Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to mozliwe ze testy owu szybciej wykryją ciaze niz ciążowe?
Odpowiedz

Czy to mozliwe ze testy owu szybciej wykryją ciaze niz ciążowe?

Oceń ten wątek:
  • Dora34 Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2019, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Na swoim przykładzie mogę powiedzieć , że u mnie się to sprawdziło, z ciekawości zrobiłam test owu i były dwie mocne krechy i dało mi to do myślenia no i niedługo zaczynam 25tc 😉 Z dnia na dzień druga kreska była coraz ciemniejsza.
    8901cfceecda222amed.jpg
    37fb11f6bfebbdefmed.jpg
    U mnie w tym cyklu jest bardzo podobna sytuacja. Wczoraj zrobiłam z ciekawości test owu, kreska druga była ale taka średnia. Dzisiaj rano test powtórzyłam i po 5 minutach widoczne były dwie kreska, druga delikatnie jaśniejsza od testowej. Nie chcę się nastawiać bo wiem, że mogą one wyjść fałszywie dodatnie ale w pierwszej ciąży test owu wyszedł bardzo podobny do tego dzisiejszego przed testem ciążowym.
    aca4c6557a70.jpg

yfyfj7u.png

ol2jsv4.png
  • Malutka_94 Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2019, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się sprawdziło, 7 dpo na owulaku zaczęła się pojawiać znów druga kreska, codziennie coraz ciemniejsza, a 11 dpo test ciążowy wyszedł pozytywny :)

Malutka_94
    qb3c3e5eiy8bwivw.png
    85993e3k7v040zv7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 grudnia 2019, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się sprawdziło w zasadzie od tego zaczęłam bo nie miałam w domu testu ciążowego i w pierwszy dzień ( 10 dpo ) zrobiłam test owulacyjny i wyszedł mega pozytywny zdziwiona zrobiłam na drugi dzień i jeszcze bardziej bordowa krecha wyszła więc poszłam po test ciążowy a tam dwie kreseczki już nie cienie :)

• Nadzieja28 Ekspertka

Wysłany: 7 maja 2020, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo jest tu ktoś??
    Zrobiłam test ovu w 29 dc bo mi się okres spóźnia i wyszły mi dwie kreski testy ciążowe ujemne robiłam wczoraj beta w 22 dc <0,5

Start 08.2018
    Clo ❌
    Lametta- ok, ciąży brak...✔️✖️
    Laparoskopia 12.2019 ✅
    Jajowody - drożne ✅
    Endomet. - Wykluczona ✅
    Hashimoto ❌, PCOS ❌,
    Tsh (skacze) ❌✅

💊Letrox, Metformax 1500, Bromergon,
    💊Omega3, Q10+vit E, Pregna+, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy,

🔺TOXOPLAZMA - BRAK✔️
    🔺Toxo Igg i igm - UJEMNY ✔️
    🔺Chlamydii i Vreaplazma- BRAK✔️

🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero ❌,

🔺KIR : Bx ✔️❌
    ✅OBECNE :
    2DL1, 2DL3, 2DL4del, 2DS1, 2DS4del-22pz, 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1norm
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

MĄŻ: Wszytakie badania ok✅
    Marzec 2020 -28dc beta 9 - 30dc beta 2🥺
    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌
    STARANIA ZAWIESZONE
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego