X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie endometrium w dniu spodziewanej miesiączki
Odpowiedz

endometrium w dniu spodziewanej miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam pytanie.. czy endometrium 15 mm w 15 dc zapowiada że coś się kroi?

    Wiem, ze nikt mi nie powie na tej podstawie, czy zaszłam, ale jestem po pierwszej inseminacji AID i nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w staraniach o dziecko bo szybko nas zdiagnozowali.

    niedoświadczona 32
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jednak ktoś ma doświadczenie z endometrium?

    niedoświadczona 32
  • justapanterka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 września 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś tu jeszcze jest??
    Jestem nowa i chciałabym nieco zaznajomić się z tematem.

    Dzień przed @ moje endometrium miało 10 mm. Na drugi dzień przyszedł @ ale był dość skąpy i trwał tylko 2 dni. Od 23 sierpnia brałam bromergon na obniżenie prolaktyny ale tylko przez 20 dni. Cykle mam nieregularne a teraz ten okres pojawił się dopiero w 36 dc (teoretycznie się spóźnił). Co o tym sądzicie? 3 dni przed @ uprawiałam sport i to był dość duży wysiłek. Czy myślicie że powinnam się martwić? Kolejną wizytę u lekarza mam 4 października więc się dopytam. Ciąże wykluczam bo uprawiałam tylko petting. Boję się że to jakieś większe zaburzenia hormonalne :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.wczoraj byłam u ginka. Moje endo ma w 27 dc 17mm. Czy to jest normalne?czy moze świadczyć o ciąży? Z góry dzięki za info

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,jestem tu nowa. Podpowiedźcie mi proszę w pewnej kwestii. Mam cykle 28-29 dni. Kochalismy się z mężem w 15 dc. Dziś jest 25 dc, byłam u ginekologa o mam endometrium 8mm, pęcherzyka brak.Okres powinnam dostać za ok 3 dni. Czy myślicie, że jest szansa? Czytałam, że przed okresem endometrium powinno być wyższe. Nie wiem co myslec

  • Wiki1 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 14 października 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest. Ja 3 razy zaszlam w ciążę(2donosilam) z endometrium 6mm. Chociaż lekarz, który robił iść 2dni po owulacji, powiedział, że nie ma szans... teraz też mam slabe endometrium, ale mam nadzieję, że się uda :-)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ