Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Właśnie u mnie przed wczoraj test owulacyjny pozytywny a wczoraj już krwawienie. Aż pomyślałam czy to nie miesiączka bo dosyć sporo leci, ale to dopiero dziś 20 dc

    Spokojnie, u mnie jest dokładnie tak samo - pozytywny test i niecała dobę później krwawienie. U mnie zazwyczaj są to nitki krwi, ale dość sporo, więc się martwiłam, że to coś nie tak, ale lekarz uspokoił, że to normalne. Takie krwawienie u mnie trwa od 1 do 4 dni, czasem jest różowo zabarwiony śluz, a czasem brązowe nitki.

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Hania spóźnione życzenia urodzinowe dla synka, niech rośnie, będzie szczęśliwy i zdrowy 🎂🎈🎈🎁 udanej imprezy urodzinowej 😊
    Dziękuje Kochana za życzenia😘❤️ Przykro mi ze dali dupy z tymi wynikami w laboratorium😪 bez sensu tyle czekania w dzisiejszych czasach 😩 trzymam mego mocno kciuki za Twoje testowanie w poniedziałek✊🏻✊🏻❤️

    Milixx lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Pączek89 Ekspertka
    Postów: 195 65

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś po siku zobaczyłam takiego "Żelka" koloru brunatnego, taki jasny. Ćmi mnie prawy jajnik lekko, jest mi trochę słabo. Jest godzina 12 a ja bym poszła już spać. Wczoraj już nie widziałam więcej tego brudzenia. Dziś miałam nawet problem, żeby włożyć termometr w pochwe. Czy coś ktoś? Miłego weekendu :)

    Insulinooporność, niedoczynnosc tarczycy, podejrzenie pcos,nadciśnienie
    Dieta z niskim IG ➕➖

    Staramy się o nasz pierwszy skarb❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abcia wrote:
    Spokojnie, u mnie jest dokładnie tak samo - pozytywny test i niecała dobę później krwawienie. U mnie zazwyczaj są to nitki krwi, ale dość sporo, więc się martwiłam, że to coś nie tak, ale lekarz uspokoił, że to normalne. Takie krwawienie u mnie trwa od 1 do 4 dni, czasem jest różowo zabarwiony śluz, a czasem brązowe nitki.

    No to dobrze, uspokoiłaś mnie 🙂. Dziś już chyba tylko plamienie więc końcówka już.

  • Pączek89 Ekspertka
    Postów: 195 65

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co z Tedka i Wjedzma? Czy ktoś może kontynuować rozpiskę? Bo już mamy kwiecień..

    Insulinooporność, niedoczynnosc tarczycy, podejrzenie pcos,nadciśnienie
    Dieta z niskim IG ➕➖

    Staramy się o nasz pierwszy skarb❤️❤️❤️
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki - szczepiłyście się na covid podczas starań o ciążę? Bo ja właśnie powinnam się zaszczepić 3 dawka bo planuje wakacje...

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki - szczepiłyście się na covid podczas starań o ciążę? Bo ja właśnie powinnam się zaszczepić 3 dawka bo planuje wakacje...
    Z tego co wiem, to tylko jak już jesteś w ciąży to lekarze uważają, że trzeba się powstrzymać przed trzecia dawka, ale podczas starań czy karmienia to nie ma problemu, ale wiadomo najlepiej z własnym lekarzem się dogadać co on na to

    Kirra lubi tę wiadomość

  • Ania35 Autorytet
    Postów: 677 330

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie szczepiłam w ogóle

  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki: progesteron 16,10 ng/ml 😮
    Chyba dobrze? 🤔

    Ania35 lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test negatywny. 4 dni do @.
    Jestem zła i rozczarowana.

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Mam wyniki: progesteron 16,10 ng/ml 😮
    Chyba dobrze? 🤔
    Z tego co google mówią to jak najbardziej w normie ☺

    Milixx lubi tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra, różnie mówią z tymi szczepieniami. Ja słyszałam ze dziewczyny tu na forum po szczepieniach czekały 3 miesiące ze staraniami😬 niektórzy lekarze tez rekomendują w ciąży ale jak wszyscy wiedza ze co człowiek to inne opinie bo chyba nie ma jednogłośnie jakiejś teorii. Ja się wstrzymałam ze szczepieniami, z trzecia dawka.
    Milixx, piękny progesteron🥰
    Abcia, ile jesteś dpo? Nie wiem jaka masz fazę bo u mnie 4dni do @ byłoby to 6dpo wiec siła rzeczy test nie wyjdzie nawet w ciąży😅

    Milixx lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Kirra, różnie mówią z tymi szczepieniami. Ja słyszałam ze dziewczyny tu na forum po szczepieniach czekały 3 miesiące ze staraniami😬 niektórzy lekarze tez rekomendują w ciąży ale jak wszyscy wiedza ze co człowiek to inne opinie bo chyba nie ma jednogłośnie jakiejś teorii. Ja się wstrzymałam ze szczepieniami, z trzecia dawka.
    Milixx, piękny progesteron🥰
    Abcia, ile jesteś dpo? Nie wiem jaka masz fazę bo u mnie 4dni do @ byłoby to 6dpo wiec siła rzeczy test nie wyjdzie nawet w ciąży😅

    11dpo

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze mnie ta aplikacja wnerwia. Dzisiaj nagle uznałam że owulacja była wczoraj😁😁😁 robię testy owu i widzę po nich że raczej wtorek. Fajnie pomaga apka premom do zdjęć testów. A owufriend się nie nadaje bo pomimo negatywnych objawów wpsiuje owu

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Pączek89 Ekspertka
    Postów: 195 65

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Mam wyniki: progesteron 16,10 ng/ml 😮
    Chyba dobrze? 🤔


    Testujesz jutro?

    Insulinooporność, niedoczynnosc tarczycy, podejrzenie pcos,nadciśnienie
    Dieta z niskim IG ➕➖

    Staramy się o nasz pierwszy skarb❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co polecacie na poprawę endometrium?

  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek89 wrote:
    Testujesz jutro?

    Mam taki plan ale zobaczymy jak to się rano potoczy 😊

    Ania35 lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Dziewczyny co polecacie na poprawę endometrium?
    Orzechy brazylijskie, wit. E, morele suszone, wino czerwone

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Ania35 Autorytet
    Postów: 677 330

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abcia wrote:
    U mnie test negatywny. 4 dni do @.
    Jestem zła i rozczarowana.
    Abcia spokojnie, jeszcze czas 😉

  • Ania35 Autorytet
    Postów: 677 330

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx kciuki za jutrzejszy test!🙂

    Milixx lubi tę wiadomość

‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ