X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 1 lutego 2023, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No złapało, Ale wydaje mi się, że była owulacja i mam dość wysoko progesteron, stąd ból piersi, wzdęcia i... gazy :D

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 1 lutego 2023, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi na wszystkie bóle pomagają ćwiczenia i ogólnie wysiłek fizyczny 😀

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 1 lutego 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię długie spacery. Nie lubię ćwiczeń jako takich - powodują od razu spadek nastroju. Próbowałam się przekonać do aqua aerobiku - niby spoko, ale nie do końca mnie to bawi. Mój mąż mógłby być na siłce nawet codziennie - mnie to w ogóle nie jara.

    A trzeba przyznać, że ostatnio moja aktywność spadła i ogranicza się do "na zakupy i do domu". Może jeszcze gdybym miała towarzystwo w tych spacerach czy basenie to jakoś bym się zmuszała, bo to większa motywacja, żeby kogoś nie wystawić. No ale na męża też nie mam co liczyć ze spacerami, on woli jednak siłkę.

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 1 lutego 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abcia wrote:
    Ja lubię długie spacery. Nie lubię ćwiczeń jako takich - powodują od razu spadek nastroju. Próbowałam się przekonać do aqua aerobiku - niby spoko, ale nie do końca mnie to bawi. Mój mąż mógłby być na siłce nawet codziennie - mnie to w ogóle nie jara.

    A trzeba przyznać, że ostatnio moja aktywność spadła i ogranicza się do "na zakupy i do domu". Może jeszcze gdybym miała towarzystwo w tych spacerach czy basenie to jakoś bym się zmuszała, bo to większa motywacja, żeby kogoś nie wystawić. No ale na męża też nie mam co liczyć ze spacerami, on woli jednak siłkę.
    Ojj u mnie też kiepsko z aktywnością fizyczna. Jeszcze jak jest ciepło to jeżdżę na rowerze, a w zimie lipa... Może jakbym miała też towarzystwo to by mi to lepiej szło 😆

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 1 lutego 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ratunku!!!
    Facelle sprzed chwili:
    https://zapodaj.net/e34303e6508f7.jpg.html

    Zrobiłam teraz bo muszę wstać o 2 i ruszać w trasę....
    Dodam, że specjalnie nic nie pilam i nie sikałam przez 1.5.

    Chyba teraz to tylko beta będzie najbardziej wiarygodna. ☹️ Może zdążę jutro ogarnąć.

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 1 lutego 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Dziewczyny, ratunku!!!
    Facelle sprzed chwili:
    https://zapodaj.net/e34303e6508f7.jpg.html

    Zrobiłam teraz bo muszę wstać o 2 i ruszać w trasę....
    Dodam, że specjalnie nic nie pilam i nie sikałam przez 1.5.

    Chyba teraz to tylko beta będzie najbardziej wiarygodna. ☹️ Może zdążę jutro ogarnąć.
    Cos miga mam nadzieję że to to! Z tymi facelle miałam cienie 🧐

    Najlepiej jak skoczysz na betę trzymam kciuki!

    Wa123 lubi tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 2 lutego 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie załamka.

    Dostaliśmy wczoraj wyniki nasienia (nie wiem czy się na tym znacie, ja nie). Jak całość wygląda ok, tak plemniki o prawidłowej budowie - 0% . Czuje się jakbym dostała w twarz. Nie wiem co dalej.. .

    Muszę się chyba pożegnać z Forum, bo juz nie mam siły do tego tematu

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7634 9997

    Wysłany: 2 lutego 2023, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Cześć dziewczyny. U mnie załamka.

    Dostaliśmy wczoraj wyniki nasienia (nie wiem czy się na tym znacie, ja nie). Jak całość wygląda ok, tak plemniki o prawidłowej budowie - 0% . Czuje się jakbym dostała w twarz. Nie wiem co dalej.. .

    Muszę się chyba pożegnać z Forum, bo juz nie mam siły do tego tematu

    Jeżeli wszystkie inne parametry są ok to ta morfologia to nie taka straszna rzecz ❤️ po pierwsze to badają w jednej próbie ☺️ po drugie najpewniej było to badanie komputerowe (widać to po tym, że macie zdjęcia plemników), jeżeli tak to warto zrobić badanie manualne ☺️ po trzecie ☺️ co Ci mogę polecić to wit.C 1000, wit. E 400 mg, astaksantyna, cynk i selen ☺️ to suple ☺️ a z naturalnych sposobów to sok pomidorowy z łyżką oleju lnianego i czarnuszką ☺️ to się da poprawić a jak inne parametry są ok to były tu ciąże z morfologii 0% ❤️

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 2 lutego 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Cześć dziewczyny. U mnie załamka.

    Dostaliśmy wczoraj wyniki nasienia (nie wiem czy się na tym znacie, ja nie). Jak całość wygląda ok, tak plemniki o prawidłowej budowie - 0% . Czuje się jakbym dostała w twarz. Nie wiem co dalej.. .

    Muszę się chyba pożegnać z Forum, bo juz nie mam siły do tego tematu


    Przykro mi Kirra, ale trzeba mieć nadzieję. Tak jak Bubu mówi, zdarzają się i ciążę pomimo kiepskich wyników także głową do góry i działajcie dalej. Taki odpoczynek od tego wszystkiego też dobrze robi, wiem co piszę😊

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 2 lutego 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Chyba muszę przestać myśleć i po prostu żyć. Będzie co ma być.


    Jeszcze rano idę siusiu a tam krew na papierze. 10 dni do okresu. No nie mogę już na to wszystko.....

    Bubu tak to były badania komputerowo. Niestety ruchliwość też poniżej normy.

    Wa powtarzałas test? Widzę w Twojej stopce że też jakieś problemy z nasieniem? Jak się leczycie?

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 2 lutego 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Chyba muszę przestać myśleć i po prostu żyć. Będzie co ma być.


    Jeszcze rano idę siusiu a tam krew na papierze. 10 dni do okresu. No nie mogę już na to wszystko.....

    Bubu tak to były badania komputerowo. Niestety ruchliwość też poniżej normy.

    Wa powtarzałas test? Widzę w Twojej stopce że też jakieś problemy z nasieniem? Jak się leczycie?
    Kirra, stara stopka, ale problemy z nasieniem aktualne. Na drugich badaniach wyszły problemy z budową, uszkodzenia genetyczne. Póki co mąż dostał kontakt do dobrego lekarza, ale jeszcze się nie zapisał. Chyba nie może tego przetrawić, dam mu czas żeby trochę psychicznie odpoczął 🙂

    Testu nie powtarzałam, po drodze z Katowic zrobiłam betę. Zobaczymy. Denerwuje się strasznie🥺 Te testy w tym miesiącu zrobiły mi siekę z mózgu, a już lapałam równowagę....

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 2 lutego 2023, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w tym miesiącu cykl jak w zegarku - 28 dni.
    Mam podobnie jak Kirra - nie mam już chęci dalej się starać, nie widzę żadnych postępów ani nic.

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 2 lutego 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abcia a robiliście badania nasienia?

    Czuje się właśnie tak samo. Odpuszczam. Mam dosyć lekarzy i obserwacji. Będzie mnie tu mniej, trzymam kciuki za Was. Muszę się porządnie wypłakać, siedze w pracy i się uśmiecham.

    Trzymajcie sie 👐

    Wa123 lubi tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 2 lutego 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Abcia a robiliście badania nasienia?

    Czuje się właśnie tak samo. Odpuszczam. Mam dosyć lekarzy i obserwacji. Będzie mnie tu mniej, trzymam kciuki za Was. Muszę się porządnie wypłakać, siedze w pracy i się uśmiecham.

    Trzymajcie sie 👐

    Trzymaj się Kochana😘 Przesyłam moc pozytywnej energii❤️ Odpocznij i wróć że zdwojoną siłą. Odpoczynek psychiczny też jest potrzebny i niezmiernie ważny😊

    Kirra lubi tę wiadomość

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7634 9997

    Wysłany: 2 lutego 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Chyba muszę przestać myśleć i po prostu żyć. Będzie co ma być.


    Jeszcze rano idę siusiu a tam krew na papierze. 10 dni do okresu. No nie mogę już na to wszystko.....

    Bubu tak to były badania komputerowo. Niestety ruchliwość też poniżej normy.

    Wa powtarzałas test? Widzę w Twojej stopce że też jakieś problemy z nasieniem? Jak się leczycie?

    Wysyłam Ci zaproszenie do przyjaciółek, coś Ci podeślę

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 2 lutego 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Abcia a robiliście badania nasienia?

    Czuje się właśnie tak samo. Odpuszczam. Mam dosyć lekarzy i obserwacji. Będzie mnie tu mniej, trzymam kciuki za Was. Muszę się porządnie wypłakać, siedze w pracy i się uśmiecham.

    Trzymajcie sie 👐


    Tak, najpierw morfologia była niska, ale jak powiedział lekarz "Nie z takich wyników były ciąże", mąż dostał przy pierwszych badaniach też Diostinex na zbicie prolaktyny (która była w górnej granicy normy, nie była mocno podwyższona), kontrola po 6 tygodniach i recepta dla meża na clostilbegyt . Po trzech miesiącach kolejne badania - wyniki gorsze od poprzednich (mąż nie zrobił morfologii). Na to dostał zalecenie brania Prosperm'u przez 3 miesiące, a ja HSG - w listopadzie miałam HSG, mąż kończy 4 opakowanie Prospermu i teraz chyba znowu czas zrobić wyniki oraz znaleźć innego lekarza, bo ten zapowiedział mu, że teraz to już tylko zastrzyki z gonadotropiny (co dla mnie jest już czarną magią). Chcemy iść do innego lekarza i skonsultować się, żeby nie okazało się, że straciliśmy 9 miesięcy na jakieś wydumane leczenie, które niczego nie poprawi.

    Nie ufam temu lekarzowi, ponieważ za każdym razem jak jesteśmy u niego w gabinecie to on nie wie (mimo karty!!!!!!) po co do niego przyszliśmy i w sumie rzuca żarcikami i tak jakby "wymyślał" leczenie - a może akurat pomoże. Nie mówiąc, że każda wizyta trwa 10 minut, kosztuje 200 złotych. Oprócz HSG nie zlecił mi żadnych badań (może monitoring - okej) bazując na moich wynikach hormonów, które zlecił mi endokrynolog w 2019 roku. Lekarz z Gdańska - Rogoza. Nie to, że nie polecam, ale mam wrażenie, że jest jakiś nieogarnięty.

    Kirra - musisz po prostu odpocząć, tak samo jak i ja. Po prostu chyba muszę sobie przerobić po cichu opcję, że nie będę miała dzieci. To też się zdarza. Dodatkowo muszę przerobić opcję "Co dalej?", bo nadal jestem poszukująca pracy w swojej branży. Ale powoli się coś kształtuje.
    Życzę Ci, żebyś też poukładała swoje uczucia i myśli. Buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 14:15

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7634 9997

    Wysłany: 2 lutego 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abcia wrote:
    Tak, najpierw morfologia była niska, ale jak powiedział lekarz "Nie z takich wyników były ciąże", mąż dostał przy pierwszych badaniach też Diostinex na zbicie prolaktyny (która była w górnej granicy normy, nie była mocno podwyższona), kontrola po 6 tygodniach i recepta dla meża na clostilbegyt . Po trzech miesiącach kolejne badania - wyniki gorsze od poprzednich (mąż nie zrobił morfologii). Na to dostał zalecenie brania Prosperm'u przez 3 miesiące, a ja HSG - w listopadzie miałam HSG, mąż kończy 4 opakowanie Prospermu i teraz chyba znowu czas zrobić wyniki oraz znaleźć innego lekarza, bo ten zapowiedział mu, że teraz to już tylko zastrzyki z gonadotropiny (co dla mnie jest już czarną magią). Chcemy iść do innego lekarza i skonsultować się, żeby nie okazało się, że straciliśmy 9 miesięcy na jakieś wydumane leczenie, które niczego nie poprawi.

    Nie ufam temu lekarzowi, ponieważ za każdym razem jak jesteśmy u niego w gabinecie to on nie wie (mimo karty!!!!!!) po co do niego przyszliśmy i w sumie rzuca żarcikami i tak jakby "wymyślał" leczenie - a może akurat pomoże. Nie mówiąc, że każda wizyta trwa 10 minut, kosztuje 200 złotych. Oprócz HSG nie zlecił mi żadnych badań (może monitoring - okej) bazując na moich wynikach hormonów, które zlecił mi endokrynolog w 2019 roku. Lekarz z Gdańska - Rogoza. Nie to, że nie polecam, ale mam wrażenie, że jest jakiś nieogarnięty.

    Kirra - musisz po prostu odpocząć, tak samo jak i ja. Po prostu chyba muszę sobie przerobić po cichu opcję, że nie będę miała dzieci. To też się zdarza. Dodatkowo muszę przerobić opcję "Co dalej?", bo nadal jestem poszukująca pracy w swojej branży. Ale powoli się coś kształtuje.
    Życzę Ci, żebyś też poukładała swoje uczucia i myśli. Buziaki!

    A mąż miał niski testosteron że dostał clo? Bo mojemu tak krzywdę zrobili właśnie tym samym pogarszając wyniki. Bo miał bardzo wysoki testosteron bo norma do ok. 950 a on miał ok. 920. Czyli w normie ale wysoko. A clo podnosi testosteron, więc jak jest niski to działa tak jak powinno czyli produkują się plemniki, natomiast jak się podniesie już wysoki poziom testosteronu to on zacznie działać destrukcyjnie na plemniki i tak było w naszym przypadku. Jeśli chodzi o gonadotropiny to mój mąż teraz będzie zaczynał leczenie ale to dlatego że ma w normie ale nisko fsh i lh i lekarka stwierdziła, że jak troszkę się to podkręci to wyniki będą się poprawiać. Dała mu małą dawkę żeby nie przegiąć. Najpierw będzie podnosić fsh a później lh ☺️ ale podstawą są badania hormonów

    Arieen lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 2 lutego 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteron miał w połowie "normy". FSH 3,95 i LH 5,6 (w normie).

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 3 lutego 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta negatywna - 3miu/ml😥

    Noo powiem Wam ciekawe te testy, że wykrywają taka niską betę. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2023, 15:50

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Abcia Autorytet
    Postów: 850 479

    Wysłany: 3 lutego 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123, Ty jesteś nadal przed okresem? Jeśli tak, to ta beta tak naprawdę może się jeszcze rozkręcić. Gdyby była całkowicie negatywna (okolicze 0-1) to faktycznie nic z tego, ale beta 3 może jeszcze się rozkręcić.

    25cs - iui ❌
    27cs - iui ❌
    28cs - iui ❌
    teraz: 29cs - ivf ✊
‹‹ 473 474 475 476 477 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ