Forum W oczekiwaniu na testowanie Dłuuuuuuugi PMS
Odpowiedz

Dłuuuuuuugi PMS

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 30 maja 2014, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz dokładnie wypytał o PMS i powiedział że jeżeli występuje to jakieś zaburzenia hormonalne są i to trzeba leczyć (przepisał mi kapsułki ziołowe), ale też wiem że wielu lekarzy olewa PMS.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 maja 2014, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh no to ja wy tym cyklu mam to samo. Około owulacji od 5 dni boli mnie brzuch jak przed @. Wczoraj myślałam, że ocipieję..... w poprzednim cyklu miałam tak może 1 dzień - taki ból.

Kurczę a ja myślałam, że może się udało.....a tu sprowadziłyście mnie na ziemię.....

• findmenow Nowa

Wysłany: 25 kwietnia 2017, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potrzebujecie pomocy z PMS? dużo można się dowiedzieć z tego artykułu https://www.stolicazdrowia.pl/688/napiecie-przedmiesiaczkowe-pms-norma-choroba/ ja też ciągle miałam problem, albo to mi w brzuchu jeździło albo byłam okropnie zła od rana (pewnie przez ten nieustający ból) ale już jest lepiej.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ