X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe jeśli moja psychika jest w stanie wywołać plamienie to wow :) Ja rozumiem jakieś bóle itp ale plamienia nie wywoła to objaw fizjologiczny raczej...

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wiele moze Cie w zyciu zdziwic :)

    Iluzja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W to nie uwierzę akurat :) Nie nakręcam się, napisałam tu bo może któraś z was takie coś miała, ale widać nie.

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli sie nie nakrecasz to nadzerka, moze jakies zapalenie lub po prostu oznaki zblizajacej sie @

    Iluzja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nadżerka daje jakieś inne jeszcze objawy?

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 26 dc. strasznie sie czuje co chwile spie boli mnie brzuch jajniki ;( jest mi ne dobrze moze to wszystko przez to ze jestem chora .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Chciala bym sie poradzic a moze pocieszyc... Cykle mam zegarkowe 29d czsem 2-3 dni ale wcześniej.obecnie mam 36 dc i nic bta ujemna zrobiona wczotaj sikacze ujemne
    Czy mial ktos podobnie i mimo to fasolka byla?
    Caly czas mam nadzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2016, 18:07

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RUDASEK32 wrote:
    Witam!
    Chciala bym sie poradzic a moze pocieszyc... Cykle mam zegarkowe 29d czsem 2-3 dni ale wcześniej.obecnie mam 36 dc i nic bta ujemna zrobiona wczotaj sikacze ujemne
    Czy mial ktos podobnie i mimo to fasolka byla?
    Caly czas mam nadzieje
    tez bym chciala zeby beta sie u mnie w czwartek pomylila tyle ze ja robilam w 10 dpo moze za wczesnie @ w poniedzialek niby///
    Ruda u ciebie troche juz po terminie miesiaczki wic beta sie pewnie nie pomylila...

    Brychta
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek beta się nie pomyliła, ale raz na jakiś czas książkowo nie musi być. Ja tak mam w tym cyklu. Normalnie wszystko na opak. Owulacja się przesunęła o dobry tydzien, hormony troszkę poswirowaly, także może i u Ciebie na wiosnę jest ciut inaczej :) A wtedy z beta mogło być za wcześnie.
    Owszem mógł to być cykl bezowulacyjny, ja tak o swoim myślałam,ale gin stwierdził zupełnie coś innego - monitoring. Także głowa do góry i do gina ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2016, 21:26

    szczęśliwa łac. beatum
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja z doświadczenia wiem że beta też może się mylić. A wlasciwie nie sama beta ale laboratorium. Kiedyś odebrałam wynik który wskazywał ewidentnie na ciążę -917 zdaje się. Dwa dni później dostałam plamienia więc biegiem na pogotowie. Tam powtórka badania (inne lab) i wynik 0,1... Lekarz powiedział że to już drugi taki jego przypadek, rzadko się zdarza ale lab też może się mylić. W każdą stronę.

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Marcepan Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 1 maja 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam następujący problem. Na wizycie kontrolnej u ginekologa stwierdzono u mnoe ciąże 5-6 tydzień. Wynik bety wynosi <1,2. Okres powinnam miec 21.04 jednak sie nie pojawił. Czy to moze byc puste jajo plodowe ? Poł roku temu byłam w ciazy jednak poronilam. Nie byłam czyszczona, czy na usg mogły to byc resztki po poronieniu ?czy moze to byc rak lub cos innego

    Natalia01200 lubi tę wiadomość

    Marcepan
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 maja 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcepan wrote:
    Witam. Mam następujący problem. Na wizycie kontrolnej u ginekologa stwierdzono u mnoe ciąże 5-6 tydzień. Wynik bety wynosi <1,2. Okres powinnam miec 21.04 jednak sie nie pojawił. Czy to moze byc puste jajo plodowe ? Poł roku temu byłam w ciazy jednak poronilam. Nie byłam czyszczona, czy na usg mogły to byc resztki po poronieniu ?czy moze to byc rak lub cos innego
    Może zrobiłaś wolne hcg zamiast bety?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Justyna250184 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy ktoś tu jeszcze zagląda jeśli tak to opowiem moją historie a więc tak mam nieregularne cykle leczę się na policystyczne jajniki i staram się o dzidzie długo wyczekiwana już pół roku nic tylko rozpacz przy robieniu testów. 16.04 miałam okres a od 22 do 28 było duużo przytulania z finałami 9.05 miałam wizytę u gina i zrobił mi nadzieje bo moja macica była rozpulchniona 11.05 byłam na becie tak jak kazał i wyszło beta total < 2,00 mIU/ml wiec chyba znowu nic teraz w piątek mam wizytę jak myślicie udało się czy zrobiony był za wcześnie. Chłopak pojechał za granicę do pracy i nie prędko go zobaczę codziennie dzwoni i pyta czy się udało proszę o rade pozdrawiam

  • Kama_88 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 21 maja 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcepan wrote:
    Witam. Mam następujący problem. Na wizycie kontrolnej u ginekologa stwierdzono u mnoe ciąże 5-6 tydzień. Wynik bety wynosi <1,2. Okres powinnam miec 21.04 jednak sie nie pojawił. Czy to moze byc puste jajo plodowe ? Poł roku temu byłam w ciazy jednak poronilam. Nie byłam czyszczona, czy na usg mogły to byc resztki po poronieniu ?czy moze to byc rak lub cos innego
    Marcepan, jak się sprawa rozwiązała? Też miałam wczoraj betę 1,2, liczę że to początek bo zrobiłam w 10 dpo, w pon. kolejna beta.

    Czekamy na naszą niunię ♡
  • chic87 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Do 5 oznacza ze nie ma ciąży. Ale dla pewności powtórz bo moze byc ze zagniezdzanie bylo później. Jest to jak najbardziej mozliwe. Niektore zrodla podają ze może byc nawet kolo 11dnia :-0 także dla pewności na Twoim miejscu bym powtórzyła badanie. Są kobiety th na ovu ze tez mialy taka bęte a za dwa dni juz byla dodatnia.




    ojjj chcę w to wierzyć!!!!!!!!!!! Dajesz nadzieję kochana<3

  • chic87 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siema
    ja miałam okres 17,06 ostatni i do dzis nie mam..robilam chyba z 10 testów z siku i nic. Postanowiłam zrobic bede bez uprzedniej wizyty u gina . Bete robilam w poniedziałek 18,07 i wyszła negatywnie ..dziwi mnie to .
    Boła mnie piersi, od czasu do czasu podbrzusze..."czuje je" non stop.
    a okresu brak i co wy na to?
    Do gina umówiłam sie na 25,07 zobaczymy co powie.

  • Magdalena 1812 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was robiła moze betę w 22dc? Wiem, wiem, pośpieszyłam się, wynik wyszedł 4, niby nie wskazuje na ciążę, ale jak czytam to większość w dziewczyn ma wyniki około 1-2. Jest sens powtarzać betę za 2-3 dni? Czy raczej jednoznaczne, że ciąży nie ma?

  • Sylcia222 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Miałam monitorowany cykl i wtedy kiedy ginekolog kazał współżyłam z mężem - Tj. 29 i 31 lipca. 8 sierpnia zrobiłam badanie beta hcg, wynik to <0,1... Myślicie że jest jeszcze jakaś szansa? Że badanie było zrobione za wcześnie??

  • Magdalena 1812 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi powiedzieć, bo ja robiłam to badanie pi raz pierwszy...u mnie w 10 dpo beta hcg wyszła 4, powtórzyłam dwa dni później, wynik 28 czyli wzrost 600%. Jutro znowu jadę. To bardzo szybko wzrasta, dlatego może powinnaś powtórzyć badanie po 48 h.

  • Zoe Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Od lipca tego roku, postanowiłam z mężem starać się o malucha. Ostatnią @ miałam 01.07, cykl 28 dni od 12 lat, bardzo regularnie. D tej pory nie pokazała się @, test negatywny, w poniedziałek robiłam betę, też negatywana. Dziewczyny, co o tym myślicie?

    Aneta Zoe
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ