów z apteki to zrobiłam już z 4.. na becie byłam raz <0,5 . ale mam wątpliwości jeszcze co do mojego jednego "razu" którego beta mogłaby nie wykryć. no ale musiałabym mieć mega pecha gdyby po 10 sekundowym stosunku (przerwalismy go poprostu) zaszłabym w 30 dniu cyklu... no ale jednak okres nadal się spóźnia.. nie wiem już co myśleć :( nie zdziwię się jeśli to jednak ciąża.

    Malediwy2020 lubi tę wiadomość

  • madamme190 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dziś test znów, negatywny, 41 dzień cyklu... ja dowiem się wszystkiego w piątek u gina,

  • abatka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 44 dzien, jutro 45 i idę rano znowu na betę , będzie to minimalnie 15 dni od tego nawet krótkiego stosunku i 35 od długiego, że tak powiem więc jak beta ujemna to wierzę, że to zaburzenia hormonalne które mam na 100 % .. chyba beta mnie już nie oszuka po takim czasie nie?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ