X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest szansa :) Najlepiej w dniu spodziewanej @ wtedy najpewniej, wiem, że masz do tego jeszcze sporo dni - tak jak ja - 21 dc przy cyklach 27 dniowych, więc jeszcze chwilka.

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mam jeszcze 6 dni do @ i poprostu wariuje . Alee nawet jak zrobilam bete wyszla taka niska zawsze moze byc ta szansa? dziekuje za wsparcie ;)a ty dlugo sie starasz dlugo czekasz juz na swoja pocieche?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam 6-7 dni do @. Też wariuję, jeszcze siedzę na l4 bo miałam okropne wymioty z biegunką w tamten piątek, a dziś mi przedłużyła l4 jeszcze do czwartku, więc nuda i ciężko się skupić żeby nie myśleć. Staram się dopiero pierwszy miesiąc, mam niedoczynność tarczycy z takich "cosiów" co mogą przeszkadzać :P

    Jeśli miałaś np. owulację 16 dc to jasne, że beta nie wyjdzie bo jak ? Za dwa dni powtórz betę i będzie jaśniej. A jak się czujesz, masz jakieś dolegliwości ?

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez pierwszy miesiac. w pazdzierniku mialam operacje wycinali mi torbiela i przezto ucierpial kawalek jajnika i tez sie boje ze teraz przez to moge miec problem z zajsciem w ciaze. Dzisiaj rano jak sieobudzilam strasznie mi sie w glowie krecilo mam to do teraz tak narazie innych dolegliowsci nie ma. Beta z krwi wykrywa po 7 dni chyba tak czy jednak cos poszlo nie tak? To zycze powodzenia, a nie robilas zadnego testu juz?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta zaczyna się wydzielać jak dojdzie do zagnieżdżenia zarodka, a to trwa 7-12 dni, a więc spokojnie :)
    Ja robiłam test wczoraj np. pokazał 2 kreski a po ok 2 min ta testowa zniknęła, więc było ciekawie :) zrobię jutro może jakieś cienie cienia będą , a jeśli nie to przecież i tak za wcześnie robię, więc spokojnie do tego podchodzę :P

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a robisz zwykły test kupiony w aptece? w sumie jestesmy na tym samym etapie moze jutro tez zrobie i zobacze co i jak. a jak nie to juz poczekam do soboty 2 dni przed @ ;)
    ojej no to mialas ciekawie. ;) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam 4 testy i czekają na mnie, cóż rozrzutność w dobrej wierze :) To był ten pre-test on jest podobno czuły, a ja sama nie wiem, ale kreskę widziałam co by nie mówić tylko dziwne, że zniknęła tak o, jak kamfora :)
    Jestem już na poniedziałek umówiona do gina czy wyjdzie czy nie wyjdzie trzeba zacząć z głową do tego podchodzić :)

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po jakim czasie odczytalas wynik ? bo po 5 minutach wyniki moze sie zmienic ;)ooo to naprawde bardzo czekasz na dzidziusia. daj znac co jutro Ci wyjdzie jak zrobisz test ;) trzymam kciuki ! tez jutro pojde i kupie z 2 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ta krecha pojawiła się od razu i p ok 1,5 - 2 min zaniknęła :) po 5 było sucho i tylko kontrolna. Wiem właśnie, ze się po czasie nie odczytuje, a to było w dozwolonym czasie, ze tak sie wyrażę :P

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrob jutro i zobaczysz co bedzie ;)

  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam 08.02.2016 miałam ostatnią @. Niestety cykle są nieregularne lekarz po badaniach hormonów podejrzewał zespół policystycznych jajników kazał starać się przez rok jeśli bez rezultatu to wtedy leczenie. Ogólnie po 28 dniach od ostatniej @ zrobiłam 3 testy wszystkie pozytywne. 14. 03 robiłam bete wynik 232,8 co w normach to albo 2-3 tydzień albo 3-4. Wczoraj na usg lekarz jeszcze nic nie widział kazał przyjść za tydzień narazie nie powtarzać bety. Powiedział, że na 99 % w ciąży jestem. Czy to możliwe? Dodam jeszcze że 2 marca delikatne brazowe skrzepki ( kilka sztuk) 3 marca jedna mała plamka świeżej krwi.


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 16 marca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się,że jest mozliwe. Moja kolezanka bedac w ciazy miala przez 1 miesiac @ nie wiedzac ze jest w ciazy dopiero nastepnego miesiaca cos jej nie gralo bo sie spóźniał i ku zdziwieniu byl to juz 6 tydzien, takze rozne sa przypadki.Proszę być dobrej myśli wszystko będzie dobrze ! :) Ja bym poszła dla pewnosci powtorzyc bete bo jesli wyjdzie wyzsza niz teraz oznacza ze naprawde jestes w ciazy ;)

  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Tylko jak nie zrobiłam jej dzisiaj tzn po 48 godzinach to czy wynik będzie miarodajny? Bo jak przeglądam te wszystkie fora to piszą że po 48 godzinach należy powtórzyć.


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinien być okej. Ja bym na Twoim miejscu poszła jeszcze dzis badz jutro i zrobila ponownie ta bete. Bo jesli bedzie wyzsza od poprzedniej to juz w 100 % pewnosc ze jestesw ciazy. Lub czekac do poniedzialku na wizyte wtedy moze juz malutka fasolka sie ukaże. Powodzenia!

  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta hcg ponowili mi wczoraj w szpitalu po silnych bólach brzucha i krwawieniu. Spadek z 232 na 219. Zostawili na obserwacji z podejrzeniem ciąży pozamacicznej...

    claudia lubi tę wiadomość


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj sie tam!
    Napisz pozniej co wyszlo. To twoja pierwsza ciaza by byla ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 08:52

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DettaWalker wrote:
    No właśnie ta krecha pojawiła się od razu i p ok 1,5 - 2 min zaniknęła :) po 5 było sucho i tylko kontrolna. Wiem właśnie, ze się po czasie nie odczytuje, a to było w dozwolonym czasie, ze tak sie wyrażę :P


    I jak tam robilas test?? ;) Mam nadzieje ze sa dwie kreseczki ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co jedna, jestem w 23 dc, mam betę koło 12 do odbioru.... nie wiem czy tam coś będzie.

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki ! daj znac jak odbierzesz bete kochana ;) ja sie zastanawiam czy robic test czy czekac do okresu mam 25dc jak myslisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam niecierpliwa i teraz mam za swoje :P Poczekałabym teraz :)

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ