Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    No właśnie mój mówi ze bylo tak wcześnie ze nie czekać i traktować jak @... parę lat temu moje naturolne ovu były właśnie 11-13 dc. Od 2 lat słabo z nimi naturalnie
    To może warto wykorzystać szanse ;)

    Tylko powiedz swojemu żeby sprzęt wyparzyl :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 18:24

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No plan jest na seksy bez zabezpieczenia tylko :) libido działa, wczoraj 1-sze <3 żałuję że nie zaczułam temp mierzyć. Może jutro nie zapomnę hehe

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka, fajnie Cię widzieć znowu uśmiechniętą! Działajcie :)

    Ja w środę pierwsza wizyta w klinice, jestem mega ciekawa co nam powiedzą i jakie mój mąż będzie miał wyniki.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) życzę wszystkim udanego tygodnia :)

    Oda to w środę trzymamy kciuki za wizytę, obyś usłyszała same dobre wiadomości :)

    Oda_33 lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw wyniki męża - jak będą OK to już będą dobre wieści :)
    Bo tak to chyba tylko hsg mi zostanie, resztę mam w normie.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Oda!
    U mnie po ovu. Teraz trzeba jakoś ten tydzień wytrzymać ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless rozumiem, że byle do 9dpo? :-)

    Mąż pojechał sam na badania, oddał nasienie w klinice - a bardzo się wcześniej wzbraniał, więc jestem dumna. Wyniki popołudniu, o niczym innym nie myślę, nie wiem czemu się tak stresuję.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tak z innej beczki, jak myślicie bo zastanawiam sie nad wyborem frontów do kuchni i chciałabym mieć białe i czarne w połysku czy są one trudne do utrzymania czystości ?? Widać na nich odciski ??

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda trzymam kciuki !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam biały połysk szafki i czarne szuflady. Jest tragedia przy dziecku...

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda daj znać jak wyniki. Możesz być dumna z męża :)

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Ja mam biały połysk szafki i czarne szuflady. Jest tragedia przy dziecku...

    No tego sie obawiam, to lepiej wsiąść mat, bo przeciez nie długo moje dziecko będzie mi wszędzie łapki zostawiać :)

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Hopeless rozumiem, że byle do 9dpo? :-)

    Mąż pojechał sam na badania, oddał nasienie w klinice - a bardzo się wcześniej wzbraniał, więc jestem dumna. Wyniki popołudniu, o niczym innym nie myślę, nie wiem czemu się tak stresuję.
    Oczywiście :D

    Czekam na te wyniki razem z Tobą :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffff, no w końcu forum działa :)
    Jak ja nie lubię czasu od owu do @....

    Oda jak wyniki ??

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! Gdzie wyniki?

    Jak zabierają ovf dopiero widzę jak bardzo jestem uzależniona ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Oda dawaj wieści ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    No tego sie obawiam, to lepiej wsiąść mat, bo przeciez nie długo moje dziecko będzie mi wszędzie łapki zostawiać :)
    Ja mam matowe fronty (ciemny brąz) i to jest jakaś tragedia... Z tego co zauważyłam to połyskujące łatwiej przetrzeć i jest git a jak przecieram matowe to nie mogę niczym doczyscic odcisków po palcach :/ Myję woda z płynem do naczyń i nic, nadal są, dopiero ja użyje jakiegoś agresywniejszego specyfiku na tluszcz to znikają, jest z tym sporo zabawy a dzieci nie mamy ;) to tylko po naszych łapkach...

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki niestety słabe. Nie znam się na tym, ale obniżona morfologia, liczba plemników na 1 ml i w ogóle w ejakulacie.
    Oczywiscie w intenrnecie wyczytalam ze nie mamy szans z takim nasieniem. Jutro wizyta u lekarza - zobaczymy. Pewnie beda sprawdzac skad taki zly wynik, wiec hormony meza itp pojda pod lupę.

    Czytalam tez ze dopiero za 3 mc mozna powtorzyc wyniki badan, bo tyle dojrzewaja nowe plemniki, a do tego czasu mam sie nie ludzic.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na opisie jest dodafe ze pozutywna kwalifikacja do procedur wspomagania rozrodu moze Madzixc wiesz co to znaczy? Czy jest tak zle ze nas kwalifikuja od razu do IUI czy invitro, czy nie jest tak najgorzej bo mozna wykorzystac mimo tych wynikow te metofy?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( buuuu

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ