X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to mozliwe ze testy owu szybciej wykryją ciaze niz ciążowe?
Odpowiedz

Czy to mozliwe ze testy owu szybciej wykryją ciaze niz ciążowe?

Oceń ten wątek:
  • An_n Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 marca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Tzn że zawsze wychodzi pozytywny LH przy ciąży czy też niekoniecznie???
    Mi 3 dpo testy owu wyszedł negatywny

    Tak jak pisałam wcześniej mi test Ovu (robiony łącznie z ciążowym) wyszedł negatywny - druga kreska była ledwo widoczna, a ciążowy pozytywny, czyli w ciąży test LH niekoniecznie jest pozytywny. Zależy to chyba od tego, czy na jego wynik ma wpływ poziom bHCG czy też nie. Musisz sprawdzić na ulotce do swojego testu.

  • Sugarcane Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu w którym testy ciążowe wyszły mi pozytywne test ovu był negatywny, 3 dni później już pozytyw.

    Sugarcane
  • Strzyzyk89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) opiszę i moją sytuację :) Udałam się do gina, żeby sprawdzić czy wszystko u mnie ok- niedawno wyszłam za mąż i zaczynamy myśleć o bobo :) lekarz mnie załamał mówiąc, że mam macicę dwurożną i małą ilość jajeczek. Oczywiście poszperałam w necie i kompletnie się zalamalam tą wadą macicy :( ponoć częste poronienia, problemy z zagniezdzeniem itd :( .Ale... do sedna. Okres powinnam mieć ok 21.06, a tu nadal cisza. Wczoraj przyszły mi z allegro testy ovu, zrobiłam testowo jeden i 2 kreski wyraźne (nawet testowa ciemniejsza). Stwierdziłam, że chyba zrobiłam coś źle i wieczorem powtórzyłam- to samo. Dziś trafiłam na to forum i nabrałam ciut nadziei. Jutro rano zrobię test ciążowy. Czy któraś z Was ma podobny problem z macicą i mimo wszystko zaszła/ donosiła ciążę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 17:01

  • marionetka2012 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Trafiłam na forum, gdyż szukam odpowiedzi, czy testy ovu wykrywają ciążę. Wczoraj zakupiłam te testy przypadkiem. Miałam wziąć ciążowe, a że te ovu leżały razem z nimi to je wzięłam. Zorientowałam się dopiero dzisiaj... Ale do rzeczy. Wczoraj miałam 25dc i test zrobiłam po południu. Wyszedł chyba pozytywny. Kreska była. Dzisiaj rano powtórzyłam - kreska zbladła. Jak myślicie? Lepiej zrobić dla pewności test ciążowy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blada kreska na teście owulacyjnym może być przez cały cykl, pozytywny owulak jest dopiero jak testowa jest ciemniejsza niż kontrolna. Musisz koniecznie zrobić ciążowy.

  • marionetka2012 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Blada kreska na teście owulacyjnym może być przez cały cykl, pozytywny owulak jest dopiero jak testowa jest ciemniejsza niż kontrolna. Musisz koniecznie zrobić ciążowy.


    Dziękuję za odpowiedź! ☺

  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam kiedyś test owulacyjny pozytywny w 32 dniu cyklu ( cykle 35-40 dniowe), a ciąży nie było...także różnie to bywa.

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • Nat90 Ekspertka
    Postów: 232 165

    Wysłany: 13 września 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu mas cały wątek o tym: https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/czy-to-mozliwe-ze-testy-owu-szybciej-wykryja-ciaze-niz-ciazowe,1032.html

    ogólnie zdania są podzielone

    34bwvkcbc86rh45f.png
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 19 września 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam u Ciebie sytuacja? Moim zdaniem owulak pozytywny jak nic :)

    mkwia
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W obu moich ciążach test owulacyjny wykrył ciążę wcześniej niż ciążowy. Zaraz po owu testy były negatywne. Parę dni przed @ wychodziła już 2 różowa kreseczka, dość blada ale jednak. Testy ciążowe nie wykryły jeszcze wtedy ciąży. Ciążowy bardzo blada 2 kreska wyszła 2 dni przed @.

  • Pinka. Znajoma
    Postów: 17 30

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Moja historia:
    Cykl stymulowany clo. Cykle 24dniowe (krotkie). Dzis powinna byc @ i byla mala ilosc w sluzie przy porannej toalecie. Temperatura wysoka jak na mnie bo 36.78 (norma to 36.3). Krwi narazie brak. Test ciazowy w 23dc biel vizyra (czulosc 10). Dzis test owulacyjny (dzien spodziewanej miesiaczki) - pozytywny.

    Narazie nie testuje kolejnym ciazowym, bo nie wierze w pozytywne zakonczenie :). Dam znak pozniej jak to jest z tymi testami w moim przypadku :).

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Pinka
  • Pinka. Znajoma
    Postów: 17 30

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, iz dzis w 26dc zrobilam ponownie test owulacyjny i znow wyszedl pozytywny (przy cyklach 24dniowych). Nie robilam testu ciazowego poniewaz +/-2dni odchylki to norma. Jutro testuje, no chyba ze nie bede musiala bo pojawi sie @.

    Pinka
  • Pinka. Znajoma
    Postów: 17 30

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeci dzien eksperymentu i...
    Dzis mialam zrobic test ciazowy + test owulacyjny. Jednak nie musze tego sprawdzac. Wodospad krwi zlecial ze mnie z samego rana.

    Podsumowujac: w moim przypadku test owulacyjny nie wykryl ciazy wczesniej niz test ciazowy oraz nie wykryl ciazy. Trudno powiedziec co wlasciwie wykryl...

    Pozdrawiam

    Pinka
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie sprawdzilo :-) Pozytywne testy ovu od 8 dnia po owulacji. 11 dnia po owulacji mocny pozytyw ovu i cien cienia na ciazowym :-) Beta hcg dodatnia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2018, 12:55

    eikts65gz0i70ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też :)
    W poprzednich cyklach zawsze był negatyw przed @, a tym razem w dniu cienia cienia pozytywny owulak (2 kreski takie same), kolejny dzień już kreseczka na teście ciążowym, a na owulacyjnym 2 kreska już ciemniejsza :)

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 16:04

    AnitaK, Wik89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 16:04

    AnitaK, Wik89 lubią tę wiadomość

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 4 lutego 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj 8 dpo też wyszedł pozytywny owulak, ciekawe:-)

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 16:04

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 4 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    Powinnam wspomnieć juz o ciąży w pracy? Dyrekcji i koelzankom?
    Pracuje w żłobku przy dzieciach do 2 lat, więc troszkę jest dźwigania, sprzątania i oczywiście przede wszystkim zarazki :)
    Oczywiście:-)

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ