X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dłuuuuuuugi PMS
Odpowiedz

Dłuuuuuuugi PMS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz dokładnie wypytał o PMS i powiedział że jeżeli występuje to jakieś zaburzenia hormonalne są i to trzeba leczyć (przepisał mi kapsułki ziołowe), ale też wiem że wielu lekarzy olewa PMS.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh no to ja wy tym cyklu mam to samo. Około owulacji od 5 dni boli mnie brzuch jak przed @. Wczoraj myślałam, że ocipieję..... w poprzednim cyklu miałam tak może 1 dzień - taki ból.

    Kurczę a ja myślałam, że może się udało.....a tu sprowadziłyście mnie na ziemię.....

  • findmenow Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potrzebujecie pomocy z PMS? dużo można się dowiedzieć z tego artykułu https://www.stolicazdrowia.pl/688/napiecie-przedmiesiaczkowe-pms-norma-choroba/ ja też ciągle miałam problem, albo to mi w brzuchu jeździło albo byłam okropnie zła od rana (pewnie przez ten nieustający ból) ale już jest lepiej.

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 19 maja 2023, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama mam ogromne huśtawki nastrojów. Czy możecie polecić ginekologa w Rzeszowie z ktorym mogłabym to skonsultowac?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 19 maja 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Należy wykluczyć inne przyczyny niż PMS/PMDD. Można zacząć od lekarza rodzinnego, później ginekologa-endokrynologa. Jest grupa o PMS/PMDD. Są różne sposoby wspomagania się. Od strony medycznej najczęściej stosowane są leki przeciwdepresyjne lub antykoncepcja. Czasem może być dodatkowo pomocna psychoterapia.
    Ogólnie polecam skonsultować się z panią doktor ginekolog z Rzeszowa:
    https://ginekolog-rzeszow.pl
    Może zlecić odpowiednie badania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2023, 11:29

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 87 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o pms może pomóc psychiatra. Osobiście jednak skonsultowalabym się z rodzinnym żeby chociaż nakierowal w jaką stronę iść z badaniami.

    Od siebie polecam zastanowić się nad psychoterapią, szczególnie, ze jest możliwość zapisania się na nią w formie online:
    https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psychoterapia-online/

    Co dla wielu osob jest wygodniejsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2023, 06:53

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ