X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

Czy to plamienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przestało po 3, niemal 4 dniach. Zobaczymy jutro. Może małpiszon pojawi się z nienacka, bo tak też czasem lubi. Grr.

  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nigdy nie było z nieba ka. Zawsze był ból piersi, podbrzusza... A teraz nic. Tylko to plamienie....

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    U mnie nigdy nie było z nieba ka. Zawsze był ból piersi, podbrzusza... A teraz nic. Tylko to plamienie....

    Ehh u mnie przyszla, chyba faktycznie tym kichnieciem cos naderwalam, test pokazal falszywy pozytyw... a przez chwile tak sie cieszylam. Nie polecam One Step z netu.

  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiś apteczny test... Tylko pewnie jeszcze za wcześnie. Do wieczora plamienie się uspokoił i znowu jest tyci tyci. Sama już nie wiem co myśleć... @ to to napewno nie jest, i na krwawienie owulacyjne za późno... 3dni do @ i dalej praktycznie przedokresowych objawów. Skutki wrażliwe, piersi nie bolą podbrzusze też nie... Sama nie wiem kiedy testować... Czy jutro czy w po poniedziałku.

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • M@łp@@@ Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy lekko brązowy śluz w 9 dni po owulacji może świadczyć o implantacji? Niewielka ilośc. Zobaczcie wykres

  • Madziulka1991 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie nie prowadzę już wykresów bo porostu niemam czasu. Ale wczoraj miałam kłucie jajnika prawego tylko raz tak dość mocny ten ból a dziś rano 2 niteczki krwi. Cykle mam 27 dniowe dziś jest 20 dzień, owu miałam niby, bo niewiem dokładnie w 14 dniu. Co myślicie? Dodam że nigdy nie miałam plamien.



  • Dzidziuś Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny mam pytanie do was proszę o odpowiedź normalnie miałam jak zawsze okres i po okresie owelacje jak zawsze ale po tym maialm nie wielkie krwawienie jasno różowe i potem brozowy przez 4 dni nie cale co to może być? a staram sie o dziecko juz 10 miesięcy i nic

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie dzis u siebie zauwazylam lekko rozowy śluz co on moze oznaczać ? 2 stycznia powinnam dostać miesiaczke ale sie nie pojawila.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 21:23

  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Hej mam pytanie dzis u siebie zauwazylam lekko rozowy śluz co on moze oznaczać ? 2 stycznia powinnam dostać miesiaczke ale sie nie pojawila.

    Jest kilka możliwości a to te które obstawiam:
    1: może rozkręca Ci się miesiączka, stąd ten różowy śluz
    2: miałaś późniejszą owulację i jajeczko dopiero dzisiaj się zagnieżdża (czy kłują Cię jajniki, ból podbrzusza?)


    Ilu dniowe masz cykle? Czy zaobserwowałas owulację jak tak to kiedy ? (Temperatura, testy owu)

    Ja też miałam różowy śluz, 5 dni przed miesiączką, dzień wcześniej śluz z nitkami krwi, okazało się że była to implantacja bo jestem w ciąży :)
    U ciebie to może być serio pozna implantacja :)

    oar8csqvq46rabam.png
  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ogol mam 24-27 cykle ale w zaden sposob noe czuke sie na miesoaczke zawzze przed miesiaczka mialam sucho a teraz jakos jest inaczej testow nie robilam jeszcze bo tez myslalam ze moze miesiaczka sie zacznie ze sie opozni czy cos chociaz od paru dni wlasnie czuje jakby klucie pobolewanie brzucha i do tego bol q okolicy sitkow a @nie ma to mnie dziwi a jesli to ciaza to koedy wynik da dwie kreski takie calkiem widoczne ?bardzo bym chciala maluszka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 21:49

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 295 52

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Na ogol mam 24-27 cykle ale w zaden sposob noe czuke sie na miesoaczke zawzze przed miesiaczka mialam sucho a teraz jakos jest inaczej testow nie robilam jeszcze bo tez myslalam ze moze miesiaczka sie zacznie ze sie opozni czy cos chociaz od paru dni wlasnie czuje jakby klucie pobolewanie brzucha i do tego bol q okolicy sitkow a @nie ma to mnie dziwi a jesli to ciaza to koedy wynik da dwie kreski takie calkiem widoczne ?bardzo bym chciala maluszka
    Już powinny wyjść dwie kreski 🙂 testuj!

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy nie wyjdzie za jasna druga kreska malo widoczna bo czytalam ze czasem wychodza ledwo widoczne ?

  • Monia01 Autorytet
    Postów: 308 110

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak jest cień, to znaczy że jest ciąża, bo jakies stężenie hormonu Ci tam wykryło. Najlepiej idź jutro na betę, to nie będziesz się bawić w testy tylko od razu bedziesz mieć czarno na białym. 3 dni po spodziewanej miesiączce powinnas już mieć betę około 100/200, ale nie ma reguły :)

    oar8csqvq46rabam.png
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 295 52

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, podobno każda kreska na teście ciążowym oznacza ciążę. Nawet bardzo blada, o ile oczywiście wyjdzie w czasie w którym należy odczytać test 🙂 myślę że jutro rano możesz zatestować, tym bardziej że jesteś już po terminie miesiączki to druga kreska powinna wyjść widoczna gołym okiem jeśli to ciąża 🙂

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedzi miejmy nadzieje ze bd dzidzia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 22:11

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam dlemat zrobilam rano test o czulosci 10 ml i szczerze nw co myslec moze gupieje i sie doszukuje kreski na sile jesli mi sie uda uchwycic to na zdj to podesle ale powiedzcie mi czy jesli wlacze latarke i widze jakby cos przebijalo to moze byc jakas szansa jak moge sprawdzic czy faktycznue tam cos przebija macie jakies pomysly na zdj raczej tego nie bd widać slaby aparat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2022, 18:48

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://linksharing.samsungcloud.com/gWosyX1drYwg

    https://linksharing.samsungcloud.com/8PIkxVl6OFmC

    https://linksharing.samsungcloud.com/lj6YstPFWjqq





    Albo sb wmawiam albo cos ledwo przebija prosze o rady co myślicie



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2022, 18:32

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co myslicie

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świta coś na 2 i 3 zdjęciu na pewno. Nie wmawiasz sobie :)

    age.png
  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za jaki czas wyjdzie test o czulosci 20 mlu dodam ze dzis nadal nie mam miesiaczki tylko l
    Napra de nw juz co muslec czasem sadze ze gupieje chcialanym czatno na bialym dwie kreski zobaczyc zeby sie nie ludzic kiedy test o czulosci takiej wykarze ciaze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2022, 15:08

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ