Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

Czy to plamienie implantacyjne?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Marry Koleżanka

Wysłany: 11 stycznia 2018, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przestało po 3, niemal 4 dniach. Zobaczymy jutro. Może małpiszon pojawi się z nienacka, bo tak też czasem lubi. Grr.

• Vivanillka Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2018, 23:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nigdy nie było z nieba ka. Zawsze był ból piersi, podbrzusza... A teraz nic. Tylko to plamienie....

3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • Marry Koleżanka

Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    U mnie nigdy nie było z nieba ka. Zawsze był ból piersi, podbrzusza... A teraz nic. Tylko to plamienie....

Ehh u mnie przyszla, chyba faktycznie tym kichnieciem cos naderwalam, test pokazal falszywy pozytyw... a przez chwile tak sie cieszylam. Nie polecam One Step z netu.

• Vivanillka Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiś apteczny test... Tylko pewnie jeszcze za wcześnie. Do wieczora plamienie się uspokoił i znowu jest tyci tyci. Sama już nie wiem co myśleć... @ to to napewno nie jest, i na krwawienie owulacyjne za późno... 3dni do @ i dalej praktycznie przedokresowych objawów. Skutki wrażliwe, piersi nie bolą podbrzusze też nie... Sama nie wiem kiedy testować... Czy jutro czy w po poniedziałku.

3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • [email protected]ł[email protected]@@ Nowa

Wysłany: 30 marca 2018, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy lekko brązowy śluz w 9 dni po owulacji może świadczyć o implantacji? Niewielka ilośc. Zobaczcie wykres

• Madziulka1991 Koleżanka

Wysłany: 16 stycznia 2019, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie nie prowadzę już wykresów bo porostu niemam czasu. Ale wczoraj miałam kłucie jajnika prawego tylko raz tak dość mocny ten ból a dziś rano 2 niteczki krwi. Cykle mam 27 dniowe dziś jest 20 dzień, owu miałam niby, bo niewiem dokładnie w 14 dniu. Co myślicie? Dodam że nigdy nie miałam plamien.

• Dzidziuś Nowa

Wysłany: 26 lutego 2019, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny mam pytanie do was proszę o odpowiedź normalnie miałam jak zawsze okres i po okresie owelacje jak zawsze ale po tym maialm nie wielkie krwawienie jasno różowe i potem brozowy przez 4 dni nie cale co to może być? a staram sie o dziecko juz 10 miesięcy i nic

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.