Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Daj mi dobry prezent Mikołaju 🎅🏼 bo jestem już na skraju 😅
Odpowiedz

Daj mi dobry prezent Mikołaju 🎅🏼 bo jestem już na skraju 😅

Oceń ten wątek:
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 850 2099

    Wysłany: 21 grudnia 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret!!! Tak czułam że to Twoje zwątpienie w ten cykl tak się skończy 🥹 #wygimnastykowanyjajowod
    Wciskaj acco i trzymamy kciuki za przyrosty 🤞🤞🤞

    clara, Piret, Lisik lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 21 grudnia 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piękne wiadomości! trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)!
    A jednak ktoś ma piękny prezent <3

    Piret lubi tę wiadomość

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 17:08

    Piret lubi tę wiadomość

  • Piret Autorytet
    Postów: 542 1354

    Wysłany: 21 grudnia 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Piret!!! Tak czułam że to Twoje zwątpienie w ten cykl tak się skończy 🥹 #wygimnastykowanyjajowod
    Wciskaj acco i trzymamy kciuki za przyrosty 🤞🤞🤞

    Biochemiczko dziękuję Ci kochana, nie wiem czy wiesz ale to Ty dałaś mi wiarę w ten jajowód 🥹 lekarz po monitoringu informował, że szanse są mniejsze o połowie wiadomo a jak z przeciwnej strony owulka to jeszcze mniejsze … dwa dni biłam się z myślami czy próbować drugi raz z acco ale w końcu przez inne czynniki zrezygnowałam, żeby nie marnować szansy. W życiu nie przypuszczałam, że jajowód wyłapie jajeczko już za pierwszym podejściem z przeciwnej strony 🙈🙉 oczywiście uwierzę jak zobaczę na usg, mąż tak samo mówi i widzę, że nie ekscytuje się za wcześnie, bierze to na chłodno ja również, to nie ten etap po naszych doświadczeniach… ale wyjątkowo spokojna jakaś jestem, może dlatego, że zaraz Święta, sama nie wiem 🤷‍♀️

    Wszystkie mnie wspierałyście dobrym słowem za co dziękuję no i ta historia z Sol 🥰

    Cokolwiek by nie było - #wygimnastykowanyjajowód ruleeeezzz 😃🏆🤟

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2025, 21:31

    Księgowa, Sol35, Biochemiczka, clara, aszin, nick nieaktualny, Loraa, HimalayanDream, Olcykowa, Liora , Lisik, brilka, Julia24, Motylek93 lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37, 11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461, 21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏
    25.06 - 1,5 kg zdrowej dzidzi 🥰

    preg.png
  • Liora Autorytet
    Postów: 518 727

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 dpo...

    cb223dcf76fda.jpghttps://zapodaj.net/plik-VPMVzIW8cT

    snieżka lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Liora Autorytet
    Postów: 518 727

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret za dzisiejszą betę ✊🏻🍀🍀

    Piret lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2608 4360

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret, ale wieści! Pięknie!!!! ❤️❤️❤️ 😭

    Liora, ja niestety jestem ślepa a nie mogę powiększyć zdjęcia. Wyszła jakaś kreseczka?

    Piret lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Piret Autorytet
    Postów: 542 1354

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora coś tam majaczy?! Widzę, że zdjęcie trochę traci jakość przy powiększeniu 🤔
    Ja dopiero wstaje ale zanim pojadę na betę, też jeszcze zrobię test szkoda że nie mam tego samego tylko inny no ale zobaczymy co pokaże…

    Paulinko, Lorciu, Slava taaak załadowany accofil, hepka też ale jak ona boli ałć… chyba będę zmuszona również ją przelewać do insulinówki, mają cieńszą igiełkę 😬

    Clara hehe jeszcze chyba za wcześnie mówić z tą podniesioną statystyką, martwię się trochę, bo objawów raczej nie mam lekko tkliwe piersi ale przed @ też mam nawet bardziej, boję się zapeszać 🫣

    Księgowa nadal w to nie wierzę, może po prostu to jajeczko wpadło gdzieś samo do macicy, szukało drogi i przez przypadek zostało zapłodnione 🤔😆😜

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37, 11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461, 21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏
    25.06 - 1,5 kg zdrowej dzidzi 🥰

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10080 12422

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret, nieważne jak, wazne, ze sa pozytywne efekty 😁

    Ja dzis wizyta 🙈

    Lisik, Piret, Liora , Motylek93 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • aszin Autorytet
    Postów: 7450 16486

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret, na szczęście brak czy występowanie objawów to żaden objaw 🥰 Rozumiem strach, bo podejrzewam, że każda z nas będzie go miała, ale w tej chwili jesteś w ciąży i tej myśli się złap 😘

    Piret lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Lisik Autorytet
    Postów: 797 1954

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pireeeet! 🥹🥰 jejku jejku. No ktoś musiał tą klątwę odczarować. Jeszcze wczoraj przed snem myślałam a może jednak Biochemiczka albo Piret.. W końcu też miały cykle teoretycznie staraniowe.
    No i Paulinka prawdę napisała, jak ma się udać to się uda. ❤️

    Piret, PaulinKA lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Piret trzymam mocno kciuki za betę 🍀💖@ksiegowa za Twoją wizytę również trzymam kciuki 🍀 ja też dziś idę na badania i kontrole do doktorka, może się dowiem kiedy startujemy ze stymulacją. Mam nadzieję, że już niedługo bo na tym wyciszaniu jakoś nie czuję się najlepiej 🫣

    Piret, Księgowa, Lisik lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Liora Autorytet
    Postów: 518 727

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziewczyny nic nie majaczy, zrobiony dla formalności... Negatywny.

    Zielone Słońce z Twoim wzrokiem jest wszystko dobrze 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2025, 09:14

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret, gratuluję 🍀✨💖

    Liora 🫂🫂🫂

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Piret Autorytet
    Postów: 542 1354

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia kciuki za dobre informacje na wizycie 🤞

    Lisiku ja też tak pomyślałam wczoraj robiąc pierwszy test od razu miałam w głowie właśnie te słowa Paulinki 🥹🤍

    PaulinKA, Lisik, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37, 11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461, 21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏
    25.06 - 1,5 kg zdrowej dzidzi 🥰

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2505 3844

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret to mamy pierwszy świąteczny cud 🥰🥰🥰
    Będę trzymać mocno kciuki ✊🏼✊🏼✊🏼

    Księgowa ✊🏼✊🏼✊🏼 ze twoja wizytę ❤️

    Juleczko jak twoje wyniki??

    Księgowa, Piret lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Piret Autorytet
    Postów: 542 1354

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kurde nie wiem czy nie po zawodach…😟
    Wiem że to inny test, bo strumieniowy ale firma ta sama facelle a po 3 minutach kreska jest raczej bledsza niż wczorajsza.. tak bardzo się boję że to znowu biochem i moja przygoda poraz kolejny szybko się zakończy…trzymajcie proszę kciuki za betę dzisiejszą….
    Jedyne co mnie trzyma przy nadzieji, to to że tempka nadal powyżej 37.
    Dziwi mnie też że wczoraj miałam jeden raz śluz podbarwiony leciuteńko brązem więc wskazuje to na implantację, w takim razie beta musi być dzisiaj 15-20 a kreska taka blada ??? Trzymajcie kciuki, takie nerwy przed samymi Świętami 😣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2025, 09:46

    Bajka92, Lisik lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37, 11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461, 21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏
    25.06 - 1,5 kg zdrowej dzidzi 🥰

    preg.png
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret kciuki na pokładzie! Dawaj znać!

    Liora 🫂 witaj w klubie pożegnania świątecznego cudu i oczekiwania na cud noworoczny…

    Piret lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @piret testy sikane są niemiarodajne i nie ma co porównywać zwłaszcza różnych firm , tylko beta prawdę Ci powie. Bardzo mocno trzymam kciuki! 🍀

    Ann35, Piret lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • clara Autorytet
    Postów: 468 961

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret, Wyobraźnia, Księgowa ✊🏻✊🏻🍀 ✨
    Liora 🫂😔

    Piret, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ