X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ENDOMETRIUM
Odpowiedz

ENDOMETRIUM

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 7 września 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje endometrium dwa dni po owu miało 4,1 mm :( czyli tragedia, ale jutro jadę do innego gina, bo ten jakiś niepewny :P

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 7 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara087 wrote:
    ja po owulacji 18-20 mm endometrium i tez nic z tego


    Hmm... ale czy Twoje edno nie jest za grube ?? Lekarz nie podejrzewa endometriozy ??

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ