X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?
Odpowiedz

Czy ktoś miał błędny wynik testu beta hcg?

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 listopada 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka-29 wrote:
    Wiecie co...też muszę się wyżalić :( 5.11 miałam inseminację, ostatnia miesiączka 20.10, teoretycznie 7 listopada w 20dc miałam owulacje... W piatek bylam na usg i widac bylo duzo sluzu rozpulchciona macica oraz malenka kropeczke w takim nereczkowym woreczku - bylam w szoku, objawy ciąży mam, piersi tkliwe, powiekszone, klucie w ledzwiach, senność i węch niczym pies myśliwski, jadlabym non stop, nastroje skrajne. Zrobilam dzis bete, zadzwonili ze jest negatywna, nim dostalam wynik zrobilam test sikany niby negatywny ale jak popatrzylam po wyznaczonym czasie to jakbym widziała cień tej dugiej kreski aż się uśmiechnęlam... Tli sie we mnie poczucie, ze jednak to ciaza tak upragniona... wyteskniona. Co myslicie? Ten obraz usg mnie tak zaskoczył :(
    Witaj, niestety beta wyklucza ciążę.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Witajcie, dziś mija 48 dzień cyklu, cykl średnio trwa 30 dni, miesiączki brak. Do tej pory wykonałam dwa testy z moczu (negatywne) i bhcg w 44 dc (negatywna). W 41 dc byłam u gina, powiedział, że nic niepokojącego się nie dzieje, endometrium 7 czy 9 mm (nie pamiętam dokładnie) i widział tam pęcherzyk. Powiedział, że wygląda to jak na miesiączkę, ale i na wczesną ciążę. Tylko czy beta wyszłaby ujemna? I skąd ten pęcherzyk, przecież jeśli dobrze się orientuję, to w 41 dc nie powinno go być. Co Wy o tym wszystkim myślicie? Dostałam oczywiście luteinę, dziś ją wykupię i zacznę jutro brać. Był ktoś w tak dziwnej sytuacji?
    A wspomnę jeszcze, że leczę się na niedoczynność tarczycy, ale w tym czasie robiłam tsh, wynik super jak nigdy dotąd (1,5).
    Ale pecherzyk gin widzial w macicy czy w jajniku?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiedział, ja też byłam zbyt zestresowana, żeby logicznie myśleć, dopiero później zaczęłam o wszystkim czytać. Ale powiedział, że wygląda to też na wczesną ciążę, więc ja już sama nie wiem.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natea wrote:
    Czy test beta hcg zrobiony 16 i powtórzone 18 dni po stosunku, a prawdopodobnie 13/14 dni po owulacji jest pewny? Wynik 0.1. Pozdrawiam
    Jak najbardziej.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Jak najbardziej.
    Plemniki mogły przeżyć około 5 dni, zagniezdzenie około 10-12 dni... a więc biorąc maksymalny czas każdego etapu... 18 dzień jest pewny i nie muszę powtarzać? Spotkałas się z tym, aby po takim czasie wynik był mniej niż 0.1 a mimo to był w ciazy?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 listopada 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natea wrote:
    Plemniki mogły przeżyć około 5 dni, zagniezdzenie około 10-12 dni... a więc biorąc maksymalny czas każdego etapu... 18 dzień jest pewny i nie muszę powtarzać? Spotkałas się z tym, aby po takim czasie wynik był mniej niż 0.1 a mimo to był w ciazy?
    Niestety beta po takim czasie jest już jak najbardziej wiarygodna. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 listopada 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wcześniej zrozumiałam, to Natea chyba właśnie nie chce być w ciąży...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie czas - jestem na 3 roku studiów, przyjdzie odpowiedni czas. Oczywiście podchodzę do sprawy odpowiedzialnie, biorę tabletki dopóki nie zdecyduje się na dziecko, jednak mam wątpliwość czy jedna się wchlonela. Chcę tylko się upewnić, że test beta hcg po takim czasie jest stuprocentowo miarodajny. Licząc nawet maksymalny czas kiedy plemniki mogły przeżyć, czy maksymalny czas zagniezdzenia. Moge miec pewnosc...? Naczytalam sie, ze kobiety wykonywaly test za wczesnie...A Wam drogie Panie życzę aby pragnienia się spełniły! :-)

    Maximmum lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 listopada 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie ma możliwości żebyś była w ciąży, najpóźniej do zagnieżdżenia może dojść 12 dni po owulacji (co jest bardzo rzadkim zjawiskiem). zazwyczaj w 12 dpo bHCG jest już miarodajna, a i test ciążowy pokazuje cień drugiej kreski. Powodzenia!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile mogą maksymalnie przeżyć plemniki? Chyba 5 dni to maks jaki mogą czekać na owulacje? Szczerze przyznam, że jestem świadoma, że 18 dnia po stosunku wynik jest miarodajny, jednak zostałam kilka miesięcy temu wykorzystana i od tego momentu po prostu za każdym razem mam obawy...
    Mam jeszcze jedno pytanie: od 9.11 (stosunek byl 6.11 rano) robiłam testy owulacyjne, były negatywne - mogę więc śmiało stwierdzić, że owulacja mogła być tylko od 6.11 do maksymalnie 9.11, bo później, a nawet gdyby wystąpiła po 11.12 to plemniki by nie przeżyły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2016, 21:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doprecyzuje- wykluczam owulacje 10, 11, 12.11 - a więc plemniki nie przezylyby około 8 dni. Dobrze myślę?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natea wrote:
    Doprecyzuje- wykluczam owulacje 10, 11, 12.11 - a więc plemniki nie przezylyby około 8 dni. Dobrze myślę?
    Tak. nie przezylyby tyle.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • _Mimi Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Mam zazwyczaj regularne cykle 30-31 dni od roku. Tylko w czerwcu byl wyjatek i byl cykl 34 dni ale w tamtym cyklu mialam laparoskopie wiec mial prawo sie przesunac.
    Dzisiaj jest 35dc a @ brak. Test ostatnio robilam wczoraj i wyszedl negatywny, beta HCG z wczoraj też negatywna. Nie wiem dokładnie kiedy była owu ale skurcze brzucha typowe na owu miałam w 18 dc. W tym cyklu leczyłam też infekcje grzybiczą antybiotykiem przez 15 dni więc nie wiem czy to ma wpływ. Myslicie że jest jakaś szansa na ciążę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Mimi wrote:
    Witajcie! Mam zazwyczaj regularne cykle 30-31 dni od roku. Tylko w czerwcu byl wyjatek i byl cykl 34 dni ale w tamtym cyklu mialam laparoskopie wiec mial prawo sie przesunac.
    Dzisiaj jest 35dc a @ brak. Test ostatnio robilam wczoraj i wyszedl negatywny, beta HCG z wczoraj też negatywna. Nie wiem dokładnie kiedy była owu ale skurcze brzucha typowe na owu miałam w 18 dc. W tym cyklu leczyłam też infekcje grzybiczą antybiotykiem przez 15 dni więc nie wiem czy to ma wpływ. Myslicie że jest jakaś szansa na ciążę?
    wydaje mi się, że antybiotyk mógł tu namieszać. poczekaj jeszcze kilka dni i umów się na wizytę do swojego lekarza. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, chciałam zapytać co sądzicie o mojej sytuacji.
    Cykle mam dosyć regularne co 28 dni.
    Seks z zakończeniem wewnątrz w 11 dniu cyklu.
    Teoretycznie owulacja miała być w 14 dniu cyklu (pobolewanie jajnika od 12 dc, tego z którego miała nastąpić owulacja - wcześniej byłam u gina).
    Od około 17 DC zmęczenie itp. Ale ok przesilenie wiosenne. Następnie w od 19 DC mega osłabienie i utrzymujące się do dzisiaj bóle głowy (dzisiaj mam 23 DC). Bóle jajników co jakiś czas. Po kawie lekkie mdłości, ale też miałam jakiegoś wirusa więc może to po nim jeszcze. Do tego uczucie w piersiach takie jak miałam gdy córka nie jadła kilka godzin przy kp :) raczej nie da się tego z niczym pomylić. O drazliwosci nie wspomnę, bo to może mega pms.
    Wczoraj, tej w 22 DC beta-hcg wyszła ujemna (poniżej 1).
    I tu pytanie... Czy to w ogóle możliwe że jeszcze jest błędna? Czy mogę być w ciąży? Oczywiście zrobię pewnie sikacza za jakiś tydzien, chyba ze mnie miesiączka ubieganie. W pierwszej ciąży w 30 DC beta wyszła 99, więc też nie jakoś mega wielką.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mateczkapoleczka wrote:
    Witajcie, chciałam zapytać co sądzicie o mojej sytuacji.
    Cykle mam dosyć regularne co 28 dni.
    Seks z zakończeniem wewnątrz w 11 dniu cyklu.
    Teoretycznie owulacja miała być w 14 dniu cyklu (pobolewanie jajnika od 12 dc, tego z którego miała nastąpić owulacja - wcześniej byłam u gina).
    Od około 17 DC zmęczenie itp. Ale ok przesilenie wiosenne. Następnie w od 19 DC mega osłabienie i utrzymujące się do dzisiaj bóle głowy (dzisiaj mam 23 DC). Bóle jajników co jakiś czas. Po kawie lekkie mdłości, ale też miałam jakiegoś wirusa więc może to po nim jeszcze. Do tego uczucie w piersiach takie jak miałam gdy córka nie jadła kilka godzin przy kp :) raczej nie da się tego z niczym pomylić. O drazliwosci nie wspomnę, bo to może mega pms.
    Wczoraj, tej w 22 DC beta-hcg wyszła ujemna (poniżej 1).
    I tu pytanie... Czy to w ogóle możliwe że jeszcze jest błędna? Czy mogę być w ciąży? Oczywiście zrobię pewnie sikacza za jakiś tydzien, chyba ze mnie miesiączka ubieganie. W pierwszej ciąży w 30 DC beta wyszła 99, więc też nie jakoś mega wielką.
    W terminie @ zrób sobie test.I nie stresuj się na zapas.Na spokojnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 stresować się nie stosuje :) planowaliśmy pod koniec roku, ale jakby się teraz zdarzyło to płakać nie będę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mateczkapoleczka wrote:
    nadzieja73 stresować się nie stosuje :) planowaliśmy pod koniec roku, ale jakby się teraz zdarzyło to płakać nie będę :)
    Najwyżej będziecie wcześniej cieszyć się maleństwem ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mogło być za wcześnie na betę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mateczkapoleczka wrote:
    Czyli mogło być za wcześnie na betę?
    beta hcg można stwierdzić po zagnieżdzeniu zarodka.Wtedy stwierdzamy minimalne wartości.zagniezdzenie trwa różnie między 7 a 10 dniem po owulacji.Moim zdaniem powinnaś powtórzyć badanie.Ale na nudności trochę jest jeszcze za wcześnie.Ja miałam ok 8 tygodnia ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 16:50

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ