X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Detektor oznak ciąży
Odpowiedz

Detektor oznak ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 10 maja 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy po owulacji zawsze pokazuje się detektor oznak ciąży?

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • Marakuja Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zawsze się pokazuje. Zaznaczasz objawy, a on "daje" Ci za nie punkty w zależności ile procent kobiet miało takie objawy i zaszło w ciążę :)

  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 10 maja 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nawet kiedy nie ma ciąży, on się zawsze pokazuje?

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 10 maja 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba chodzi o prawdopodobieństwo ciąży wg objawów.

    FITop1.png
  • Marakuja Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 maja 2013, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak. Chodzi o to jakie jest prawdopodobieństwo, że z zaznaczonymi objawami możesz być w ciąży- statystycznie... Nawet jeśli nie ma ciąży zawsze pokazuje punkty,kiedy zaznaczy owulacje:)

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 3 lipca 2013, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a właśnie że detektor nie zawsze się włączy, ja miałam kilka cykli niby prawidłowych ale serduszkowania nie było i ovu detektora nie uruchomił

    dżona lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie detektor włącza się już w 5 dpo.

  • oktana Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 lutego 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej na ovu jestem od niedawna i jeszcze powoli je poznaję
    sumę punktów mam 72/100
    a procent 93
    czy wszyscy mają zawsze takie wysokie noty? bo nie chciałabym się niepotrzebnie nakręcać
    zrobiłam test i jedną kreskę miałam bardzo wyraźną druga była bardzo blada, taka jakby ktoś naszkicował ją ołówkiem... zastanawia mnie też co w takiej sytuacji mam zaznaczyć ?

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 18 lutego 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oktana wrote:
    hej na ovu jestem od niedawna i jeszcze powoli je poznaję
    sumę punktów mam 72/100
    a procent 93
    czy wszyscy mają zawsze takie wysokie noty? bo nie chciałabym się niepotrzebnie nakręcać
    zrobiłam test i jedną kreskę miałam bardzo wyraźną druga była bardzo blada, taka jakby ktoś naszkicował ją ołówkiem... zastanawia mnie też co w takiej sytuacji mam zaznaczyć ?

    Oktana skoro jest cień cienia to znaczy, że jesteś w ciąży :) Gratuluję ! Idź jutro zrobić betę hcg z krwi dla pewności :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój detektor zatrzymał się na 14 dniu po owu, chyba nikt nie zaznaczał nic później, dzisiaj 16dpo i detektor nie działa test na 97%, ale u mnie nagatywny

  • Lolek Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 7 marca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wie ktoś jak wyłączyc detektor? Duphaston zakłóca mi objawy i nie chcę się nakręcać ;)

    view.php?sid=70638
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, ze musisz usunąć zaznaczenie o stwierdzonej owulacji

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, uważajcie z nakręcaniem się tym detektorem - on pokazuje jaki procent dziewczyn z takimi objawami było w ciąży... To czysta korelacja, żadnego związku. No chyba, że chcecie sobie poprawić humor ;)

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 21

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bea wrote:
    A mój detektor zatrzymał się na 14 dniu po owu, chyba nikt nie zaznaczał nic później, dzisiaj 16dpo i detektor nie działa test na 97%, ale u mnie nagatywny

    Test na detektorze oznacza % wiarygodności wykonanego testu. Jeśli masz 97%, to oznacza, że wykonany test jest w 97% wiarygodny.

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 12 marca 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc mi na 12 dpo pokazuje 68 % :)



  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malu wrote:
    Test na detektorze oznacza % wiarygodności wykonanego testu. Jeśli masz 97%, to oznacza, że wykonany test jest w 97% wiarygodny.

    Malu, chyba jednak nie...

    "Pamiętaj jednak, iż mimo że wynik, który otrzymasz bazuje na badaniach na dużej próbie kobiet, jest to tylko estymacja i potwierdzeniem ciąży może być tylko pozytywny test ciążowy;"

    oraz

    "Detektor porówna Twoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet i poinformuje Cię ile procent z nich, które w danym dniu po owulacji posiadały podobne objawy do Twoich zaszyły w ciążę"

    zabawka dla niecierpliwych ;)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 15 marca 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunia - procenty odnoszą się tak jak pisze Malu do wiarygodności testu. Ty cytujesz ovu re: punkty na detektorze. I tym faktycznie nie należy się podniecać bo to prowadzi do jakże bolesnych upadków.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Kociubka90 Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie pytanie: zrobiłam 3 testy ciążowe dzień po dniu, które zaznaczyłam w kalendarzu owulacji - pozytywny i pozostałe dwa negatywne. Jeden z negatywnych miał nawet większą czułość niż ten, który wyszedł negatywny. Mimo zaznaczenia tego na wykresie, detektor wskazuje na dole: "Pozytywny test - Testowałaś, jesteś w ciąży!". Poza tym, gdy loguję się do OF to automatycznie przekierowuje mi stronkę do BellyBestFriend. Wie ktoś może o co tu chodzi?
    W razie czego tutaj link do mojego wykresu:
    https://ovufriend.pl/graph/038b9541ea3633c4b29c3d783d94d3c2

    Brunetka 27 lubi tę wiadomość

  • ala1 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 marca 2018, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy dedektor ciązy można traktować poważnie komuś pomógł??

    ala1
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 13 marca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie traktowałabym go poważnie. Przecież każda kobieta ma inne objawy, bo każda inaczej będzie odczuwała ciąże. Więc któraś może mieć na tym detektorze tylko 20 punktów czy mniej, a będzie w ciąży, a inna będzie miała pierdyliard punktów, bo tak jej organizm reaguje na zmiany hormonalne w drugiej fazie cyklu, a ciąży nie będzie.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ