Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Daj mi dobry prezent Mikołaju 🎅🏼 bo jestem już na skraju 😅
Odpowiedz

Daj mi dobry prezent Mikołaju 🎅🏼 bo jestem już na skraju 😅

Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, sama nic nie wymyślisz, a lekarz na pewno bedzie wiedział co z tym zrobić. 😉

    Krysia, jak wizyta?

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2561 3472

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia, trzymam kciuki za wizytę 🤞

    Bajeczko, bardzo utożsamiam się z tym co napisałaś. Ja mam tak samo, przed staraniami moje życie było po prostu dobre i fajne. Obecna sytuacja rzutuje na każdą dziedzinę życia, mojego wyobrażenia o dalszym życiu, co jeśli nigdy miałaby się nie udać, jak przeprogramować swoje plany na przyszłość 😞Dziecko to po prostu brakujący element układanki, a nie element, który ma zastąpić inny, ten zły czy niepasujący.

    Z jednej strony ten czas się dłuży niemiłosiernie, z drugiej pędzi jak szalony, zaraz styczeń. Który będzie mega intensywnym miesiącem, patrząc na to, ile dziewczyn zaczyna wtedy IVF, niekoniecznie na tym wątku, ale będzie się działo.

    Vergeet, clara, Bajka92 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2608 4360

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwolę sobie odpowiedzieć. ☺️
    Robię piernik staropolski
    Dobrze, że Bajka mi przypomniała że czas go upiec.
    Myślę też o makowcu. I to pewnie tyle, święta spędzamy u jednych i drugich rodziców więc bez sensu się narobić i potem wyrzycuc, choć zamierzam placki wziąć ze sobą. Stary jeszcze zrobi sałatkę śledziową.
    Pytałem teściowej czy mogę coś zrobić ale twierdzi, że już wszystko ma przygotowane. 🤷

    A tu macie pierniczki, które robiłam drugi raz w tym miesiącu i mam nadzieję, że ta partia dotrwa do świąt. 😉

    IMG-20251217-164511.jpg

    clara, Motylek93, Bajka92, Aaagaa, Piret lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • clara Autorytet
    Postów: 468 961

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jeszcze dorzucę cegiełkę do Waszych przemyśleń.
    Mam podobne odczucia, jak piszecie. Lubiłam swoje życie bez dzieci, zanim ich zapragnęłam. Natomiast frustrujące jest dla mnie to życiowe zawieszenie i ta niewiadoma, czy się w ogóle uda. Bo jeśli nie, to się tym pogodzimy i mamy plan B. A tak ani w jedną, ani w drugą stronę nie da się ruszyć.
    Jak nie dzieci, to myśleliśmy o małym domku w lesie, psach i przepierdzielaniu kasy na siebie i podróże :D A tak kupiliśmy w mieście mieszkanie na kredyt, żeby było blisko do przedszkoli i szkół ;) Tysiące miesięcznie schodzą na prywatne leczenie i suplementy. Gdyby nie to pragnienie, moglibyśmy sobie taniej życie ułożyć i jeszcze by było z czego odłożyć ;)
    Ja zamiast ciuchów kupuję kolejne witaminy i probiotyki dla zdowia moich komórek i macicy, która mimo to nadal nie wydaje się gotowa do zagnieżdżenia ;)

    Loraa, mnie ten rok strzelił nie wiem kiedy. Cały czas czuję, że dopiero zaczęliśmy w klinice, czuję się przed tym IVF jak przed pierwszą wizytą w klinice - nowy start, nowe nadzieje. A przecież w klinice już 10 miesięcy jesteśmy, to przerażające, jak sobie pomyślę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2025, 14:01

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • clara Autorytet
    Postów: 468 961

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce, śliczne pierniczki 😍 Uwielbiam je dekorować. Marzę, żeby zrobić takie kiedyś z pomocą małych rączek i żeby mnie frustrowało tylko to, że tak długo to schodzi i że jest przy tym kupa bałaganu, a nie że nadal nie jest mi dane tego doświadczyć 👶

    Zielone.Słońce, Piret lubią tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2608 4360

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clara wrote:
    Zielone.Słońce, śliczne pierniczki 😍 Uwielbiam je dekorować. Marzę, żeby zrobić takie kiedyś z pomocą małych rączek i żeby mnie frustrowało tylko to, że tak długo to schodzi i że jest przy tym kupa bałaganu, a nie że nadal nie jest mi dane tego doświadczyć 👶
    Jeszcze będzie pięknie. ❤️

    clara lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8056

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara, mam podobne przemyślenia, mimo że mam młodego...
    Ja potrafiłam sobie wyobrazić zycie bez dzieci dopóki ona nie umarła ... Też chciałabym wiedzieć na czym stoję i układać sobie to życie dalej ... a tak to mam takie zawoeszemie, wiele rzeczy nie robiłam, bo będę w ciąży. .. w tym roku w sierpniu w końcu był prawdziwy urlop, planowany pod cykl, a i tak nie pyklo i miałam do siebie żal zw straciłam cykl bo mo się zachciało urlopu ...

    Wizyta niewiele wniosła, dopóki nie będzie genetyki nie dowiemy się więcej... nadal ludze się, że fo tylko anatomia 🙏🙏🙏

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia, przypomnę sie z pytaniem - czy na USG przepuklina wyglada tak samo, zwiększyła sie/zmniejszyła?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Liora Autorytet
    Postów: 517 727

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas sprawa się wyjaśniła... Na szczęście już jest w porządku... Jednak relacje rodzinne ucierpiały ale na razie nie chcę próbować ich ocieplać bo to nie mi powinno zależeć... Uraz i tak zostanie a święta no cóż będą inne niż planowaliśmy...

    U mnie jutro będzie 8dpo więc zacznę testować...

    Ann35 lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • clara Autorytet
    Postów: 468 961

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu, kiedy amniopunkcja?
    Liora, dobrze, że się wyjaśniło u Was. Najlepsze święta są z ludźmi, z którymi chce się je spędzić.
    ---
    Poszłam dziś 7/8 dpo na krew i rozkładam ręce w tym momencie na widok wyników:
    homocysteina 10
    kortyzol 20
    progesteron 9
    estradiol 180

    Już myślałam, że podstawy mam ogarnięte. Nie wiem, czy lepiej mi było nie wiedzieć. Teraz czuję niepokój i tracę zaufanie do lekarzy po raz kolejny, bo te badania zrobiłam z własnej inicjatywy po raz pierwszy. Czuję się jak idiotka, że dopiero teraz, ale ja naprawdę daję się zbywać lekarzom od ponad dwóch lat :/ Kiedyś badałam na polecenie ginki prog i estradiol kilka razy, ale to przy zażywaniu dopochwowo, więc nie wiem, po co. Naprawdę w tej chwili mam dość. Czuję, że zaczynam od początku. Idę sobie popłakać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2025, 18:24

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2561 3472

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada jak tam po biopsji? Wiesz, kiedy możesz spodziewać się wyników?

    Kałamarniczko, jak Twoje IUI?

    Vergeet minęło mi dziś na FB zdjęcie, jak ktoś piekł jamnikowe pierniczki 🍪

    Clara, przykro mi bardzo 🫂 Ja na homocysteine polecamy B complex z formeds. Miałam równe 4 po 3 miesiącach brania.
    Co do progestoeronu, to może był po prostu słabszy cykl, może w kolejnym miesiącu wyszedłby lepszy.

    W kwestii uzupełnia, co do życia bez dzieci to na ten moment sobie tego nie wyobrażam, wciąż jestem pełna nadziei. Nawet nasz dom jest wybudowany z myślą o 2/3 dzieci. Dla naszej dwójki będzie zdecydowanie za duży.

    clara, Vergeet lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • clara Autorytet
    Postów: 468 961

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja na homocysteine polecamy B complex z formeds. Miałam równe 4 po 3 miesiącach brania..

    A z ilu zbijałaś?

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora mam chyba podobnie, na dzisiaj nie wyobrażam sobie, że będziemy tylko we dwójkę.
    Lubię nasze zycie we dwoje, jest całkiem… wygodne. Ale mam wrażenie, jakbyśmy stali w miejscu, jakbyśmy nie mogli wejść na wyższy level, a na tym już wszystko przeszliśmy…

    Kapusta do krokietów sobie pyrka, blaty do staropolskiego gotowe. Idą Święta 😇

    Loraa, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis bylam na wizycie.. czuje strach i niepewnosc.
    Dziś 10dc, endo ma 6,1-6,9mm. Trojlinijne. Sa dwa pecherzyki dominujące poki co, choc Pani Doktor stawia na jeden, ktory owuluje (i ja sie z nia zgadzam). Pierwszy raz nie mialam wlewu.. I teraz sie martwię, czy to endo sie nie zatrzyma.

    Zawsze mialam wizyte w 12dc, endo miało wtedy 4-5mm. Ale byl juz widoczny konkretny pecherzyk, a teraz czuje sie jakos dziwnie, nic nie wiem.. w niedziele mam podac ovi, w poniedziałek kontrola. Nie wiem jak ja wytrwam 🥺

    I tak, wiem. Powinnam sie cieszyc, bo w końcu sa efekty leczenia po tych kilku miesiącach, ale nie potrafię 🥺

    Lisik, Vergeet lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1343 2919

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, wpadam życzyć miłego wekeendu! Święta, budowa, praca - zaraz styczeń i ruszamy z IVf 🥹 Staram się myśleć pozytywnie bo głowa to podstawa 😔

    U mnie po histero też podpisywałam że sama nie mogę prowadzić i że ktoś ma być ze mną 😔 Dostałam wczoraj wyniki - CD138 ujemny, CD56 dodatni.
    Co do wypieków to ja odpowiedzialna jestem za tiramisu pistacjowe, bananowca z powidłami, sernik baskijski i beze 😅 Pierwsi goście na Święta przyjeżdżają już jutro, a dzisiaj mamy wigilię dla znajomych 🎄🎁 Od jutra też zaczynam brać proga na wywołanie okresu i przygotowanie pod transferowy cykl!

    Księgowa tak bardzo się cieszę że leczenie przyniósł efekty. Niech się dzieje magia ✨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2025, 08:01

    Księgowa, snieżka, Bajka92, Loraa, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    07.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2504 3843

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa ja to czekałam na ten dzień i trzymam kciuki za Twoją wizytę ✊🏼✊🏼✊🏼❤️

    Pozdrawiam dziewczyny 🥰

    U nas na spokojnie , mała daje juz o sobie delikatnie znać w brzuszku 🥰
    6 stycznia mam wizytę i po niej już chyba zaczniemy informować rodzine.

    Bajka92, Loraa lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, cieszy mnie, że widzisz efekty leczenia, bardzo trzymam kciuki żeby endometrium już cię nie rozczarowało a świąteczny cykl przyniósł szczęście 🍀✨

    Nitko, super, że biopsja wyszła ujemna i nic nie stoi na przeszkodzie żeby podchodzić do transferu! 👌🏻

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora, Bajka, mam tak samo. Też sobie zupełnie nie wyobrażam życia bez dzieci. Z jednej strony wiem, że ja nie miałam wcześniej dobrego życia zwlaszcza w dzieciństwie. I od zawsze marzyłam o tym, żeby zbudować swoją szczęśliwą rodzinę. Mam już przepracowane swoje traumy, jestem świadoma wielu rzeczy, mam opracowane sposoby radzenia sobie z emocjami i czuję, że jestem gotowa na dziecko.
    Przez to, że się nie udaje czuję ogromną pustkę, bo brakuje właśnie tego najważniejszego puzzelka :(

    Podziwiam Was dziewczyny za te zdolności i chęci kulinarne. U mni zupełnie ich brak 😅
    Ja nie zbyt lubię święta, ale w tym roku robię różne ozdoby, żeby trochę miłej było w mieszkaniu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2025, 10:31

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Księgowa to dobre informacje! Ale pamiętaj ile wnosi nasza głowa. Jak u Ciebie ze świętami? Może wpadniesz w wir magii i przygotowań? A przy okazji pyknięcie bobasa? Ogromnie Ci tego życzę! ❤️

    U mnie dzis 1 dc. @ spóźniona trzy dni i wiecie co było w głowie… śniło mi się, że zdarzył się cud…
    Jutro jadę na pakiet badań do kliniki. Pójdę tam pierwszy raz, niestety nie ze starym, bo idzie do pracy tylko z przyjaciółką.
    Trzymam się leciutko na te Święta tej wizyty 29, że może przed Sylwestrem będę znać dalszy plan. Ale boję się, że nie, że jeszcze się coś wykrzaczy, że każe mi robić badania (co byłoby logiczne, skoro ginekolog dotychczas nie kazał badać prawie nic…) albo coś wyciszać na miesiące…

    Wizyta będzie w 11 dc i chyba wezmę lametę tak jak w poprzednich cyklach. Jak jej nie wezmę, to znowu nie będzie owu, znowu się wszystko zastopuje. Zapytałabym lekarza ale no nie jestem jeszcze jego pacjentką… kiepskie to działanie i trochę na partyzanta ale pamiętam te przeklęte cykle po dwa miesiące tylko po to, żeby po dwóch miesiącach i tak wziąć proga…
    Pytałam kiedyś na niedobitkach i dziewczyny pisały tam, że brały również, jeżeli bez tego nie miały swojej owu…

    snieżka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2561 3472

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann ❤️ Niech maluszek rozrabia w brzuszku 😛

    Księgowa, gratuluję endo 😀 Ja wiem, że jak popatrzeć całościowo to postępy są nic nie warte w porównaniu do efektu końcowego jakim jest zdrowa ciąża i narodzenie dziecka.

    Ja po wizycie, lewy jajnik 5 AFC i ciałko żółte, prawy 1 AFC i jakieś drobne.

    Wygląda na to, że stymualcja będzie szybciej niż zakładałam, 29 grudnia mam wizytę i być może rozposanie. Z jednej strony fajnie, że miesiąc wcześniej niż zakładałam, z drugiej początek stycznia mam masakrę w pracy, do tego nie zdążę pochodzić do komory hiperbarycznej, choć się zastanawiam czy chodzić czy odpuścić.
    No i nie zdążymy zrobić crossmatch, ale lekarka mówiła, że to nie takie ważne według niej teraz, bo i tak będę mieć sterydy do transferu.

    Bajka92, Ann35, PaulinKA, brilka, Liora , Księgowa, clara, nick nieaktualny, Piret, Julia24, Jaszczureczka, Vergeet lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ