X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziewczyny pomóżcie!
Odpowiedz

Dziewczyny pomóżcie!

Oceń ten wątek:
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to były Pink Test Eco i Pepinio...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nigdy nie wyszedł test pozytywny a dziś 84 dzień cyklu i dalej okresu nie ma.. ja już nie wiem co jest.. brzuch rano mnie boli jakbym zaraz miała dostać okres a potem przechodzi i okresu nie ma.. Poza tym mam takie dziwne uczucie w podbrzuszu (coś takiego jak podczas jazdy samochodem z górki takie jaka jakby nadwrażliwość nie wiem jak to określić..) Tylko test tydzień temu wyszedł negatywny więc ciąża to chyba nie jest już sama nie wiem..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 10:40

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty cocosowa ile cykli się już starasz?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz 9 cykl starań....

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każde rozwiązanie jest dobre byleby się udało ;) aż dziwne że wychodziły Wam pozytywne testy mimo braku ciąży myślałam że tak się nie da.. a mi znowu wychodzą negatywne i zastanawiam się czy mogę się mylić ;)

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ;) ja się tylko zastanawiam ;) a z betą masz rację ale jak pisałam nie zrobię teraz bo nie mam po prostu takiej możliwości ;)

  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, jak tam sytuacja? Wiesz juz cos? Robilas bete?

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w 50 dniu cyklu miałam pozytywny test a w 48 jeszcze negatyw! Musicie wierzyć! :)

    Patka
  • kacola Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam taki mały problem. Mam dwie córeczki, więc nie staraliśmy się o kolejne dziecko. Mimo to spóźnia mi się @ Jestem w 45 dniu cyklu. Miesiączki mam nieregularne ale nigdy aż tak. Objawy jako takie może mam albo tylko sie nakręcam już sama nie wiem. Testy zrobione trzy - negatywne. Byłam u gina na usg nic nie widać, jedynie endometrium dosyć grube 19mm. Dostałam duphaston, 3x1 przez 4 dni. Po tym czasie mam czekać kolejne 3 dni i albo dostane miesiączkę albo jestem w ciąży. Wszystko było ok ale poczytałam dzisiaj i dowiedziałam się że jeżeli jestem w ciąży to odstawienie duphastonu może spowodować poronienie. Nie wiem już co myśleć. Pomóżcie.

  • kacola Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra0000 wrote:
    Właśnie chodzi o to że nie, dopiero jeśli po duphastonie nie wystąpi okres wiec stwierdziłam że zrobię tak jak mówi.. usg mogło być robione za wcześnie ale te testy.. słyszałam o przypadkach gdzie nawet do 3 miesiąca wychodziły negatywne testy z moczu ale ile w tym prawdy to nie wiem

    Ja tak miałam. W dziewiątym tygodniu zrobiłam ostatni test i również wyszedł negatywny. Objawów zero. A że odstawiłam tabletki anty to byłam pewna że po prostu coś sie rozregulowało. Poszłam do gina a tu niespodzianka. Dziewiąty tydzień ciąży. Później całą ciążę również zero objawów. Nie wiedziałam co to mdłości, zachcianki, ból piersi itd. Dopiero pod koniec chodziłam ze skurczami ponad dwa miesiące, ale sama sobie nabroiłam przez stres. Tak więc wszystko jest możliwe.

  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacola, mnie np wsystko sie poprzesuwalo w tym cyklu i sie nie spodziewalam ciazy, a jednak :) wiec, moze byc po prostu za wczesnie na ciaze. Rowniez dostalam duphaston na wywolanie okresu i wychodzi na to, ze zaczelam go brac na poczatku czwartego tygodnia. Po 10 dniach, jak lekarz przykazal, skonczylam opakowanie i czekalam na okres, ktory sie nie zjawil. Dzidzius ma sie dobrze i chyba nie mialo to wplywu na dotychczasowy przebieg ciazy.

    kacola lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • kacola Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saszka dzięki wielkie trochę mnie uspokoiłaś. Szczerze wątpię w to, że bije we mnie drugie serduszko ale jeżeli już tak się stało, to nawet jeżeli nigdy więcej nie planowane, to za nic nie chciałabym aby coś mu się steło

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra0000 wrote:


    No napisz co tam u Ciebie - jest @ czy jest ciąża czy co jest???

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w przyszedł jednak okres.. Nie wiem czemu taki długi cykl miałam a na okres po duphastonie musiałam czekać 12 dni..

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ